Doğuma Hazırlık İstanbul Avrupa Yakası Kadın Doğum ve Hastane

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Meric beyle ilgili bilgi isteyen varmi ? Dogum yapali 3 ay oldu benim sorular varsa seve seve cevaplarim

Valla söyleyecekleriniz varsa ben dinlemek isterim. Kendisinde doğum yapacağım inşallah.

suan medicalparkta kendisi tek kelimeyle ha ri ka bir doktor. ve eger calistigi hastanenin ebeleride iyiyse 2. dusundugum zaman mutlaka ama mutlaka kendisini tercih edecegim. normal yapabildiysem en buyuk pay kendisinin ve hast ebelerinden dolayi.harika ilgili sevecen bilgi verici sakinlestirici esine anlayacagi dilden anlatim yapan ve cati muayenesinde eli inanilmaz hafif (dogumda daha iyi anladim) guleryuzlu vicdanli bi adam. yani kendisi icin ne soylesem gercekten az sormak istediginiz varsa sorun cunku baska ne anlatabilirim bilemiyorum

Evet medikal parka kendisine başladım. 21 kasımda 3.kontrole gideceğim. Zaten gittiğimde de 35.haftada olacağım. Bende memnun kaldım gerçekten. İnşallah sağlıcakla bebişimi kucağıma da alirim. Acaba sezeryanda kaçıncı haftada bebeği aliyor?

hakkinda hayirlisi memnun olmana sevindim.
ben normal yaptim bilemiyorum ancak her domtor 38i tamamlamayi bekliyor diye biliyorum. sen mecburi sezeryanmi oyle mi istiyorsun

hakkinda hayirlisi memnun olmana sevindim.
ben normal yaptim bilemiyorum ancak her domtor 38i tamamlamayi bekliyor diye biliyorum. sen mecburi sezeryanmi oyle mi istiyorsun
Şimdilik kendi isteğimle sezeryan. Ama belki mecburidir de bilemiyoruz henüz.

Şimdilik kendi isteğimle sezeryan. Ama belki mecburidir de bilemiyoruz henüz.

ben normal yapmani oneririm zaten meric bey hep soyler normal.oncelik olsun sezeryana istedigin an donebilirsin ama oncelik sezeryan olursa normali deneme sansin bile kalmaz der. tabi karar senin

ben normal yapmani oneririm zaten meric bey hep soyler normal.oncelik olsun sezeryana istedigin an donebilirsin ama oncelik sezeryan olursa normali deneme sansin bile kalmaz der. tabi karar senin
Bakalım kısmet artık.

Florya medical de hangi doktor dasiniz? Muayene ucreti ne kadar? Memnun musunuz? Her bilgiye ihtiyacim var..

Merhaba ben tüp bebekle hamile kaldım ve artık evine yakın bi hastaneye gitmek şstiyorum. Meriç bey hakkında bilgi alabilir miyim?
Merhaba. Bende Meriç beyde doğum yaptim. 7.ayda gitmeye başladim. Çok ilgili, alakalı bir doktor. Kendisinden çok memnun kaldim. Bundan sonra genel kontrol ve doğum için de ona gitmeyi düşünüyorum. Tavsiye ederim kesinlikle.

Merhaba ben tüp bebekle hamile kaldım ve artık evine yakın bi hastaneye gitmek şstiyorum. Meriç bey hakkında bilgi alabilir miyim?
Merhaba suan gop medicalparka gecti kendisi ben kendisinden cok cok memnun kaldim cok ilgili alakali eli hafif. normal dogum yapabildiysen onun sayesinde catalim dardi ve dogum aninda zorlandik ama pes etmedi sagolsun. cok candan cok gulec biri mutlaka en az 1 kere gitmeniz gerekiyor zaten gitmek isteyeceksinizdir

Kızlar selam. Ben de atakent acıbademe gittim. Emine Karabük ten randevu almıştım. Gayet güleryüzlü sıcak ve çok bilgilendirici biri. Biz sormadan herşeyi cevapladı. Cep telefonunu da verdi. Muayene ücreti 500 tl. Sgklı 410 tl
Doğum için de fiyat aldık. Epidural sez 10 bin tl

Eklentiler

• 6CC04439-0CA9-4E58-BEC2-94A8043FC346.jpeg
    109,2 KB · Görüntüleme: 119
Medical Park Bahçelievlerde önereceği doktor olan varmıdır?

Medical Park Bahçelievlerde önereceği doktor olan varmıdır?
Meral Arısal öneriririm benim ilk takibimi yapan doktordu ve gerçekten çok iyiydi 12. Haftada bile net cinsiyet söyledi işinin ehli biri bırakırken üzüldük ama hastanenin fiyat politikasından bıraktım ayda bir Doğum ücreti arttırıyorlar.

İrina Hanımı düşünüyordum ama Meral Hanımı da düşünebilirim o zaman. Valla hastanenin kalabalıklığı gözümü korkutuyor. sigorta olduğu için doğum ücretini düşünmedim hiç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…