Sevgilim tutuklandı

Ama o bir ara boşandığını da mı söylemişti öyle bir şey de vardı galiba. Yani kocam deyip durduğu adam aslında eski kocasıydı da çaktırmamak istiyodu veya boşanmayı kabullenemiyodu. Trol değilse cidden ürkütücü şeylerdi anlattıkları. Psikolojik bir sorunu da olabilirdi bence bilemiyorum.
Aa bak ben bosanma detayini bilmiyordum, ben uye olmadan onceki anlatimlarda vardi herhalde.

Metris T tipi bir ceza evi, Uyuşturucu, Yağma,Hırsızlık, Cinsel ve Diğer suç grubu Adam öldürme, Dolandırıcılık, Sahtecilik vs tarzı suçlular T tipine gider genelde

Ayyy bu konu bende yok, birisi hayrına paylaşır mi?

Burası cidden eski üyeleri anma başlığına döndü 😊

İlk erkek arkadaşı yeşil gözlü olan mı?
Çok şaşırdım ya. Acaba reelde tanıştığınız için utanıp yalan söyledim fake konu onlar mı dedi ki
Bilemeyeceğim artık ama burada üyelerin ona seviyesinin altında olduğunu söyledikleri bir erkek arkadaşı vardı. Ondan hiç ayrılmamış. Sonra daha iyi daha şefkatli daha elit bir erkek yaratmış burada tepki çekmemek için. Hep polis seviyordu zaten 😅 Hulk/bebe diye adlandırdığı çocuk vardı, hâlâ onunla mı beraber emin değilim. Ama o gibi kaldı aklımda. Kendisinin ilk nicki Anna Boleyna bu arada, nasıl yazılıyordu hatırlamıyorum, bilmeyen varsa 😅

Bilemeyeceğim artık ama burada üyelerin ona seviyesinin altında olduğunu söyledikleri bir erkek arkadaşı vardı. Ondan hiç ayrılmamış. Sonra daha iyi daha şefkatli daha elit bir erkek yaratmış burada tepki çekmemek için. Hep polis seviyordu zaten 😅 Hulk/bebe diye adlandırdığı çocuk vardı, hâlâ onunla mı beraber emin değilim. Ama o gibi kaldı aklımda. Kendisinin ilk nicki Anna Boleyna bu arada, nasıl yazılıyordu hatırlamıyorum, bilmeyen varsa 😅
Hani bi ara kendi ayarında birini bulup epey vakit kaybolmuş, o yalan mıymış?

Merhaba sevgilim tutuklandı şuan metris cezaevindeymiş ben sevgilimle görüşmek istiyorum ama nasıl yapcam bilmiyorum çok çaresizim ne yapmam lazım hiç bir bilgim yok lütfen bana yardımcı olun belki sizin bu konular hakkında bilginiz vardır diye buraya konu açtım
1- sevgilim şuan metris te olduğu için görüşmeme izin verilir mi ?
-
2- eğer izin verilirse görüşe giderken kişisel ihtiyaç örnek pijama tırnak makası iç çamasırı vs sevgilime bunları vermeme izin verilir mi?
3- metris hakkında bilgisi olan var mı metris ne oluyor tam olarak nedir ve kısa sürede ya da herhangi bir süre de tutuklunun tahliye edilme gibi durumu oluyo mu? Çok uzun sürüyo mu
4- yarın gitsem sizce görüşe izin verirler mi ve ben nereye gidip başvurmam lazım ve sevgilimin nerede olduğunun bilgisini bana neresi verir?
Kızlar Allah rızası için en ufak bir bilgi sahibiyseniz nolur yardımcı olur musunuz

Büyük konuşmak istemiyorum ama bir suçluyla mı birlikte olmak istiyorsunuz gercekten? Korkmuyor musunuz ilerde bu adamla evlenmekten, cocuk sahibi olmaktan. Ya cocuklariniz varken ayni sey yasansa ya size birsey yapsa. Hic mi kendinizi dusunmuyor musunuz?
Bir suru iyi adam varken niye boyle adamlari seversiniz ki? Sevgiliniz suclu bunu anlayin.
Allah yardimciniz olsun

baklavacheesecake baklavacheesecake bu üye buluşacaktı meredithle ne oldu acaba

E doğru muydu peki dedikleri
Yani şöyle hamile olup olmadığı pek anlaşılmıyordu ama bana öyle olduğunu söyledi. Burada anlatmadığı bazı şeyler de anlattı. Ya muhtemelen o polisle barıştı ondan hiçbirimize yazmıyor ama buralarda geziyor da olabilir. Bilemedim ki şimdi :KK43: bazen merak etmiyor da değilim ama hem numarasını sildim hem de fotoğrafımızı. Ona çok kırgınım yani.

X