Doğuma Hazırlık İstanbul Avrupa Yakası Kadın Doğum ve Hastane

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
İrina Hanımı düşünüyordum ama Meral Hanımı da düşünebilirim o zaman. Valla hastanenin kalabalıklığı gözümü korkutuyor. sigorta olduğu için doğum ücretini düşünmedim hiç.
Dün doktor İrinaya giden bi arkadaşım Doğum yaptı ama verdiği kararları çok doğru bulmadık 38. Haftada kendi Doğumu başlatmak istedi dışardan verdiği fitil ile suni ile açılma olmayınca alal acele sezeryana aldı. Doğum ücreti sabit kalmadığı sürekli arttığı için düşünmek zorunda kaldım bende ama düşünmeseydim kesinlikle Meral Arısal ile devam ederdim ciddi anlamda işinin ehli biri ve çok sıcak kanlı yatıştırıcı bi doktor.

Hadi ya.. Benim bir arkadaşım son haftalarında gitti ve doğumunu onunla yaptı çok övüyordu. ama sezeryen. Ama ben sezaryen yanlısı da değilim. Meral hanımı deneyeceğim. çok teşekkür ederim bilgi verdiğin için

Merhabalar herkese, ben henüz hamile değilim ama 4 yıllık evliyim ve artık çocuk düşünüyoruz bu sene. özel sağlık sigortası yaptırdım Allianz dan. İstanbul Avrupa da liv, memorial ve florence nightingale de geçerli. Hamilelik öncesi kendime uygun bir doktor bulup kontrole gitmek istiyorum ama hiç karar veremiyorum. Önerisi olan var mı? Bilgili, rahat edebileceğim birini istiyorum. Tşk şimdiden. Sevgiler

Merhabalar;
Bende araştırma sürecindeyim muayane ücreti ve doğum fiyatları ile ilgili bir bilginiz var mu acaba ? Yardımlarınızı rica ederim teşekkürler..

Merhaba turkiye hastanesi dogum ne kadar bilgisi olan varmi acaba ?
Ben de Türkiye Hastanesi ile ilgili araştırma yapanlara cevaplamis olayım normal doğum 3900 zorunlu sezaryen 4200 dediler doktorum normal doğumu desteklediği ve her saatte doğuma geleceği için bu hastaneyi tercih ettim ben

Mehmet helvacı 2016’da babama kalça protezi ameliyatı gerçekleştirdi. Ağrıları geçmeyen babamın 2017-2018 ve 2019 da çekilen rontgenlerinde protez kilit klipsinin çıktığını farketmedi ve herşey yolunda dedi herseferinde. 2019 da son olarak başa bir dr a gittk ve babanızın ameliyat olması ve protezinin değişmesi lazım klips ve kapağı çıkmış sallanıyor dedi. Dr helvacı’ya rontgen sonuçlarını yolladım, benim bile gördüğüm sorunu o hala bir şey yok diyerek farkedemedi. Sınra ben rontgende çıkmış olan klipsi işaretleyerek yeniden yolladım.beni aradı ve babanızın ameliyat olması lazım bu protez üretim hatası benim kusurum yok dedi . Nasıl hata yok nasıl farkedemessiniz bunca yıl dedim dava açıcam dedim, naparsanız yapın diyerek telefonu suratıma kapattı. Bu süreçte Türkiye Hastanesi başhekimini aradım ve bir kez bile bana geri dönülmedi. Babam salı günü riskli bir ameliyt daha geçirecek. Ve kusurlu olan kimse beni arayıp durumu anlamaya bile çalışmıyor. Şimdi ameliyatta çıkan protez ve rontgen sonuçları ile mahkemeye başvuracağım. Türkiye hastanesi ile yaşadığım ilk sorun değil. Uzak durun kpısından geçemeyin.

Merhaba, üzerinden zaman geçmiş ama ben de Levent civarlarında oturuyorum. 3 aylık hamileyim florence nightingale gayrettepeye gidiyorum ama doktorumdan çok da emin değilim. Nasıl geçti sizin bu süreciniz önerileriniz var mı benim için?

Merhaba bende 5 haftalık hamileyim meriç beyi önermemiz gerçekten dikkatimi cekti muayne ücreti nedir var mı bilginiz

Meriç çağrı ağır a giden var mi hala gop medikal park ta.

Merhabalar, ben Meriç Hocanın Gaziosmanpaşa' da ki muayenehanesine gitmiştim ve size şöyle anlatıyım. Her anne adayı hamilelik sürecinde anlayışlı motive edici güler yüzlü ve güvenilir bir doktor ister. Hamilelik sürecimde aklımda ki sorulardan biri de bu özelliklere sahip olan doktorla karşılaşacak olup olmamamdı. Tavsiyeler ve araştırmalarım sonucunda Meriç Hocayla tanıştım. Meriç Hoca gerçekten işini severek yapan, başarılı, güler yüzlü, samimi, güvenilir, anlayışlı ve istediğim gibi motive edici bir doktor. Hayatım da vermiş olduğum en iyi kararlardan biri. Eğer gitme konusunda kararsızsanız şiddetle gitmenizi tavsiye ederim:) Şuanda Ataköy Towersda kendi kliniğinde.

Merhaba ben bunu yazalı baya oldu zaten. Meriç beyde doğum yaptım Bile :) kendisinin hastasıyım uzun zamandır.

medicalpark gop'ta shahla valizada hanıma gidiyorum. şimdilik memnunum. hastaneyle ücret falan hiçbişey konuşmadım...

Selamlar ben bağcılar civarında oturuyorum riskli bir gebelik yaşıyorum 7/24 ulaşabilecegim iyi bir doktor arıyorum. Avrupa yakasındada olabilir. Yardımlarınızı bekliyorum

Selamlar ben bağcılar civarında oturuyorum riskli bir gebelik yaşıyorum 7/24 ulaşabilecegim iyi bir doktor arıyorum. Avrupa yakasındada olabilir. Yardımlarınızı bekliyorum
Meriç çağrı ağir. Ataköy de yeri. Memnun kalırsınız.

Teşekkür ederim. hastaneden bağımsız çalışıyor doğum işleri filan nasıl oluo bilginiz var mı
Onu bilmiyorum. Anlaşmalı oldugu hastane vardir sanirim. Arayip bilgi alın konuyla ilgili. Benim zamanımda hastanede görev yapiyordu ondan bilemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…