İşimde tacize uğradım

ciciiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2023
38
0
20
Merhabalar ablalarım ben size birşey danışmak ve anlatmak istiyorum ama nasıl anlatacağımıda bilmiyorum nerden başlıyacağimida bilmiyorum yaşadığım şeyler o kadar zor ki rabbim düşmanımın başına vermesin ne yapsam aklımdan çıkmıyor ben 19 yaşındayım yaşım kadar yaşantılarım oldu ben 17 yaşında ise başladım patronumun tarfinda tacize uğradım benim gençliğimi aldılar benden bütün ümitlerim umutlarım hepsi kül oldu çok çaresizdim ne yapacağımı bilemedim bilemiyordum çünkü çok zor bir şeydi bende tamam dedim senin artık yolun yok sonra bis yolla girdim arkadaşlarım vardı onların yaptıklarını bende yapıyordum şurumu aklımı denegmi kaybetmiştim çok farklı bir başkalarıyla ilişkilere girdim nasıl olsa senin gençliğin kalmadı dedim hep kendimi böyle umutsuzluklarla avundurdum yeri geldi kendimi öldürmeye kalktım intar ettmeye kalktım olmadı öldürmeyen Allah oldürmezmiş bı türlü mezarın içine giremedim çok istedim olmadı şimdi bakıyorum da geriye hayat bu herşey gelebilir insanın başına ama ben hep kendimi sucladim ben bilseydim böyle olacağını kendimi sakat ederdim gene gitmezdim ama işte insan bile bile bunu yapmaz ben bilmezdim böyle basima olay gelecek ama ben hatta yapmamliydim evet hatasız kul olmaz evet ben hattanin hatasını yapmış olabilirim önemli olanda budur ders çıkarmandir ben çok büyük ders çıkardım herşeyden elimi ayağımı çekmişim ama içim çok yanıyor dayanmıyorum çok endişeliyim çok korkuyorum ne yapacağımı bilmiyorum şimdi biri hayatıma girdi canımdan çok seviyorum o da beni çok seviyor durumumu anlatmak istiyorum ama dayanamiyorum üzülür diye daynamaz diye ama genede az da olsa biraz birşeyler biliyor diyorki ben seni böylede kabul ederim senin 40 tane çocuğun olsada diyor ben seni kabul ederim sizce anlatimi anlatmimi bana lütfen birşey yazsın bu kızlık zar dikimini yapsam eski ben olurmuyum kurtulurmuyum çok özür diliyerek söylüyorum

Kızlık zarınız olsa yaşadıklarınızı unutabilecek misiniz böyle düşünün ve kendinize daha fazla zarar vermeyin hem psikolojik hem fiziksel olarak

Reactions: The

kızlık zar dikimini yapsam eski ben olurmuyum

Yaşadıklarınızın arkasında durun. Yalanlarla ne bu insanı ne de başka bir insanı kandırmayı düşünmeyin.

Yaşadığınız agir bir durum. Öncelikle onun travması için terapi almalısınız. Zar dikiminden önce konu bu.. şikayet etmediniz belli ki o adamı geçmişte. Şuandan sonra yapacak tek şey sizin kendinizi iyileştirmeniz.
Zar diktirme konusunda fikrim, eğer kendinizi daha iyi hissedecekseniz yapın. Sonuçta bu gecmiste yaşayıp da pişman olmaktan öte bir travma. Kandırmak gibi görmüyorum o açıdan. Ama şart mı! Tabiki değil. Utanılacak şeyi sen yapmadın sonuçta. Yani kimseye hesap vermek zorunda da degilsin. Aciklaman da gerekmiyor.

17 yaşında nasıl çalışmaya basliyabildin sen ?
Yasal sınırın altinda degil mi ?
Olaydan ders cikartmaktan ziyade ; senin gençliğin gitti deyip devam etmeyi de ihmal etmemissin ama..
Kuvvetle muhtemel karşındaki kişi senin yasandiklarini iyi veya kötü biliyor.
40 çocuk da olsa gelirim,ne yaparsan yap severim de hikayesi.
Bu adamın diğerlerinden farkı yok.
Sevdiğini düşünmüyorum ama birlikte olmak istiyordur illa ki.
Yani bu adam için boşuna dikim için masraf etme.
Onun da derdi belli.
Her birlikte olduğun adamdan sonra zar diktireceksen ooohooo ooo işin var.

