Istemiyor galiba

kadn91

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2024
64
-243
33
Yani kızlar belkide siz haklı çıktınız annem sanırım bizi istemiyor eşimde beni suçlayıp duruyor sende hiçbir işe yardım etmiyorsun falan diyorumki nasıl yardım etmiyorum çocuk gibi azarlıyor afedersiniz iki gündür mide bulantısı yaşadım sırf bu yüzden bana lavaboyami kustun orayı temizle demesin mi sanki söylemese ben temizlemicem insan lavaboyami kusar git klozete kuss falan en son babam devreye girdi anneme kızmaya başladı yaaa kız hasta ne yapsın bilerekmi kustu falan en son sinirlendim dedimki sen gerçekten çok cahil bir kadınsın. Eşimde bana kızıyor yaa sen ama hiçbir şey yapmıyorsun hazır yemek bekliyorsun diyor yani artık ne yapacağımı sasirdim sırf annemin çenesini dinlememek adına artık memlekete de gelmek istemiyorum eşimde dalga geçer gibi ee napiyim seni bodruma mi götüreyim falan dalga geçiyor hayır dedim bir yere götürmene gerek yok ama bu şekilde burayada gelmeme gerek yok dedim ya bir anne bu kadar mı cahil olabilir kaç yaşında kadın artık ben utanıyorum eşimle bu durumları yaşamaktan öteki kız kardeşim gelince oda mutlu değil ona karşı tavrına aynı yani ne yapmamızı istiyor ne istiyor anlamıyorum bir adım atsak onu bile eleştiren bir kadın biz ne yapalım ki senede bir memlekete geliyoruz herşeyi insanın burnundan getiriyor sen evde akşama yemek pişirsen evden kovarsin yeter diyee kiziyor eşim ee tamamda bende yapıyorum sonuçta ee bu seferde yaptığımı begenmiyorlar vallahi bezdim artık yani her sene gelmem şart mı ki şu durumları yaşarken

O üye mi bu üye? O zaman anne haklı, gerçekten hiçbir şey yapmayıp full misafir takılıyor belli ki. Bi de cidden lavaboya kusulmaz klozete kusulur

Benim çocuk olmadığı halede memlekete gittiğimde ne anneme nede yengeme iş bırakmam hem tatili mi yapmış oluyorum hemde yük olmuyorum kimsede tek bir laf dahi etmiyor

Ya tatile geldik hem çocuğa degisiklik olsun diye ama nedense bir tarafım hep gitmek istiyor yani herşeye bir laf söylüyor herşey problem annem için onun gözünde herşey eksiksiz ve hatalı olmalı yani

Rahatsız oldukları apaçık. Sizin de gurursuz olduğunuz apaçık. Bunca laftan sonra nasıl hâlâ kalkalabiliyorsunuz
Şimdi diğer kız kardeşimle eşi gelecek 10 günlüğüne bakalım onlarda aynı muameleyi görecek mi çok cahiller cahil oldukları için sesimi yükseltemiyorum hani hep derler ya en rahat olduğun yer baba evidir diye tam tersine aslında koca eviymiş

Araya mesafe koyun .. eşiniz de normal değil ortalığı kızıştırıyor

Siz çok rahatsınız bence kimse cahil değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…