Doğuma Hazırlık İstanbul Avrupa Yakası Kadın Doğum ve Hastane

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Evet, ben de yeni ogrendim anlasmali olmadiklarini.
Buarada koc uni. Hastanesi ile ilgili olumlu yorumlar okudum burda. Fiyatlari da 3500 civariymis sanirim. Bana uzak ama Yakinda olanlar icin alternatif olabilir.

hhmm banada terste kalıyor ama yakın olanlar için fikir olmuş olur

Merhaba arkadaşlar ben de 4 aylık hamileyim Yenibosna Nisa Hastanesine gidiyorum doktorum Necla hanım çok memnunum kendisinden. Doğum ücretleri sgk'lı normal doğum 1100 TL, sgk'sız normal doğum 3500 TL, zorunlu sezeryan 1950 TL, kendin sezeryan istersen 3500 TL. 2'li tarama testi yaptırmadım ben ama ücreti sgk'lıya 305 TL, muane ücreti 55 TL.

teşekkürler detaylı bilgi için

ikili tarama testi pahalıymış farklı bir hastanede yaptırabilirsin ben okmeydanı özel hastanede yaptırdım 75 tl di bilgin olsun

Çok teşekkürler

teşekkürler detaylı bilgi için

ikili tarama testi pahalıymış farklı bir hastanede yaptırabilirsin ben okmeydanı özel hastanede yaptırdım 75 tl di bilgin olsun

Evet bana da çok pahalı geldi. bilgi için teşekkürler

Kızlar bende gop.civarinda iyi bir hastane.ariyorum. yeni yüzyıl üni gop hastanesinde volkan beyi önerdiler haftaya randevu alıp.gitmeyi düşünüyorum. Bu dr hakkında bilgisi olan var mı

Ben Şişli Florence Nightingale’de Yrd. Doç.Dr.Yusuf Olgaç’a gidiyorum. Çok memnunum. Ssklı muayene ücreti 150 lira/ Doğum da 4000. Doktora 7/24 telefonla ulaşabiliyorsunuz. Sakin, pozitif bir insan. İnsanı germiyor, strese sokmuyor. Ve en önemlisi normal Doğum yanlısı. Doğuma da o geliyor zaten.
Doğurunca da inşallah tecrübelerimi yazarım. Daha 34.haftadayım :)

Bende duydum o doktoru ama.normal.florance nightingale hastanesinde değilmiş sanırım florance bagli ayrı bi binadaymış diye duydum. Hastane nasıl odaları hizmeti.temizligi vs.

Bende duydum o doktoru ama.normal.florance nightingale hastanesinde değilmiş sanırım florance bagli ayrı bi binadaymış diye duydum. Hastane nasıl odaları hizmeti.temizligi vs.
Yo hayır Şişli Florence Nightingale’de çalışıyor. Normal Florence dediğiniz İstanbul Florence Nightingale mi acaba? O ayrı bina ssk geçmiyor. Yani Florence Nightingale’in bir sürü Hastanesi var hem Avrupa yakasında hem de Asya yakasında.
Hastane odaları güzel, hizmeti temizliği her şeyi çok güzel. Ben memnunum.

bayrampaşa kolan hastanesi dilek acar , muayene ücreti 60 tl , normal doğum 1500 tl , sezeryan doğum 1950 tl
memnun musunuz ben de gop avrasya düşünüyorum şimdi devlete gidiyorum kese etrafında kanama alanı var özele geçeçceğim kafam karışık ben de bayrampaşada oturuyorum

memnun musunuz ben de gop avrasya düşünüyorum şimdi devlete gidiyorum kese etrafında kanama alanı var özele geçeçceğim kafam karışık ben de bayrampaşada oturuyorum

ben çok memnunum. pozitif bi bayan. çok detaylı inceliyor dakikalarca bakıyor. sormadan bi çok soruya açıklık getiriyor. aynı hastanede murat beyden de memnun herkes. ikisinden birini deneyebilirsin. sağlıkla kucağına al inşallah

çok sağolun Dilek hanıma aldım randevu açıkcası bu hafta bulamadım haftaya Çarşamba için aldım benim düşük riskim var devlette baştan savma genelde burada düzenli takip edilir diye düşünüyorum yarın ikili test sonucu çıkacak onu da alır giderim , muayene de uygun benim ilk çocuğum sezaryendi bu da muhtemelen öyle olur sağlıklı ve zamanında doğsun da hiçbir şey düşünmüyorum peki gece acilde kadın doğumcu var mı benim riskim var dün yine kanamam oldu

saat 18:30dan sonra acil kadın doğumcu var tabi erkek ama adını bilmiyorum.

saat 18:30dan sonra acil kadın doğumcu var tabi erkek ama adını bilmiyorum.
dün de kuaförüm Kolan Murat beyi tavsiye etti çok ilgilendiğini kendisi 5 aylıkken ona başladığını çok sorunları olduğunu Murat beyin sorunları çözmek için çok uğraştığını söyledi teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…