İşten ayrılmalı mıyım

Ben eskiden böyle bir yerde öğretmenlik yapıyordum. Maalesef tecrübe edinene kadar öğretmenlerin özel sektörde çalıştığı ortam bu. Bu tarz etüt merkezlerine bakın her sene öğretmen değişir.

Demek o yüzden her sene öğretmen değişiyo... Şimdi anladım. İlk çalıştığım yer etüt merkeziydi şuan anaokulundayim burası çok daha berbat

Arkana bakma kaç. Kpss odaklan, çalış. Başka bir şey düşünme. Özel kurumlar her meslekte zordur. Bu zorluğa rağmen emeğinin karşılığını alamayan binlerce insan var maalesef. Elbette siz de katlanır çalışırsınız çok zor durumda kalırsanız ama şu anda böyle bir zorunluluğunuz asla yok ailenizin maddi durumu iyiymiş çok şükür.

Ne münasebet çocuğun kırdığı oyuncağı siz alacaksınız? Her işin riskleri var madem, kırılacak oyuncak koymasınlar ortalığa saçmalık resmen. Hemen kaç ordan

Çok cesaret vericisiniz çok teşekkür ederim . Özel sektör ne kadar zormuş onu gördüm.. şuan için en iyisi kpssye odaklanmak

özel sektör maalesef böyle, sadece daha iyi çalışabilmek için dinlenmene izin verir çoğu kurum . Yan baktın diye bile birinin gözüne batabilirsin. Bir kısmını tecrübe etmişsiniz. Bence ailenizde yanınızdayken ve derslerden daha sogumamisken oturup adamakıllı kpss çalışın. İnanın devletteki kafa rahatlığı hiçbir yerde olmaz.

Hayat şartları ne kadar zor ülkemizde. Çok teşekkür ederim fikir verdiğiniz için çok haklısınız. Bana dua eder misiniz inşallah atanabileyim

Dersini çalış canim ben olsam da anne baban gibi derdim. Seni anasiniflarindaki yardımcı anne olarak kullanıyorlar. Hemde yasin küçük olduğu için eze eze boyle tecrübe olmaz. Başka fırsatlardan çıkar kendini iş bulamam diye şartlama.

Ya haklısınız sanırım yaşım küçük diye ve sakin olduğum için iyice eziyolar en iyisi kpssye odaklanmak o da olmazsa başka işler bakmak çok teşekkür ederim fikir verdiğiniz için

kesinlikle bu işten çıkın. yaptıkları da suç ayrıca. kırılan şeyleri size aldırmak, sağı solu temizletmek falan bunlara asla hakları yok. şaka gibi bir şey ya güler misin ağlar mısın. çalışmanıza odaklanın ve bu cehennemde bir dakika bile geçirmeyin daha fazla. direkt ayrılın işten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…