Sevgilim tutuklandı

Ya onu bunu bırakın da KK'de 2 konunun sonucunu öğrenemedim, yıllardır aklımda. Biri düğün masraflarını davetlilere kilitlemeye çalışan arkadaş. Üye o düğüne gitti mi gitmedi mi yıllardır öğrenemedim. Biri geçen hafta 1 aylığına çocuklarıyla Türkiye’ye gelinlerine gezmeye (müsait değiliz denmesine rağmen) gelecek olan görümce. Sonuncusu da bu konu oldu. 💔
Şey de var. Kocasıyla boşanma aşamasına gelen, hamile bir arkaşın konusu. Burcu’nun😅

Ya onu bunu bırakın da KK'de 2 konunun sonucunu öğrenemedim, yıllardır aklımda. Biri düğün masraflarını davetlilere kilitlemeye çalışan arkadaş. Üye o düğüne gitti mi gitmedi mi yıllardır öğrenemedim. Biri geçen hafta 1 aylığına çocuklarıyla Türkiye’ye gelinlerine gezmeye (müsait değiliz denmesine rağmen) gelecek olan görümce. Sonuncusu da bu konu oldu. 💔
o müsait değiliz diye gelmeye çalışan görümceyi gelin reddet diye biliyorum ben :KK70:

yoksa o başka konu muydu?

konu gerçi bu oda bu senenin konusuymuş
sorunu çözmüş gibi görüüyor

konu gerçi bu oda bu senenin konusuymuş
sorunu çözmüş gibi görüüyor
Yoook, görümce istenmediği halde gelcem de gelcem diye tutturdu. Ha bugün ha yarın derken 1 aylık ziyaret isteğini en son 1 geceye düşürdü ama tam geleceği gün konu sahibi konuyu kapattırdı. Geldi mi, kaç gün kaldı, neler yaşandı bilinmiyor. 😃

Görümce 1 gün kaldı sanırım en son öyle yazmıştı :) Diğerlerini bilmiyorum :)

Ya onu bunu bırakın da KK'de 2 konunun sonucunu öğrenemedim, yıllardır aklımda. Biri düğün masraflarını davetlilere kilitlemeye çalışan arkadaş. Üye o düğüne gitti mi gitmedi mi yıllardır öğrenemedim.

Yıllardır derken konular açılalı 1 yıl olmadı diye hatırlıyorum ama 😆

Şöyle ki yediklerini içtiklerini ödeyecekleri düğüne davet edilen arkadaş 2 sene önceydi kadın sırra kadem bastı, düğüne gitti mi gitmedi mi meçhul.

Ayy o o kadar oldu mu, düğün hazırlığı yaparken okuyordum ben onu 😅 bedavacılık iyiymiş, biz de böyle yapalım diye geyik olarak eşime attığımı hatırlıyorum hatta
O konu geçen yazın konusuydu. Holyowl kullanıcı adı.

Konu devam ederken sırra kadem basan üyeler genelde linç yiyeceği gelişmeler olduğu için yazmıyolar bir daha. mesela siz 20 sayfa yazıyosunuz kadın boşanacak sanıp o da barışıyor ve bir daha yazmıyor. Sonra yeni üyelikle geliyolar ve “arkadaşlar uzun zamandır takip ediyordum ilk defa üyelik aldım” cümlesiyle giriş yaparak konu açıyolar ve kocasıyla sorunlarını anlatmaya devam ediyolar :KK51:birkaç tane öyle üye biliyorum şu an yeni üyelikleriyle forumda aktifler. Daha bilmediğimiz kimler kimler yeni üyelikleriyle aktiftir.
Nerden biliyorsunuz nasıl aklınızda tutuyosunu ben okuduğum konuları bşraz hatırlatım ama isimleri asla aklımda tutamıyorum. Vallahi buradaki hanımlar şherlock holmes gibi

Aradan bu kadar gün geçmiş şimdiye tutukluluk inceleme yapmıştır hakim sonra serbest kalmıştır. Tutuksuz yargılanacaktır.
Bir bilgi olsun okuyan hanımlara tutuklananlar karar verilene kadar tutuklu kalmıyor genellikle. Yüzde 80 2-3 hafta sonra tutukluluk gözden geçirilip salıveriliyor.
Çünkü aslolan tutuksuz yargılanmaktır.

Bunun sevgilisinin suçu da muhtemelen basit yaralama, veya uyuşturucu madde ticaretidir ama miktar azdır.
Mükerrer suçludur yani ilk suçu değildir o sebeple almışlardır.
Bırakırlar.

Aradan bu kadar gün geçmiş şimdiye tutukluluk inceleme yapmıştır hakim sonra serbest kalmıştır. Tutuksuz yargılanacaktır.
Bir bilgi olsun okuyan hanımlara tutuklananlar karar verilene kadar tutuklu kalmıyor genellikle. Yüzde 80 2-3 hafta sonra tutukluluk gözden geçirilip salıveriliyor.
Çünkü aslolan tutuksuz yargılanmaktır.

Bunun sevgilisinin suçu da muhtemelen basit yaralama, veya uyuşturucu madde ticaretidir ama miktar azdır.
Mükerrer suçludur yani ilk suçu değildir o sebeple almışlardır.
Bırakırlar.
Yani konu sahibi şu an sevgilisiyle sevişiyor bile olabilir? 🧐

Bu benzetmeyi hatırladım ama konuyu hatırlayamadım 😬
Sizin isminize benzer bir üyenin konusuydu. 4 hemşire arkadaşının çalıştığı hastaneye gitmiş ordan cafeye gitmişlerdi. Sonra biri telefonda biriyle yazişiyorken konu sahibinin gözü dalmış arkadaşının teline bakmış ama msjlarin içeriğine bakmamış sadece gözü dalmış. O kadında aniden panik yapmış ama konu sahibi o panik halini bile anlamamış. Sonrasında aramış sen beni gördün lütfen Aslıya onun kocasıyla msjlaştığımı söyleme adam beni rahatsız ediyor demiş. Konu sahibide ben senin msjlaştığını görmedim bile ne diyorsun sen falan demiş. Kadında gördün diye tutturmuş. Konu sahibi ne yapacam ben arkadaşıma anlatsam mi anlatmasam mı falan diye soruyordu. En son anlatmamaya karar verdi konusunu kapattırdı. Kadını bir daha bulamadım yahu 😔 meraktan da çatlıyorum hâlâ 😬

Sizin isminize benzer bir üyenin konusuydu. 4 hemşire arkadaşının çalıştığı hastaneye gitmiş ordan cafeye gitmişlerdi. Sonra biri telefonda biriyle yazişiyorken konu sahibinin gözü dalmış arkadaşının teline bakmış ama msjlarin içeriğine bakmamış sadece gözü dalmış. O kadında aniden panik yapmış ama konu sahibi o panik halini bile anlamamış. Sonrasında aramış sen beni gördün lütfen Aslıya onun kocasıyla msjlaştığımı söyleme adam beni rahatsız ediyor demiş. Konu sahibide ben senin msjlaştığını görmedim bile ne diyorsun sen falan demiş. Kadında gördün diye tutturmuş. Konu sahibi ne yapacam ben arkadaşıma anlatsam mi anlatmasam mı falan diye soruyordu. En son anlatmamaya karar verdi konusunu kapattırdı. Kadını bir daha bulamadım yahu 😔 meraktan da çatlıyorum hâlâ 😬
Bende meredith doğurdu mı naptı diye meraktan çatlıyorum 😞

X