Doğuma Hazırlık İstanbul Avrupa Yakası Kadın Doğum ve Hastane

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
İnşallah rahatlikla alırsın canım bebisi kucağına , kalan günlerin sorunsuz geçer Docente gitmen iyi olmuş fiyat olarak yine iyi bence normal doktorların nerdeyse o kadar ücreti. Bende bezmialem de İkbal hanim var ona gittim, fena değil aslında ama bezmialem doğumları nasil onu bilmediğim için karar veremedim. Çünkü sancı odasında cok fazla kişi olduğunu ve içeri aileden kimsenin alinmadigini duydum, öyle tek kalmak istemediğim için ne yapsam bilemedim. Bize de yakın aslında. Birde dogum uygundur bence orda Araştırıyorum bende daha.
İnşallah hepimiz güzel insanlarla karşılasırız , seninde ilkmis, insallah güzelce, saglikla sorunsuz gelir bebiklerimiz

Canim aminn insallahhhh. Her birimiz sirasiyla saglikla evlatlarimizi kucallar buyuturuz..

Ben avrupa hosptl kolan hastanesi bahat hastanesi vs bi cok ozele gittim canim ama cok sukur bu dr u buldum ..

Bu hastanenin infertilite bolumunde 3 sene tedavi gormustum ama nasip olmamisti...

Evet kalabalik ama tercih olarak cok secilmesinden sanirim.. bi ozel 50 dogum yapiyosa burasi 200 gibi bir oranda tecrube deneyim fazla buda bizler icin ek avantaj..

Her sey nasip kismet evet ama biz elimizden gelen tedbiri alalim takdir Allah 'dan...

Hakkimizda hayirlisi olsun insallah ..Allah yardimcimiz olsun cumlemizin.

çok sevindim inşallah sağlıklı doğumlarımız olur ben de kolana gideceğim dilek hanıma avrasya da 2.tercihim benim dün suyum sınırda fazla dendi derin cep 8 cm yazmışlar rapora bu 8 cm i geçerse risk şeker de çıkmadı ayaklarım şiş zaten sağ da şişmeye başladı meyve meyve suyu yasaklanıyormuş kendi doktorum izinliydi haftaya gideceğim

evet benim de duyumlarım öyle ben vazgeçtim 2 ay olacak bir komşumun kızını 22 tansiyonlar anestezi verip sezaryene aldılar annesi aradı sakın gelme esra dedi sonra öğrendim personel de doktor da çok değişmiş ben de kolan ya da avrasya düşünüyorum

çok iyi ben de kolana gideyim dedikleri gbi çıkmaz ise avrsya deneyeceğim benim mecburi sezaryen zaten

kbakma canım geç oldu bayaa

evet küçükköy avrasya doktorumu bende araştırmalar sayesinde buldum çok memnun kalınmış bende şahsen cok memnun kaldım çok tatlı bi adam ve elide hafif gibi.

Bence bi dene derim kaç haftalıksın ?

canım amin insallahhh Allah bi avazda kurtarsın ve sağlıklı bir şekilde kucagımıza almayı nasip etsin

Benim önceliğim hem doktor oldu ama hastane ortamıda çok önemli bezmialemi hiç bilemiyorum insallah ebelerin hastane calısanlarının yaklasımıda doktor kadar iyidir.

Estağfurullah canım ne demek. Şuan 13. Haftadayim. Ama 6. Aya kadar doktoru ayarlamak gerek diye şimdiden bakıyorum bende. Avrasya da Dr. İsmi ne, sonra aylarda gitsem olur mu ki acaba ya,
Bana çok yakın değil Fatihteyim ben ama ailem orda civarda oturuyor, bu yüzden bulamazsam orayı da deneyebilirim

Meriç Çağrı Ağır birde asistanı Rana var çok tatlı bi kız.
doktor aynı zamanda başhakem yardımcısı inan 6. aya kadar beklemene gerek yok bi muayene yeter fikir edinmen için.

