Doğuma Hazırlık İstanbul Avrupa Yakası Kadın Doğum ve Hastane

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Bende aylardır normal testler için Acıbadem Atakent e başladım Emine Karabük doktorum. Şimdi gebeyim ona devam ediyorum. Çokta memnunum. Inanılmaz anlayışlı sevecen bir bayan. Hastane pahalı ama sirf onun icin gidiyorum.

medicine bagcilar hastanesi dr zuleyha genc diyorum baska bisi demiyorum bnde tavsiye uzerine gittim cook memnun kaldim o kadar hastasi cok ki devlet hastanesi sanki :) kadin normal dogumcu eli abdestli ama sezaryende yaptigi kisiler 3. gun ayagi kalkip bisi olmamis gibi davranioz dediler bnde sezaryen oldugu icin cazip geldi. muayene ucreti 75 tl sezaryen 2000tl normal 1000tl galiba

çARŞAMBA KONTROLÜM AMA BİR BAYANLA TANIŞTIM O DA ORAYA GİDİYOR MEMNUNUM DEDİ ZATEN DOKTORU TANIYORUM KIZ KARDEŞİM GİTMİŞTİ O DOKTORA TEDAVİ İÇİN
Canım doğum yapmissindir sanirim, nasıl geçti memnun kaldin mi hastahaneden bilgilendirirsen sevinirim :)

Meriç çağrı ağır a giden var mi hala gop medikal park ta.

Doğum ücreti nekadar o hastanede ?

Kızlar Merhaba,

Bugün 14. haftama giriyorum. Bu hafta devlet hastanesinde yaptırdığım ikili test sonucumu aldım. 1:281 riskli çıktı. Devlet hastanesindeki doktor amniosentez yaptırsan iyi olur falan dedi. Birde ultrason cihazının görüntüsü inanılmaz kötüydü. Test sonucunu başka özel bir doktora gönderip sorduğumda yaptırmana gerek yok ama için rahat edecekse yurtdışına kan örneğini gönderelim dedi. Sizinde başınıza böyle şeyler geldi mi? Referansla batı bahat ikitelli hastanesindeki Vedat Aydın'a gidicem salı günü? Doktor veya hastane hakkında bilgisi olan var mıdır?

Herkese merhaba.
9.haftamdayım florya medicalparka gidiyorum ama hiç memnun değilim. Doğum yapan arkadaşlarım doğum sonrası durumun dahada kötü olduğunu anlattılar. Hastane arayışında olumlu sonuca ulaşan arkadaşlar varmı?

Merhaba ,ben de acıbadem atakent mesut kayman a gidiyorum ,gebe olduğumu yeni öğrendim .Gidicem ama gözüm korktu biraz.Ağustos ayında 170 lira olan muayene ücreti şimdi 258 lira olmuş Bir de diğer testlere ne kadar ödedin acaba ?İkili test falan ???Doğum paketine ne kadar dediler ?Bana 7500 tl dediler de yılbaşına kadarmış ama .Çok soru sordum kusura bakma ,mesut bey alanında çok iyi ,aynı zamanda biruni de ramazan dansuk da iyi olduğunu duydum orda doğum fiyatları daha ıygun ,çok kararsızım

Ben de daha ulaşamadım ama florya deyince biruni ramazan dansuk yeni gelmiş prof kendisi ,iyi bir doktor olduğunu okudum ,bir de onu düşünebilirsin ,dün ilk kez gittim ,ilgili ve de bilgili birine benziyor prof neticede ,memnun kaldım ama kafamda deli sorular

Ben özel sağlık sigortası ile gidiyorum ama fiyatlar dolar yuzunden simdiden ucmus sgk ile 10500 özel sağlık sigortasına 12000 e yakın bir fiyat diyorlar. Ikili testte sadece kan parası verdim çünkü ultrason kısmını doktorum muayene aşamasında kendi yapıyor zaten. Detaylı için umut dilek e yönlendiriyorlar özel sigortaya 750 gibi bir fiyat verdiler. Hastane fiyatları uçurmuş yılbaşında daha da uçacak gibi.. Ama doktorumdan vazgeçmeye de pek niyetim yok, hakkımızda hayırlısı olsun..

Amin canım ben ilk doğumumu suyum erken gelince 31 haftalık yaptım ,2 ay önce de bir düşük yapınca şu saatten sonra doktor değiştirmek istemiyorum.Dediğin gibi allah ödemede kolaylık versin biz ve bebeklerimiz iyi olsunlar da .

Kesinlikle öyle şu doktor seçimleri falan o kadar zor stresliymiş ki hiç tahmin etmiyordum bu kadar. Daha şimdiden hastane masrafları insanın belini büküyor doktor için gitmeseydim Acıbadem ı tercih etmezdim sanırım. Medipol mega da çok iyi ücretleri de fahiş değil ama bu yüzden çok kalabalık oluyor tahammül edemiyorum kalabalığa

Ben de aynı düşüncedeyim ,hiç beklemeye ve kalabalığa gelemiyorum.Zaten gebeyiz bi de stres yapmayalım değil mi ?Acıbademi tercih etme sebeplerimiz aynı.Sağlıklıdoğumlar dilerim

Biruniyi bir arkadaşım daha önerdi. Kesinlikle bakıcam dediğin doktora. Medical parkın ilgisizliği beni benden aldı. İlk hamile kaldığımda sağlıkocağında yaptırdığım testler yeterli dedi. 9. Haftayım ne bir test yapıldı ne tansiyon ölçüldü. Muayene 5dkyı geçmiyor. Zaten yeme içme tavsiyesi hiç yok. Normali bu sandım ama kimse sorsam öyle olur mu diyor

bende şimdi aldım randevu yarın için. Umarım güzel geçer.tavsiye için teşekkürler

Rica ederim ne demek gittin mi doktora ?İlk izlenimlerin neler ?
Gittim gittim. Doktor kesinlikle çok bilgili. Ama hastanede çok kalabalık. Çocuk bölümüyle aynı yerde kadın doğum inanılmaz sıra bekledim işlemler için. Fiyat olarakda bence çok iyidi. Ama kalabalık sıkıntı.Sanırım florya medicale devam edicem

Beylikdüzü medilife 980 istiyor normal Doğuma hersey dahil Sezeryan 1500 ayrıca olası durumlarda küvet kullanımı özel hastanelerde üçret alınmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…