Doğuma Hazırlık İstanbul Avrupa Yakası Kadın Doğum ve Hastane

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
çARŞAMBA KONTROLÜM AMA BİR BAYANLA TANIŞTIM O DA ORAYA GİDİYOR MEMNUNUM DEDİ ZATEN DOKTORU TANIYORUM KIZ KARDEŞİM GİTMİŞTİ O DOKTORA TEDAVİ İÇİN

HADİ BANA RANDEVU VERDİLER ÇARŞAMBA GÜNÜNE VE RAPOR ALACAĞIM AYRICA DOĞUM ÜCRETİ 1800-2000 TL DEDİLER SİZ NE DUYDUNUZ ?

TATİLDEN DÖNMÜŞ CANIM AZ ÖNCE ARADIM DOĞUM FİYATINI DA VEZNEDEN ÖĞRENİN DEDİLER

HADİ BANA RANDEVU VERDİLER ÇARŞAMBA GÜNÜNE VE RAPOR ALACAĞIM AYRICA DOĞUM ÜCRETİ 1800-2000 TL DEDİLER SİZ NE DUYDUNUZ ?
Bana 2.500 dendi normal dogum için canım , çok küçük bir hastahane için fazla geldi bana birde ocaktan sonra 3 bin olur diye, başka hastahanelere de bakiyorum

Fiyatları bayağı yüksekmiş bide sezeryan kimbilir nekadar isterler

Fiyatları bayağı yüksekmiş bide sezeryan kimbilir nekadar isterler
Sezaryenle de 500 fark diye hatırlıyorum bencede çok fazla fiyat, Bağcılar Erdem e gittim700 Tlydi çok nezih görünüyordu. Uzaklık da problem olmayacağını bilsem oraya gitmek isterim

Bana 2.500 dendi normal dogum için canım , çok küçük bir hastahane için fazla geldi bana birde ocaktan sonra 3 bin olur diye, başka hastahanelere de bakiyorum
yok canım olur mu kim dedi ki sgk yok mu sizde sezaryen 1850 dediler daha bu sabah gittik eşim görüştü doktoru da çok beğendim çok ilgili sakin dinliyor ki ben 32.haftadayım artık çok ilgilendi ve test bile yaptırmıyor aile sağlığında kan sayımı yine yaptır istersen dedi 15 günde bir gideceğim ayrıca çok da temiz ve giden de çok var sabah erken gitmeme rağmen sadece o doktorda sıra vardı

bence gidin bağcılar esenler suriyeli de çok hastaneler kalabalık dedi kuzenim ikizlere hamileydi öyle dedi hep medipol de çok kalabalık ve pahalıymış

Özel Çapa hastahanesınden bahsediyorsunuz degil mı sezeryan ıcın normal bir fiyat

Bizimki isteğe bağlı canım ondan mı farklı fiyat dediler anlamadım

olabilir canım da uzak oralar ben bayrampaşadayım çok yer biliyorum özel çapa çok temizdi ve doktor çok iyidi fiyat da dediğim gibi sezaryen 1850 tl herşey dahil

olabilir canım da uzak oralar ben bayrampaşadayım çok yer biliyorum özel çapa çok temizdi ve doktor çok iyidi fiyat da dediğim gibi sezaryen 1850 tl herşey dahil
Çok sağol canım yorumun için , ayrıntılı ultrosunu bir atlatıp gidip göreyim bende artık özel capa bize çok yakın çünkü, diğer beğendiğim hastahaneye gidip gelmek zor olacak, fiyat çok uygun olsa da , yakınlık da önemli

evet git bence Ayşe Şifa hanım çok iyi netten randevu alabiliyorsun indirim de iste yani söyle ne var bunda ben 27 Ağustos Pazartesi gidceğim tekrar

Bügün bende telefon ettim muayene ücreti 90 dediler. İkili testi sordum telefonda söyleyemeyiz dediler. Bu hafta bezmialem e gittim Dr güler yüzlü ama hiç konuşmadan iyi dedi gönderdi kanamalı hasta olmama rağmen. Bıde ikili teste 150 lira istediler bezmialem de. Özele gitsem bari ilgili olur Dr diye düşünüyorum.

evet git bence Ayşe Şifa hanım çok iyi netten randevu alabiliyorsun indirim de iste yani söyle ne var bunda ben 27 Ağustos Pazartesi gidceğim tekrar
İndirim nasıl oluyor canım , muayene 90 Tlydi sanırım. Ayşe sifayi çok ovuyorlar.bir çocuk doktoru arkadaş da onu önermişti.

Bende ikiliyi bezmialemde yaptırdım canım kadın pek konuşmuyor. Detaylıyi nerde yaptircam onu araştırıyorum. Birde bizden bezmialem de ikiliye ücret alınmadı alınmadı muayene süresinde gorunuyormusum diye. O günden beş gün önce normal kadın doğuma gitmiştim ondan öyle oldu galiba ama çok iyi denk geldi :) özel Capada ikili test sorduğumda doktor ücretiyle birlikte 250 TL ydi diye hatırlıyorum .

Tesekkur ederim canım hamilelik arastırmacı geçiyor resmen bende haftaya randevu alıp şifa hanıma gitmeyi düşünüyorum. Tahlillerim çıksın bezmialem den onlarında çıktısını alıp gideyim diyorum

Dün bende özel çapa hastanesi ne şifa hanıma gittim güler yüzlü cok rahat ettim herseyı sorabıloyorsunuz Devam etmeyi dusunuyorum artık kendisiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…