Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

selamlar :)

sabah 8.00 : 1 hurma
8.30 : 50 g beyaz peynir, 4 dilim sucuklu 1 yumurta, 8 zeytin.
9.00 : 1 hurma
10.00 : 1 hurma
12.30 : 200g tavuk sis, 2 kasik coban salata.
13.30 : 3 hurma.

Ya bugun biraz fazla yemisim valla cidden, neyse yarina daha dikkat :)

B blanche_ea canım çok haklıymışsın akşam sandığım gibi zorlanmadım ve sabah yemek yemekte zorlandım midem almadı resmen. Veee bu sabah -500 gördüm tartıda. bi süre 7,00-15,00 devam ederim heralde..

Evet IF'in oyle bir ozelligi var ya gercekten fazlan varsa ve kalori hesabina da iyice dikkat ediyorsan -500 -500 goturuyor valla :)

Ben insallah tatilde bu haftasonu da devam ettirebilecegim :)

Evet IF'in oyle bir ozelligi var ya gercekten fazlan varsa ve kalori hesabina da iyice dikkat ediyorsan -500 -500 goturuyor valla :)

Ben insallah tatilde bu haftasonu da devam ettirebilecegim :)
Yaparsın sen felaket bi iradeye sahipsin :)
Ve enteresan bir sekilde bagirsaklara da iyi geliyor
Evet sabaha kadar karnımdan sesler gelip durdu şantiye gibiydi valla.

Evettt şu an itibariyle yeme işlemini tamamlamış bulunuyorum ilk günüm çok güzel geçti bugün 14_21 saatlerini uyguladım 7saat tokluk zamanım oldu inşallah yarın tartıda biraz fark olur

canım tartıldın mı sonuçlar nasıl?

Bana mesela etkisi dinclik oluyor, daha enerjik oluyorum.

Zaten bu diyette bunun da bilimsel aciklamasi var: vucut kb kalmayinca yag yakmaya basliyor ve yag daha fazla enerji sagliyor.

açlık her zaman dinçlik sağlar canım. ne zaman çok yesek çok doysak ağırlık olur vücudumuzda hemen uykumuz gelir :KK51:

ama işte ben de yemek yemeyi çok seviyorum yaa:KK14: psikoloğa gidicem sonunda:KK57:

açlık her zaman dinçlik sağlar canım. ne zaman çok yesek çok doysak ağırlık olur vücudumuzda hemen uykumuz gelir :KK51:

ama işte ben de yemek yemeyi çok seviyorum yaa:KK14: psikoloğa gidicem sonunda:KK57:

Ben psikologa gidiyorum duzenli olarak.

gercekten yeme bozukluklari tamamen psikolojik, kendini baska seylerden besleyemedigin zaman yemekle beslemeye calisiyorsun.

ben dun aksam tokken tartildim 58.9 idim.
muhtemelen sabaha 58.2-58.3.

Bugünkü Menüm

05.08.png

Ben dün ters psikoloji için kilo almak isteyenler topiğini gezdimbiraz hesi canım istemiyo diyo çoğu da sadece öğle yemeği yediğini söylüyo...

Ben psikologa gidiyorum duzenli olarak.

gercekten yeme bozukluklari tamamen psikolojik, kendini baska seylerden besleyemedigin zaman yemekle beslemeye calisiyorsun.

ben dun aksam tokken tartildim 58.9 idim.
muhtemelen sabaha 58.2-58.3.

ya yeme-içme dışında hiçbir şey düşünmüyorum. çok acaip bi durum. sevmiyorum bu halimi :KK11: aklıma yemek yemek gelmesin hiç.

O yüzden sen IF ten bahsedince atladım hemen. En azından yemek düşünebileceğim saatler kısıtlı:KK53: bi de becerebilirsem IF i tamam olacak. iki gündür 7'de bitiriyorum yemeyi 11 den önce de yemiyorum.

Allah daim etsin

Ben dün ters psikoloji için kilo almak isteyenler topiğini gezdimbiraz hesi canım istemiyo diyo çoğu da sadece öğle yemeği yediğini söylüyo...

ya muska:KK70: sen nasıl bir kadınsın ya:KK70: senin komşun falan olmayı çok isterdim :KK19:

enerjin ve zekan çok yüksek ve farklı yani

Ben de bi ara "Hiç sevmem" "Hayatta yiyemem" "Görünce bile midem kalkar" kalıplarını kullanıyordum sevdiğim yemekler için :KK70:

mesela
"Pizza mı? Ay hiç sevmem.. Midem kalkar o ne öyle bulamaç gibi"
"Çikolata mı? Hayatımda ağzıma sürmedim. zaten bir damla dilime şeker deysin hemen midem kalkar benim"

gibi :-)

ya yeme-içme dışında hiçbir şey düşünmüyorum. çok acaip bi durum. sevmiyorum bu halimi :KK11: aklıma yemek yemek gelmesin hiç.

O yüzden sen IF ten bahsedince atladım hemen. En azından yemek düşünebileceğim saatler kısıtlı:KK53: bi de becerebilirsem IF i tamam olacak. iki gündür 7'de bitiriyorum yemeyi 11 den önce de yemiyorum.

Allah daim etsin

ya iste bunu azmet kendine soz ver, hedef koy.

aciktiginda sunu dusun, mesela IF'i bozmak uzereyken aklina su gelsin 'Bunu yersem pisman olacagim ne gerek var birkac dakikalik zevk icin sonrasinda moralim dibe vuracak'

ya muska:KK70: sen nasıl bir kadınsın ya:KK70: senin komşun falan olmayı çok isterdim :KK19:

enerjin ve zekan çok yüksek ve farklı yani
Bizi komşu olarak düşünemiyorum canım apartmanı bırak mahalle ayağa kalkardı kahkahadan..
Ben de bi ara "Hiç sevmem" "Hayatta yiyemem" "Görünce bile midem kalkar" kalıplarını kullanıyordum sevdiğim yemekler için :KK70:

mesela
"Pizza mı? Ay hiç sevmem.. Midem kalkar o ne öyle bulamaç gibi"
"Çikolata mı? Hayatımda ağzıma sürmedim. zaten bir damla dilime şeker deysin hemen midem kalkar benim"

gibi :-)
Peh sanki sen çok farklısın. Aynı ben. :KK5:

selamlar :)

sabah 8.00 : 1 hurma
8.30 : 50 g beyaz peynir, 4 dilim sucuklu 1 yumurta, 8 zeytin.
9.00 : 1 hurma
10.00 : 1 hurma
12.30 : 200g tavuk sis, 2 kasik coban salata.
13.30 : 3 hurma.

Ya bugun biraz fazla yemisim valla cidden, neyse yarina daha dikkat :)
Bu menünün neresi çok ben öyle düşünmüyorum çok az yemişsin bence

X