Istedim ve oldu ! ! Inanamayacaksınız

Bugun sınava giricem adam akillı dua etmeye bile yuzum yok ama olumlu dusunmeyi deniyicem insallah bu sefer olur

aslında mantıksız gelmiyor ama yine de alışık değiliz biz mllet olarak böyle efsunlu şeyler, komik geliyor

ele gelecek bizim inanacağımız şeyler

Bir seyi kirk kere soylersen olur derlerya ayni mantik aslinda sadece olumlu dusunmeniz istediginizi icten gelerek hayal etmeniz gerekiyor.

Bu konuda degisik kitaplar yazilar onerebilecekler varmi.

Bu konuda videolar izlemistim bi tablo olusturun istediklerinizin resmini koyun varlıs gibi yasayın saklayın die iki yıl kadar önce netten resimler alıp çıktılamıstım dün bu konudan sonra baktım kiii hayilini kurduğum eşyalar ev... mesela çocuğum a aldığım oda takımı aynı tesadüfen.. ev aynı eşyalar çok benziyor vee tam istediğim evi almak üzereyiz ins. Diğerleride oluuurr

Bende ters tepiyor, agresiflesiyorum.
Ornegin cok planli ve kademeli calisirim her iste.
Her kotu ihtimale karsi bi B plani yaparim.
Ben " hersey guzel olucak" diye adim atsam evden, ve bekledigm gibi gitmese cok ofkelenrim. Sinirlerimi etrafimdakilrrden cikaririm butun gun somurturum.

Haklısin bende kitap okumayı çok severim evliyken bi kitap okumuştum senin konunu okuyunca o geldi aklima olumlu yaşama sanatı bende okuduğum kitaptaki yazılanlari hayatima uyarladım ve istediğim herşey oldu bu konunu ben senin gibo araştırmasamda okuduğum kitaptan çok etkilenmiştim

Evet haklisin benim okuduğum kitapta bu plasebo yani yapilan deneyi kitapta da yer vermişti yazar hatta sadece hayalle olmadıni çalışıp çabalamayıda kurbalarin doğumu ve yaşama nasil tutunduklariniörnek veriyordu kurbağalar binlerce yumurtalarıni kymsala birakırmış bunlarin yarisini yılanlar surüngenler yermiş yarısida yumurtalarindan çiktiklarinda kumsaldan denize doğru yürürlermiş denizi suyu hayal ederek bazilari korkar bazilar hayal edip çabalamadıği için kuşlara yem olurmuş bazilari cabalayip su hayaline inanmadıği için bazilari da olumsuz hayal kurduğu için timsah gibi hayvanlara yem olurmuş bin yumurtadan 10 ila20 tanesi denuze suya ulaşırmış hayalini korkmafan cesaretle çalışıp çabalamayla olumsux düşünmeden olumlu düşünerek ayata suya denize ulaşırmış buda bi örnekti okuduğum kitapta sadece hayalle olmuyomuş olumlu düşünce cesaret ve adım adım çalışıp çabalamakla oluyor yaziyodu

Kesinlikle ben de buna çok inanırım. Bekarken eşimi hep iyi merhametli yardımsever biri olarak her gece nerdeyse hayal ederdim. Güzel bir hayatım olacak inşallah derdim. Hamdolsun aynen öyle oldu. Rabbim nasip etti.
Şimdi de mesleğimde ilerlemek Dünya markalariyla çalışma hayalleri kuruyorum ve kendimi birden en büyük dünya markasının içinde buldum inşallah yakinda daha da hedeflerimë ulasacagim. Aldığım eğitimlerle ilgili seminerler verdiğimi hayal ederdim ve ekimde yurt dışında ilk seminerimi vereceğim inşallah..
İlk inanc sonra dua ve tevekkul..
Evrene güzel mesajlar gönderirsek güzel mesajlar alırız

Düşünüpte istemek hayal edipte olduna inanmak dabi dua biçimi deilmi ogüzel ALLAHIM hem icimizi hem dışımızı bütün benliğimizi o yaratdığı gibi düşünceletimizi hayallarimizi her şeyi bilen ALLAHIM BİZE NASİPETMEYECEGİ ŞEYİ ZATEN HAYAL ETTİRMEZ hayal düşünce isteme de bi dua biçimi deilmi sadece el açıp sözle dua ederken bile içimozden hayal edipte güzel şeyler ďüşünerek dua etmiyormuyuz gönülde hayalde ne varda dua ederken dilimize gonlumüzdeki hayalimizdeki dilimize düşmüyomu hayal kurmakta bi dua bicimi bence tabi sadece hayal kurarak dua ederek olmuyor ALlahım ölmiyecek gibi çalışinki verayim ölecek gibi de ibadet edinki size cenneti vereyim diyor

Şu yildızlari gökten alip parlatması insani olumlu güzel düşünceye sevkediyo
inanıyorumki benim tam hayal ettiğim ve çok sevdiğim bi işim olcak ve çocuklarımla mutlu olcam çalışıcam ve herşeyi istedoklerim gerçek olcak.
olumlu ďüşünücek ve adim adim çalışarak istediklerim hayallerim dua ile çalışma ile gerçekleşcek.

Evet haklısınız dogduğumuzdan beri hep korkuyla eğitilmişiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…