İşte alışveriş zamanı...

Eşinize iç çamaşır alınacak...

• Evet ben alırım, hiç sormam da şöyle mi olsun böylemi olsun diye !

OY: 103 51,8%
  • Evet ben alırım, ona danışırım nasıl bir iç çamaşır istediğini !

OY: 64 32,2%
  • Asla karışmam gider zevkine göre alır gelir !

OY: 36 18,1%
  • Annemizden kurtulamadık hala annesi giydiriyor : (

OY: 2 1,0%

• Ankete Katılan
    199
Eşimin iç çamaşırlarını,çoraplarını hatta kıyafetlerini bile ben alırım. Ama asla öyle pahalı ve şık giyecekler almam ona... Çoğu zaman pazardan tişört alırım :smiley-cool: Zaten pis bir ortamda çalıştığı için bahanem hazırdır "sevgilim çok kirletiyorsun" derim...

Kızlar; aman siz siz olun eşlerinizi ya da sevgililerinizin çok şık olmasına asla izin vermeyin...:sm_confused:

daha hiç bu zamana kadar iç çamaşırı almadım sevgilimee...annesi sorar sonra bu nee kim aldı diyee kıyamet kopar amaan...anası alıyo benimkinin donlarınıııı

tahmin edebileceğiniz hertür giyim ihtiyacını ben alırım ..ben ne istersem onu giyer... :)) hiç de itiraz etmez...

Kızlar; aman siz siz olun eşlerinizi ya da sevgililerinizin çok şık olmasına asla izin vermeyin...:sm_confused:

Niye?

Ben kocamın her zaman şık, bakımlı ve karizmatik olmasını isterim..

Erkek dediğin de herzaman bakımlı şık olmalı(iş gereği mecbursa o ayrı..)

Bu arada cevap veriyorum.. İç çamaşırlarını ben alırım, diğer kıyafetlerini birlikte de aldığımız olur kendi de aldığı olur..

evli olsam ben alırdım ama erkek arkadaşlarımla iç çamaşırı alabilecek düzeyde ilişkim olmadı hiç.

genelde beraber alışveriş yaparız öyle zevkli ki beraber alışveriş yapmak :-)
ama o yoksa ve beğendiğim birşey varsa alırım çok kararsız kalırsam da arayıp sorarım :-)

onun iç çamaşırını da alırım kndime iç çamaşırı alıcaksam onu da aldırırım. birbirimizin zevkini bildikten sonra sorun olmuyor zaten :içelim:

almam ben yok uzundu/kısaydı, çok bol çok dar fln kendi alsın ne uğraşcam :lepi: mont tshırt gibi beğenceğine daha çok güvendiğim şeyler alırım

Zevkime güvenir isterse güvenmesin :eek:klava:
Ama ben o yanımda olmadan almıyorum çünkü ya lastiği sıkıyor ya kumaşı rahatsız oluyor seçtiklerimin. En iyisi beraber gidip alıyoruz o lastiğine darlığına bolluğuna ve kumaşına bakıyor bende renk ve desenine kaydirigubbakcemile3

ben eşime istedıgımı alırım.. beyenmezsede sesını çıkaramaz.. yine giyerrr.... :roflol:

onunkileri ben alırım.benimkileride ben alırım.ama her iki durumdada parayı o verir:laugh: :laugh: :laugh:

Çok iyiydi yaa koptum :roflol: :roflol:
Sevgiliyken sürekli ona boxer almayı isterdim desen desen, evlendiğimden beri hiç aklıma gelmedi almak benneyaptımki

ben alırım
onun aldıklarımı begenmeme gibi bir şansı yok
çünkü boxer giyor nasıl olursa olsun der.)

Benim eşim alışveriş işinden anlamadığı için ben alırım herşeyi, tabi ki çamaşırını da. Bazen "donunu bile ben alıyorum"derim,cevap gecikmeden gelir "alma....çarşaf bağlarım ne var":roflol:

ben alırım hiç sormak adetim değildir ben ne alırsam onu giyerkaydirigubbakcemile3

ona sorup almamın sebebi değişiklik yapıp yapmıyor olması eğer durmadan model değiştiriyorsa vardır bir sebebi kötükedihüso

X