Merhaba,
Öncelikle yazdıklarınız beni çok üzdü. Yaşınız çok küçükmüş, açıkçası hala öyle. Hepimizin başına türlü olumsuzluklar geliyor, burda acı yarıştırmayacağım veya yaptıklarınızı eleştirmeyeceğim. Temiz bir sayfa açmak sandığınız kadar zor değil. Üstelik hayatınızda değer verdiğiniz ve size değer verdiğini düşündüğünüz birinin olması da çok büyük şans. Kendisiyle bir gelecek düşünüyorsanız, ona kabaca geçmişte sizi üzen bazı şeyler yaşadığınızı ve bunları geride bırakmak istediğinizi, bunlar üzerine konuşmak istemediğinizi, kendisinin de gelecekte bunları sorgulama niyeti olacaksa veya olmadık bir anda bunu yüzünüze vuracaksa bu ilişkinin devam etmesinin sağlıklı olmadığını söyleyebilirsiniz. Ne eşim bana, ne de ben eşime geçmişimizi sormuşuzdur bugüne kadar. Önemli olan bugün ve gelecek. Olmuş bitmiş, sürekli o anlara dönmek size zarardan başka bir şey değil. Kızlık zarı diktirmek, yalana sığınmak gibi şeyler doğru değil. Ha bu demek değil ki her şeyi bir bir anlatın.. Böyle bir zorunluluğunuz yok ki. Sonuçta siz bunların dönemsel olduğunu, çok büyük pişmanlık duyduğunuzu ve tekrarlamayacağınızı biliyorsunuz, gerisi önemsiz. Karşınızdaki insan da ısrarla geçmişinizi öğrenmeye çalışıyorsa, egoları sizden daha kıymetlidir, bırakın gitsin zaten.

Sakın yalan söyleme.Oldugu gibi anlat.Neden sana bunu yapanlardan şikayetçi olmadın.

18 yasında benide patron taciz etmişti. Hemen işten çıktım. Ay öldüm bitti demedim galiba tecavüz senin ki ?

Anlatma gun gelir bir bir yuzune çarpar her fırsatta önüne atar.psikolaga git kendin için içini dök yardımı olur illaki.sanki erkekler yedikleri her haltı anlatıyor

Açık ve net söylüyorum anlatma bir arkadaşım da aynı durumu yaşadı çocukken dayısı taciz etmişti, anlattıktan sonra ilişkisi bitti. Erkekler neler yaşıyor hepsini tek tek anlatıyor mu hayır. Sen travmanı atlat yeni bir sayfa aç kendine herşey geçmişte kalsn cnm evet insanın hayatta başına olumsuz şeyler geliyor malesef. Kızlık zarına gelince ona önem veren biriyle evlenme ztn. Allah yardımcn olsn inşallah en kısa zamanda atlatrsn. Doğru yolda ol sen daima ona göre insan çıkar karşısına önemli olan yaşadıklarından ders çıkar ve aynı hataları yapma bir daha

Asla anlatmak zorunda değilsiniz gecmisinizi . Ortaya çıkacak kadar yayilmamıştır umarım . İnancınızı bilmiyorum ama Müsluman iseniz , İslamiyette insanların gecmislerindeki cinsel yasamalarini anlatması doğru değil. Açıklamak zorunda da değil. Yeter ki değişmiş olsun kisi . Allah mutlu mesut etsin sizi . Yüklenmeyin kendinize . Dediğiniz gibi insanız. Hata yaparız. Önemli olan hatadan dönmek

hayır olmazsın alıp karşına detaylı bi şekilde başından geçenleri anlatırsan sen sen olursun bu kandırmak resmen

Vay anasinin gözü. Kizlik zari eski haline dönüyorsa bu kadar hymenoplasti ameliyati olanlar ve yapan doktorlar boşmuş

Kizlik zari dikimi yaptiniz diyelim adam az cok biliyor diyorsun gecmisi. Strese sokmaz mi bu durum?

Taciz degil tecavuze ugramissiniz. Sikayet edin o adami. Kanitlayamayacaksaniz rezil edin bir sekilde duyulsun boyle biri oldugu. Kizlik zari diye bir sey yok ayrica. Bir kac ay iliskiye girmezseniz eski haline doner.
Bu assiri bilimsel yaklasimin dayanagi nedir?bide nasil büzusüp eski halini aliyor anlamadim ama konu sahibesi adami sikahet ettiniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…