Istedim ve oldu ! ! Inanamayacaksınız

%100 düşünce gücü secret gibi kitapları okurken benim uykum geliyo
zaten hayal kurmayı severim hep de gerçekleşir inanmak gerek mışlı miş li degil olur oldulu kelimlerle hayal kurun sadece

çok güzel anlatmışsınız. o kadar olumsuz düşünce ve duygularla yetiştirildim ki korkular bir parçam gibi oldu.
değişmeyi çok istiyorum karar alıyorum ama arkasında duramıyorum herhangi bir olumsuzlukta eski düşünce kalıplarımı kullanıyorum bilinçsizce. belki yavaş yavaş olacak ama olacağına inanmak onu oldurucaktır en sonunda

ben bunu yıllar önce duymuştum çok hayal kurarım ve bi kaç tanesinin oldu gerçekten inanmak başarmanın yarısıdır diye boşuna dememişler..
umarım hep böyle geçer ömrünüz.

Çok hoşuma gitti yazınız, bunu bi kaç kere duymuştum ama bu kadar dikkatimi çekmemişti.
dün okudum yazınızı ve yapmaya çalışayım dedim de yapamıyorum :) netten de baktım ama bir sürü şey yazılmış, nasıl yapıcaz bunu kısa bi örnek verebilir misiniz? Bi de bu olumlu düşünceleri sesli mi söylemeliyiz kendimize yoksa içimizden geçirmek yeterli mi?

Son düzenleme:
Ne yaptınız. Hangi kitapları okudunuz Daha açık bilgi verir misin Benim de böyle bişeye ihtiyacım var

Konu uzun zaman önce açılmış ve açan arkadaşımız güncellendiğini fark etmedi sanırım.
Konuyla ilgili bildiklerimi aşağıdaki alıntıda paylaştım.
Yol belirlemene yararlı olacağını umarım.

Şu an okumakta olduğum romanın bir paragrafını aktarmak istiyorum.

''Kötü dönemlerle ilgili en kötü şeylerden biri, olayın zihinlerde yarattığı etkidir.
Kötü günler insanın enerjisini tüketir. Düşüncelerine hakim olur.
Kötü düşünce neredeyse bozuk yemek kadar zehirleyicidir.''

Dewey - Vicki Myron

Ben üc gündür kendi kendime diyorum ki ben güclüyüm hic birsey beni yikamaz, malumunuz anne babamla ciddi SIKINTILARIM var. Valla ondan bu yana iyiyim. Beyine giden mesaj önemli Kizlar hayalleriniz gerceklesmesede kendinizi iyi hissediyosunuz.

''Yıkamaz'' olumsuzluğu işaret ediyor Muskara.
Evrenden bunu çağırmak yerine,
Güçlüyüm, iyiyim, ayaktayım, ilişkilerim mükemmel...
gibi olumlu çekimler yapmak gerekiyor...
Dilerim hayal ettiğin gibi olur her şey.

Bu daha iyimis valla tuttum bunu. Merci canim.

kızlar kitap önerisi isteyenler ''iste olsun'' diye bir kitap varmış
o hayat benm dizisini izlerken gördüm
fulyanın çocuğu olmuyor doktoru %15 ile tüp bebek tedavisiyle olabilir demiş
ama o herkese doktor % 100 dedi diyor ve o kitabı okuyor
aynı sizin örnekler gibi işte kendini inandırmakla başlamış...

ee cocugu oldu mu peki?

canım yorumunu görünce yazmadan duyamadım, düşünce gücü deniyor buna, sanırım daha önce hiç duymadın, dünyada çok satanlar listesine girdi "the secret "kitabı mesela ordada benzer şeylerden bahsediyor... ... hani derler ya iyi düşün iyi olsun bu damı hastalık o zaman.
Şizofren mitomani falan çok alakasız oluyor bunların yanında... Ben de bunu bilmeyen yok sanıyordum, şaşırdım açıkcası, arada neler yazılmış okumadım daha sayfaların başındayım... yazmadan duramadım
düzeltme ; amaaan eski konuymuş, ben yoruma boşuna yorum yapmışım, silmek yasak diye silmiyorum... Ama konu güzel okumaya devam edeyim...

Etilerde yalı mı? :))))))) bu gerçekten imkansız..çünkü etilerde deniz yok:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…