Doğuma Hazırlık İstanbul Avrupa Yakası Kadın Doğum ve Hastane

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba bende nisaya gidiyorum muhabbet hanıma memnunum ama şikayet var sayfasını okuyunca kafam karıştı odalar küçük ebeler gelmiyo doktor bilgi vermiyo gibisine yorum yapılmış ya da başta bi fiyat veriyolarsa sonra doğum sırasında artırıyorlarmış vs vs sizin doğum süreciniz nası geçti

bağcılar medipol mega da yeni doğan bakım üntesi varmış ben de düşünüyorum orayı Özlem Hanım var dediler orda iyiymiş
Hem Kadın Doğum, hem de farklı departmanlarına sıkça gittiğim bir hastane. ancak KESİNLİKLE ÖNERMİYORUM. Ticarethaneye dönmüş, kalabalıktan adım atılamayacak vaziyette, hasta ilişkileri departmanı olmasına rağmen hiç bir hasta geridönüşünün umursanmadığı bir yer.
Başka hastanelerde de iyi doktorlar var.

Özel levent hastanesi halise yolli instagramdan bir bakın derim mükemmel bir dr normal doğum ödülü var.hastaları ile de hasta yakınları ile de çok tatlı samimi bir iletişimi var.hazır yakınsınız en azından bir bakın aklınıza yatarsa görüşün

Reactions: Z P
muayene ucreti ne kadar bilginiz varmı

Kızlar merhaba ben İstanbul Bahçelievler medicana düzgün Korkmaz hocaya gidiyorum acaba tanıyan bilen var mı

Bahçelievler Medicana Bekir Savaş Aksoy, şiddetle tavsiye ederim ilk doğumumu onda yaptım çok memnun kaldım çok iyi bir doktor. Bilgili, güler yüzlü, gereksiz ilaç vermeyen ve insanı gereksiz yere sıkmayan bir doktor. Şuan yine hamileyim ama başka şehirdeyim İstanbul'da olsam kesinlikle ona giderdim.

Rahatsız ediyorum ama doğum ücreti ne kadar acaba mecburi sezeryan benimki Belki siz bilirsiniz
Biz soralı iki ay oluyo tam hatırlamıyorummama normal 4200 sezaryen 5000 falandı yanlış hatırlamıyosam ama yılbaşından sonra zam gelecek demişlerdi olırnda giderseniz giriş katta solda medikal muhasebe var hemen bilgi veriyorlar

Reactions: Z P
Yok canım hiç gitmim ben oraya O kadar para bana gereksiz geliyor . Ben bı yer daha buldum yarın görüşeceğim. Tahminim 2.5bindir doğum. Tanıdığı m insanlarda orada yaptılar doğumu en iyisi oraya gideyim

Yani benim 25.000 veren arkadaşlarım var acıbademde vs onlaeı gördükten sonra bana da makul geldi nedense ilk doğumum olacağı için Allah izin verirse doktor benim için çok önemli yani şöyle söyliyim şu an gittiğim doktor en kötü hastanede olsa peşinden oraya giderdim benimki tamamen doktorumla alakalı Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…