Istedim ve oldu ! ! Inanamayacaksınız

Merhaba.telefonda yaptırdığımız çalışmayı yazarmisiniz? Ben de bu koNulara ilgiliyim, merakk ettim

Konuyu okuyunca bırden benım yaşadıklarım aklıma geldı ,doguma 1-2 ay var,yurtdısında yaşıyırum,doguma eşim ılla annesıne getırecek ,benım annemi asla ama asla ıstemıyor ,lafını bıle dedırtmıyor,sonra ben tabı cok morelım boZuktu,arkadasım bu konudan bahsettı,hayatında 3-4 gerçekleşmesını ıstedıgın şeyı seç ve olmuş gıbı dusun olumlu telkin et dedı,banada olmaz gıbı gelıyordu ama denedım, ve şok oldum,hep kendı kendıme dıyordumkı,"annem doguma geldı,eşimle annemın arası duzeldı,herşey cok guzel oldu" hergun bu soZlerı telkın ettım,ve oldu arkadaslar, kayınvaldem kocası rahatsızlandı gelemedı, ve kocam,anneme rıca mınnet ,babama ısrarla ,bana ısrarla annemın gelmesını ıstedı:)) bende olmaz gelmez annem sen ıyı davranmazsın uzulur dedım,oda yok ınan ıyı davrancam dıye sozler verdı. Yanı beynımız olumlu dusununce olumlu oluyor ... Deneyın goreceksınız,daha bır kac ornegımde var ama uzun dıye anlatmıcam
Mesela kendınızı guzel oldugunu olumlu şekılde telkın edıceksınız,ve arkadaslarınızı eşinize ben guzelım dıceksınız,esınız sızı guzel olduguna ınanıyor.

Ben bi ara secret i okuyup zengin gibi yaşamaya başladım. Sonra kredi kartı borçları bana girdi ama ben tam uygulamamiyorum maalesef, beyni temizleme işini sağlam yapmak lazım. Söylemek degil inanmak önemli. Bir daha deneyelim bakalım

İyi de sen ne kadar havuzlu evin varmış gibi davransan da paran olmadıkça tırt
Bence işin özü dua..istediklerim hayırla olsun diye duadan başkasına sığınmam olmayınca en azından için rahat oluyor ben zatrn hayırsızsa olmasın demiştim diyorum bitiyor.bu da benim önerim

Yanı arkadaslar ,istedıgınız şeyler makul uç olmayan şeyler olacak .. Havuzlu ev alma ımkanı olan arkadas zaten gelırı ona goredır oyle ıstemıştır olmuştur.

Mesela benım arkadasım amerıka ya gelmek ıstemıs ,evın tek kızı aılesı ıstemıyor olmayacak bırsey ama,arkadasım telkın yontemı kullanmıs ve olmus.

Hayatınızda olabılecek şeyler ıcın olumlu telkınler yapacaksınız bırazda.

Öncelikle eviniz hayırlı olsun. Bu biraz da sizin beyin gücünüzü iyi kullanabildiğinizle alakalı. Herkesin yapabileceği birşey değil. Bazı insanlar profesyonel bir kişinin desteğine ihtiyaç duyabilir. Bir kitapla, makaleyle olacak iş değil bu aslında. Konsantre olabilmek, beyin dalgalarınızı pozitife çevirebilmek (alfa-beta) vs. gerekir.
Her ne olursa olsun pozitif düşünebilmek en güzeli, başarabilene ne mutlu..

zırıl zırıl aglıyodum şu konuyu okuyunca mutlu oldum sayfada surekli durması gereken bi konu ================================================================================)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

haklısın
bende şimdi üst kata ev yaptıracagini düşünecegim:)
kayınvalidemle hep ömür boyu anlaşmayı deneyecegim... aileleri ihmal etmemeye çalışacagim.:)

Kaynanami 8 senedir taniyorum. Ilk tanidigimdan beri evrene mesaj yollar durur. Bir villa, pahali bir jeep, surekli dunya seyahati. Istedigi seyler icin surekli "oldu, oluyor" der. O isteme olayini sonuna kadar yapar. Sonuc: Maddi olarak surekli batiyor. Keske ise yarasa yani de kaynanamdan sonra pek inanasim gelmiyor.

Olumlu düşünmenin kimseye bi zararı olacağını sanmam insan zaten imkanlarına göre hayal kurar mesela şimdi benim 2000 model bi aracım var modelini yükseltmeyi hayal edebilirim full + full olsun derim kalkıp da limuzin jeep diye hayal etmem uç noktalarda hayal kuran biri aşırı hırslıdır hırsın sonu da bellidir zaten.
İnsanların düşünce gücüyle pek bişey değiştireceğini sanmam ama denemekten zarar gelmez tecrübe edinip paylaşmış arkadaş.

Ben çok karamsar bir insanım, hep negatif düşünürüm.
Bir arkadaşım çekim yasası diye bir şey var hiç duymadın mı bir araştır demişti.
Evrene gönderdiğin mesaj çok önemli, iyi düşünürsen iyi olur ama inanacaksın demişti.
Hani bir şeyi isterken '' olsa '' demeyeceksin '' ben böyle olmasını istiyorum diyeceksin '' demişti.
Kısacası sizin söylediklerinizin aynısını anlatmıştı.
İşte, mesele insanın kendini gerçekten inandırmakta sanırım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…