Meriç Çağrı Ağır birde asistanı Rana var çok tatlı bi kız.
doktor aynı zamanda başhakem yardımcısı inan 6. aya kadar beklemene gerek yok bi muayene yeter fikir edinmen için.
Haklısın canım bir gidip sorarım olmadı evim uzak vs. Nasıl yapalım diye, şimdi yorumlarına baktım da çok olumlu , çok sağol tavsiyen için.
İnşallah sende sağlıkla alırsın bebişini

Haklısın canım bir gidip sorarım olmadı evim uzak vs. Nasıl yapalım diye, şimdi yorumlarına baktım da çok olumlu , çok sağol tavsiyen için.
İnşallah sende sağlıkla alırsın bebişini

insallah memnun kalırsın canım
ben ctesi doğumhane ve doğumhanede yanımda olaca kişilerle tanısacagım mutlaka bilgi veririm size

Merhaba,

Ctesi günü muayeneye gittim. Doktorumla Çağrı Meriç beyle ilk defa doğum üzerine detaylı konustuk malum son aya girdik.
Normal istediğimi belirtmem dolayı bana söylediklerini aynen yazıyorum
" Şuan sana bakıp bu kız normal doğurur yada doğuramaz diyemem bazı kişiler acı eşiğim yüksek demelerine rağmen normal doğumda sorun yasıyoruz ama bazıları çıt kırıldım olmasına rağmen çatır çatır doğuruyor. Sen sancıyla buraya geldiğinde senin yüzüne bakıp anlarım nasıl ilerleyebileceğimizi.
Normal doğum esnasında dayanamazsan sezeryan istersen hemen almam seni ikna etmeye çalışırım epidural öneririm ama baktık yine olmuyor alırım sezeryana senin seçimin çünkü" dedi.
Epidural hakkında ne düşünüyorsunuz diye sordum " sıcak bakıyorum 5cm açılmadan sonra yapıyorum normal olup sezeryana geçmek isteyen %70 anne adayı böyle normal doğum yaptık " dedi.
Çatal muayenesi oldum elbette herkes gibi gerildim falan doktorum " 10 tane çocukta doğursan buraya güle oynaya çıkmazsın o yüzden kendini kötü hissetme sadece kendini kasma durmam gereken yeri söle kızmam sana ama kasarsan geniş olan çatını bile dar görüp yanlış algıya sahip olabilirim "dedi
Çatalda bi kemikte darlık varmış ama normal doğuma engel değil öle sezeryan olacaksın falan demedi.
Sadece "Normal insanlara göre biraz zor bi doğum olabilir sen yardımcı olacaksınn bize hersey senin ve bebeğinin sağlığı için olacak ama sezeryan olursa yazık oldu demem " dedi.

Muayenem bu şekildeydi. Umarım fikir açısından yardımcı olabilmişimdir.

Bende kağıthanede oturuyorum daha çok yeni ama özel hastane düşünüyorumAllah nasip ederse orası için olumlu yorumlar okumuştum sizhangi dr gittini.

ister istemez bu hastane ve doktoruda merak ettim:)

Kızlar ben Fatih'te ,doktor bulamiyordum , yakinlarmn tavsiyesi ile Bağcılar Erdem hastahanesine gittim, temiz güzel bir hastahaneye benziyor , fiyatıda uygun,doğum zamanı yetisebilirsem orda yapmak isterim dogumu

Ben Fatih Çapa'da özel çapa Şifa hanıma karar verdim devleti bıraktım haftaya randevum var çok methettiler kız kardeşim de gitmişti oraya bakalım göreceğiz

Ben Fatih Çapa'da özel çapa Şifa hanıma karar verdim devleti bıraktım haftaya randevum var çok methettiler kız kardeşim de gitmişti oraya bakalım göreceğiz
Bende orayı düşünüyordum eve yakın diye ama bir türlü kısmet olmadı şuan tatildeymis kendisi. Doğum ücretleri de çok fazla geldi bana hastahanenin kucuklugune konforuna göre. Ama o bölgede en iyi hastahane sanirim

Merhaba bende fatih te oturuyorum Dr araştırıyorum. İkinci gebeliğim ilki sezeryan bu yüzden mecburi sezeryan olucak. Spinal doğum yapmıştım memnun kaldım yine bu şekilde bebeğimi görerek doğum istiyorum. Dr hastane tavsiyelerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…