İşimde tacize uğradım

Alıntı yapıyorsun ya arkadaşım alıntının dışına yaz alıntı içine yazınca sanki sen değil de alıntı yaptığın diyormuş gibi oluyor
Mesela benden alıntı yapmisin hepsini ben demisim gibi oldu
Kendin de yazmışın oysa

C ciciiz

Ben çok istedim bir terapi görmek gidemedim yaşımda o zaman küçüktü ailemi bilgilendirecekler diye çok korktum hep o yüzden zarar veriyordum kendime

Ben sigortalı işten çalıştığımı bahsetmedim size veya ben dememdim ilişki üstüne ilişki yaşadığım zaman dikim yapmaya koşuyorum artı kimse bir değil gerçek seven biri varsa sever ne olursa olsun

Anlıyorum. Saklamak hakkaten zor . Ama ben doğru olanın bu olduğunu düşünüyorum. Yalan söylemek değil kastım. Bu konuları açmasina musaade etmemeniz sinirinizi cizmeniz. Yaşadığınız sıkıntıyı yaşayan birinin bunu yapması ne kadar kolay bilmiyorum ama en doğrusu bu sanki . Tabi benim fikrim sizin veya başkasının doğruları aynı olmak zorunda değil. Ama erkekler bunu illa yüze vurur kendileri sütten çıkma ak kaşık sanki .

Tşk ederim varolun Yani kızlık zarı dikimi çok ta mühim değil mi hep kendisi de bana diyordu anlatmak istedigin bir şey varmı ben çok anltmak istedim beceremedim

Diktirmek istiyorsan diktir vücut senin vücudun kimseye hesap vermek zorunda değilsin ki?
Erkekler tacize uğradım olayını “bahane” olarak görebiliyorlar. Karşındakini iyice tanımadan gidip öyle her şeyini anlatma, beni anlar diye düşünme. Erkeklerin de sana her şeyi anlattıklarını sanma çünkü çoğu geçmişine dair şeyleri ya anlatmaz ya da çarpıtır. Kadınlar da dürüst olacağım diye kendini milletin diline sakız ediyor. Dürüstlük yiğitliklerine girme bence hiç gerek yok.

Tapi kimse dört dörtlük değil

Ciddi ilişki yaşamakla geçmişte yaşadıkların arasındaki bağ ne? Dün dünde kaldı. O zaman yaşadıkların geçmiş gitmiş. Şu an görüştüğün kişi sütten çıkmıs ak kaşık mi ki bu kadar kendine dert ediyorsun?

Anlatma.anlatinca oda faydalanmak isteyebilir erkek milleti.sonrada uzaklaşır büyük ihtimal

Tşk ederim varolun Yani kızlık zarı dikimi çok ta mühim değil mi hep kendisi de bana diyordu anlatmak istedigin bir şey varmı ben çok anltmak istedim beceremedim

Eğer anlatmanın size iyi geleceğini düşünüyorsanız, çok detaya inmeden 'pişmanlık duyduğum beraberliklerim oldu, her şeyi geride bırakmak istiyorum' ve benzeri genel cümlelerle durumu özetleyebilirsiniz belki. Acaba siz bunlar beklenmedik bir anda ortaya çıkar ve hayatınız mahvolur endişesi mi taşıyorsunuz içten içe?

Değil tapi işte benim aptaligim da budur işte bı türlü kafama sokamıyorumki

Aynen öyle tam da lafın üstüne geldiniz

Onu sadece sizin bugününüz ilgilendiriyor. Hakki yok buna yani geçmişinizi öğrenmeye. O yzuden suçlu hissetmeyin . Kandırmış olmazsınız. Sadece anlatmiyorsunuz. Kizlik zari tedavisi olsanız o yalana girer biraz .ama onu da yaptirsa biri garipsemem ben fikir olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…