Istedim ve oldu ! ! Inanamayacaksınız

Aaa acaba bende farkinda olmadan cejim yasasinimi kulaniyorum.
bazen bir konuda yalan soylerim sonra o yalan gercek olur:KK53:

Konu sahibini merak ediyorum ben.Çekim yasasını ilerletip havuzlu evler zincirine sahipmi oldu.
Bir insan memursa maasi belliyse istedigi kadar cekim yapsin alacagi ev duzeyi araba duzeyi bellidir.
Bende olmlu dusuncenin yalnizca insan psikoloji acisindan iyi olduguna inanirim.ama duanin gucunu "cekim yasasi"altinda kullanmak dogru degil..hayal ettikleriniz aslinda dua ve istekleeiniz.bunlar kabul olur veya olmaz

Kızlar burda beni bilenler bilir..benimde eşimle kayınvalidemle sorunlarım vardı..özellikle kayınvalidemle olan sorunlarım pek sıradan olmayacak şekilde...zamanla eşimle olan ilşkimide etkilemeye başladı bu durum haliyle...

o kendine göre haklı..e bende kendime göre haklıyım..sorunlar bir değilki bir sürü..maddi sorunlar..kaynana sorunları..sonradan patlak veren eşimle ilgili sorunlar ..biliyorum hepimizin hayatında birtakım sorunlar var küçük yada büyük..

uzun zamandır kadınlar kulübünün derdim var topiğine yani buralara pek uğramıyordum..insanların sıkıntılarından ve problemlerinden ister istemez etkileniyoruz çünkü..

bir arkadaşımın sayesinde çekim yasası'nı duydum..başta saçma geldi tabi..'' ne yani herşeyi düşüncelerimizle halledicez'' bukadar kolaymı herşey...
evet herşeyi düşüncelerimizle hallediyoruz..olumlu düşünmekle..ama okadar kolay değil..baştan çok saçma gelsede ilgi duymaya başladım..internette araştırdım..burdada bir kaç topik gördüm yorumlara baktım..bazı yaşam koçlarıyla mailleştim..bir takım kitaplar okudum..ve süper..gerçekten doğru..saçma filan değil..

size buraya yazmamın nedeni hepimizin sorunları var ve çözmek yine bizim elimizde..sizde deneyin lütfen ..doğru uygulandığında gerçekten doğru işliyor..

bilinçaltımızda yatan düşünceler hayatımızı etkiliyor..tek yapmamız gereken bilinç altımızı temizlemek..
olumlu düşüneceksiniz..ve bu düşüncenize inanacaksınız...püf noktası bu..hayal demeyeceksiniz..kötü bir evliliğim var ben şimdi nasıl iyi bir evliliğim var diyip kendimi kandırayım..bu düpedüz yalan...diye düşünmeyin..evet kandırım kendinizi..beyin gerçekle hayali ayırt edemiyor..
hayalinizi kurup inandığınız şeyi gerçekmiş gibi yazıyor..ve bir müddet sonra davranışlarınızda değişiyor..etrafa pozitif enerji saçıyorsunuz..herkes herşey olumlu ne varsa ayağınıza kadar geliyor..denemesi bedava..

imkansız olduğunu bile bile havuzlu bir ev hayali kurdum..önce inanmadım..ama zamanla inandım bu hayalime..hatta havuzlu bir evim var diye düşündüm hep..havuzlu bir evim olacak demedim var dedim...burda asla gelecek zaman kullanılmıyor hep şimdiki zaman yada geniş zaman kullanılacak..çünkü beyin o şekilde algılıyor..

ve havuzlu bir ev aldım taşınmadım daha bitmedi çünkü..eylülde taşınıcam.. :))) gerçekten bir hayaldi...ama fırsatlar önüme geldi..
eşimle süperiz..acayip iyi anlaşıyoruz..çok düzeldi herşey..duygularımı daha rahat ifade ediyorum ve beni anlıyor..bilinçaltımda beni engelleyen ne varsa kurtuldum hala kurtulmaya devam ediyorum..

kendime daha çok güveniyorum ve daha çok mutluyum..kayınvalidemde dahil kimseyle sorunum yok..çok şükür lütfen deneyin...ben deneyerek doğruluğuna inandım ve bu yüzden sizinle paylaşmak istedim..artık konu hangi topiği ilgilendiriyorsa oraya taşırlar heralde..

unutmayın mutlulukta bir seçenektir..ve siz mutlu olmayı tercih edin...

bunu uzun yıllardır biliyorum. üstelik birçok kitap okudum bununla ilgili ama nerde yanlış yaptığımı bilmiyorum. banada bir yaşam koçu gerek galiba.

bunu uzun yıllardır biliyorum. üstelik birçok kitap okudum bununla ilgili ama nerde yanlış yaptığımı bilmiyorum. banada bir yaşam koçu gerek galiba.

Uyumlanma, çakraların açılması ve bilinçaltı temizliğinden sonra kuantumu hayat şekliniz haline getirebilirsiniz.Üstad lazım.. Yaşam koçları dolandırıcı

Uyumlanma, çakraların açılması ve bilinçaltı temizliğinden sonra kuantumu hayat şekliniz haline getirebilirsiniz.Üstad lazım.. Yaşam koçları dolandırıcı
muhakkak lazım birşeyleri yanlış yapıyor olmalıyım.annem için düşünüp yaptığımda ve onu inandırdığımda gerçekten onun için istemiş olduğum şey oldu. kendim için pek beceremiyorum galiba.

muhakkak lazım birşeyleri yanlış yapıyor olmalıyım.annem için düşünüp yaptığımda ve onu inandırdığımda gerçekten onun için istemiş olduğum şey oldu. kendim için pek beceremiyorum galiba.

Valla açıkçası bende pek inanmıyodum ama kendim enerji çalışması yapıp(bir üstad tarafından telefonda) yaşayınca artık inanmamak gibi bir seçeneğim kalmadı.Annem kadar spirituel konulara kapalı bir kadın bile manyak enerji deneyimleri yaşamışsa var demektir.Ayrıca bu dini inkar falan değil.Caner taslamanın kuantumla ilgili doktora tezi ve videoları var.Kuantum fiziği zaten bilimin kanıtladığı bir alt dal..Ha onu bu şekilde kullanmaya inanmayanlar zaten hiçbirzaman kullanamazlar,saygı duyarım herkese..Kendim yaşamamış olsam bende inanmazdım belki

Çekim yasası ne onu bilmiyorum çok cahilim keşke ölsem :KK14: bildiğim konunun 3 yıllık oluşu ve kkda eski konuları pek sevmeyiz :KK53::KK53:

Çekim yasası ne onu bilmiyorum çok cahilim keşke ölsem :KK14: bildiğim konunun 3 yıllık oluşu ve kkda eski konuları pek sevmeyiz :KK53::KK53:

Yok yok ölme biz seni cahilde olsan seviyoruz :) onu biliyorum ama bu konu o tarz bir konu değil,sürekli güncelliği var.Hatta aslında dert değil,neden burda onu bile anlamadım..kişisel gelişimde olmalıydı

Buda benim havuzlu evim.

Acaba nerede hata yapiyorum. Cakralarim falan mi acik degil bilemedim.:KK14:

Eklentiler

• images.jpg
    images.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 108
X