İşten ayrılmalı mıyım

Sorun sizde değil zaten.
Yok benim alanım değil, etik olmaz, çalışamam diyecek ahlaki düzeye toplum olarak ulaşamadık.
Kaldı ki ekonomi ortada
Kim olsa çalışır
Ama sizi sömürüyorlar
Yanlış olduğunun ben de farkındayım çocuklara hiçbir yanlış davranışım olmadı zaten ama iş bulamıyorum mecburen alternatiflere yöneldim. Haklısınız bu arada somuruyolar o yüzden ayrılma kararı aldım

Bu etkinlik fotoğraflarına bakıp çocukların mükemmel eğitim gördüğü sanan veliler için çok üzülüyorum . Kaynaştırma sınıfısınız sanırım bu daha da güçleştirmiş işinizi ama dediğim gibi en büyük sorun bilgi eksikliği. Eğer alan eğitimi almış olsanız; zaten çocuğu sulu boya sıçrattı diye velisine şikayet etmezsiniz. Veli sizin için sorunları çözen merci değil, sadece verdiğiniz eğitimi evde destekleyecek bir kanal sadece. Ama en büyük sorun çocuk eğitimini kasaya para girişi olarak gören yöneticinizde. Küçük yaş gruplarında Kaynaştırma öğrencisi verilen sınıfa mutlaka destek personeli verilmelidir. Kırılan oyuncakların hesabını tutmak yerine keşke eğitim alanında biraz kendini geliştirse. İstifa ederken lütfen kendisine size önerdiği gibi açıktan filan hiç fark etmez alan eğitimi almasını önerin. İlk başta kendisinin buna ihtiyacı var

Evde 1 bebeğe bakıcılık yap daha iyi gerçekten hem birebir ilgilenirsin de

Kreşler neden böyle ya şu ara çok duyuyorum çocuğu kreşe vermeye korkuyorum

Evde 1 bebeğe bakıcılık yap daha iyi gerçekten hem birebir ilgilenirsin de

Kreşler neden böyle ya şu ara çok duyuyorum çocuğu kreşe vermeye korkuyorum
Öğrencilere kötü davranilmiyo ama bence 3-4 yaşından küçükse kresten ziyade evde bı kadın baksa çok daha iyi.
Ya kreş öğretmenlerine çok kötü davranildigini ben de çok duydum

Benimde kreş anaokulu tecrübem var ve zordur buralarda çalışmak.
Ama burası baya korkunç bir yermiş.
Nisan ayı maaşınızı alıp çıkın.
Yani bir markette kasiyerlik ya da garsonluk bile daha az yorucu olur emin olun.
Tepenizde sürekli patronların olduğu bir kurum berbat bir kurumdur zaten oradan hayır gelmez size.

Ben de öyle düşünüyorum ya kpss olmazsa da başka bi yer bakarım artık burası olacak gibi değil ve patron yeri gerçekten çok zormuş. Teşekkür ederim yönlendirmeniz için

Ben de öyle düşünüyorum ya kpss olmazsa da başka bi yer bakarım artık burası olacak gibi değil ve patron yeri gerçekten çok zormuş. Teşekkür ederim yönlendirmeniz için
Rica ederim ama maaşınızı bırakmayın sakın içerde.
Bu tipler uyanık olurlar genelde üstüne yatabilirler.

İşin seni tüketmesine izin verme. Bu ömrün boyunca aklında olsun. Tek bir hayatımız var. Memur olursanda bu aklında olsun. İş bulmak zor, memur olunca sevmezsen hemennistifanı ver demiyorum ama aklınjn köşesinde daima alternatifin olsun, ilk memuriyetede atlama. Şu anda tek yapman gereken "bence" istifanı et, kpss de zayıf noktalarını belirle onların üzerine yüklen ve dua et, pozitif ol. Sınav sonrasında diğer kısımları düşün. Puanın iyi olursa kurumu iyi araştır, ne istediğini bil ona göre seç. Maliye, vergi gibi kurumlar yoğundur mesela ama parası çoğu yerden iyidir. Belediyeler özellikle küçğk yerdeyse rahattır maaş iyidir ama siyaset yoğundur gibi. Bol şans, Allah gönlüne göre versin

Yaa ne kadar güzel yazmışsınız çok çok teşekkür ederim. Yeter ki memuriyet olsun diye puanimin yeteceğini yazacaktım aslında ama hatalı bı düşünce gerçekten. İşsizlik o kadar çok ki bı iş bulunca hemen atlıyoruz onlar da işsizlik çok diye somurdukce somuruyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…