İşimde tacize uğradım

Vay anasinin gözü. Kizlik zari eski haline dönüyorsa bu kadar hymenoplasti ameliyati olanlar ve yapan doktorlar boşmuş

Kizlik zari dikimi yaptiniz diyelim adam az cok biliyor diyorsun gecmisi. Strese sokmaz mi bu durum?
Millet boşuna saç baş yoluyormuş

Çok kötü bir durum rabim düşmanımın başına vermesin ama anlatmadıgım zaman da bunalmima giriyorum saçma sapan piskolojilere giyorum misal diyorum başıma böyle olaylar geldi acaba bunlarda değilde hamile kalirmiyim evelencegim kişiden hep böye bir saçmalık düşünüyorum ki böyle birşeyde gündeme gelemez çünkü ben kaç defa regıl görmüş bir insanım olmayacağını biliyorum bı tarafım umut var diyor bir tarfimda umutun tükendi diyorum walla bilmiyorum ne yapım rabim yar ve yardımcımız olsun

Vay anasinin gözü. Kizlik zari eski haline dönüyorsa bu kadar hymenoplasti ameliyati olanlar ve yapan doktorlar boşmuş

Kizlik zari dikimi yaptiniz diyelim adam az cok biliyor diyorsun gecmisi. Strese sokmaz mi bu durum?
İşte bende böyle bir cikmazdayim ne yapım bilmiyorum çok üzülüyorum

Taciz degil tecavuze ugramissiniz. Sikayet edin o adami. Kanitlayamayacaksaniz rezil edin bir sekilde duyulsun boyle biri oldugu. Kizlik zari diye bir sey yok ayrica. Bir kac ay iliskiye girmezseniz eski haline doner.

Nasıl eski haline dönüyor...o iş nasıl.oluyor kuzum

Evet kismeye hesap vermek zorunda değilim ama cidi bir ilişki yaşıyoruz evlilik düşünüyor benle nasıl başarabilirm ki bunu Edemedim çünkü benim ailem öyle diğer aileler gibi değil ailemden korktum çok istedim anlatmak olmadı ama

Hahahha kızlık zarı eski haline geliyormuş ya

En çok yine kk sevinicek bunu okuyan üyeler yada altta okuyanlar oh be diyecek nasılsa eski haline geliyormuş

Bugün herkes sevgilisiyle sevisicek

Kızlık zarı dikimi olmayacak ve buraya bu konular açılmayacak

Yada ah vah diyenler olmayıp aksine 3 aya 5 aya sevisicekler

Olur da böyle bilimsel bir açıklama olmaz

Hayat bu alay bugünün yarını da olur alay edilecek bı tarafı yok böyle şeylerin

Hayat bu alay bugünün yarını da olur alay edilecek bı tarafı yok böyle şeylerin
Size demedim diğer arkadaşın dediğine karşılık dedim sizle ne alakası var

Ve evet böyle bilmeden etmeden doğrulukla hiç ilgisi olmayan şeyi sanki doğruymuş gibi söylerse bende yazarım siz bile bardak kırılırsa diye cevap yazmışsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…