Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

İyi akşamlar
Ben iki öğün beslenmeyi iki gündür yapıyorum. Ama çok fazla yiyorum. Böyle giderse kilo veremem. Hem iki öğün yemeliyim hem az yemeliyim
Bir arkadaş 6 haftada 5 kilo vermiş. Gayet iyi bence. Ben 5 haftada 5 kilo versem 10 numara olur

İyi akşamlar
Ben iki öğün beslenmeyi iki gündür yapıyorum. Ama çok fazla yiyorum. Böyle giderse kilo veremem. Hem iki öğün yemeliyim hem az yemeliyim
Bir arkadaş 6 haftada 5 kilo vermiş. Gayet iyi bence. Ben 5 haftada 5 kilo versem 10 numara olur
Merhaba 5 hafta da 5 kiloyu nasıl vermiş? Ben tam 12. haftanın içindeyim ve az yedigim halde öyle bir şey yok 3 ayda toplam 7 kğ verdim. O arkdaşın kilosu ya da yağ oranı çok yüksek olabilir. Ama kendimle ilgili bir durumu da söyleyim 7 gibi degil 10 vermiş gibi duruyorum.

Merhaba 5 hafta da 5 kiloyu nasıl vermiş? Ben tam 12. haftanın içindeyim ve az yedigim halde öyle bir şey yok 3 ayda toplam 7 kğ verdim. O arkdaşın kilosu ya da yağ oranı çok yüksek olabilir. Ama kendimle ilgili bir durumu da söyleyim 7 gibi degil 10 vermiş gibi duruyorum.
Spor yaptınız mı bu süreçte
Nasıl beslendiniz

ben de bu tarz beslenmeye geçtim bugün.10.30-18.30 saatlerini düşünüyorum.Her zaman sabah 7 de kahvaltı edip okula gidiyordum.Bakalım başarabilecek miyim.Bu grup epeydir aktif değil sanırım.Hala devam edenler kilo verenler var mı?Motivasyon olurdu yazarsanız sevinirim.:KK52:

Beslenme düzenimi oturttuktan sonra if deneyeceğim bende mutlaka çok mantıklı geliyor :)

Selamlar arkadaşlar
Ben kendime şu şekilde uyarladım haftaiçi 7.30da kahvaltı ki mutlaka yumurta var içinde, öğlen 12de işyeri yemekhanesinde yemek onda da pilav falan varsa yemiyorum, öğleden sonra 3te evden getirdiğim yemeği yiyorum genelde salata pırasa tavuk vs oluyo onu yiyorum 3ten sonra ertesi gün sabah 7. 30 kahvaltı yapana kadar bişey yemek yok
İşyerinde 2.5 litre falan su içiyorum evde içtiklerimle 3ü geçiyordur
Haftasonu geç kalktığım için 2 öğün yiyorum 10 11 gibi kahvaltı 4te akşam yemeği yine bol su
2 ayda 4 kg verdim, 1.64 boyum 60 kiloya çıkmıştım şu an 56 kiloyum daha fazla vermeme bünyem direniyor sanırım çünkü normal kilom 55 56 görünüyo
Herkese sağlıklı günler dilerim

Merhaba hala yapan varsa bana Cevap verebilir mi şimdi açlıktan sonra sadece bir oyunmü yoksa tokluk saatine kadar yenebilirmi anlayamadım
Açlktan sonra öğünleri ve menüleri siz kenfinize göre uyarliyorsunuz isteginiz diyeti ve yakabileceginiz kaloriye göre düzenleyin öğün sayısı size kalmış Önemli olan açlık saati başladktan sonra bitene kadar
su ve çay kahve (şekersiz,kremasız,sütsüz,kalorisiz) dışında birşey yiyip içmemek ve en az 16saat i aç tamamlamak

Bugün basladim 12 yemek yedim sonrasında su cay kahve I aksam yemeği ikiöyün olarakmı devam etmek lazim acaba
Akşam yemeğini sabah kahvaltısına kadar en az 16 saat aç kalmış olacagıniz şekilde yiyin
Yani kahvaltı 09 da ise akşam 17:00de yemek bitmiş olmalı ama kahvaltı 10da yaplcaksa 18de akşam yemegi biter 10ile 18arası öğünleriniz size kalmş

Öp
Açlktan sonra öğünleri ve menüleri siz kenfinize göre uyarliyorsunuz isteginiz diyeti ve yakabileceginiz kaloriye göre düzenleyin öğün sayısı size kalmış Önemli olan açlık saati başladktan sonra bitene kadar
su ve çay kahve (şekersiz,kremasız,sütsüz,kalorisiz) dışında birşey yiyip içmemek ve en az 16saat i aç tamamlamak
Yani acık sati bittikten sonra
Yani acık sati bittikten sonra sadece bir öyünmu yiyecek yoksa aze azar bir iki saat yiyebiliyormuyuz cevabınız için teşekurler

Öp

Yani acık sati bittikten sonra

Yani acık sati bittikten sonra sadece bir öyünmu yiyecek yoksa aze azar bir iki saat yiyebiliyormuyuz cevabınız için teşekurler
Canm sen òrneyin karartay diyeti yapacaksan iki öğün yersin ama klasik diyetisyen diyeti yapmak istiyorsan 3ana 3ara öğün olarak 6öğün olarakta yiyebilirsin tokluk saatini öğün sayısı serbesttir

Canm sen òrneyin karartay diyeti yapacaksan iki öğün yersin ama klasik diyetisyen diyeti yapmak istiyorsan 3ana 3ara öğün olarak 6öğün olarakta yiyebilirsin tokluk saatini öğün sayısı serbesttir
Biraz zorlanıyorum galiba tokluk sati hangi ara onu anlayamadım 16sat a kaldıktan sonra kahvaltıyı yaptım ardından hemen basamıyorum acık saati

Biraz zorlanıyorum galiba tokluk sati hangi ara onu anlayamadım 16sat a kaldıktan sonra kahvaltıyı yaptım ardından hemen basamıyorum acık saati
Kahvaltıyi yaptktan sonra tokluk saati oluyor kahvaltı ile birlikte 8saat süren var 8saatin sonunda birdaha ertesi sabaha kadar yemiyceksin çok açik net ve örnek vererek anlattm neyi anlayamadnz siz if i hiç anlmadan nasl basladiniz acaba? Googleden nasl yapildigna bir bakin istersenz ama çok basit zaten tek bir kural var 8saat yiyceksiniz 16saat aç durcaksın bukadar

Aras
Kahvaltıyi yaptktan sonra tokluk saati oluyor kahvaltı ile birlikte 8saat süren var 8saatin sonunda birdaha ertesi sabaha kadar yemiyceksin çok açik net ve örnek vererek anlattm neyi anlayamadnz siz if i hiç anlmadan nasl basladiniz acaba? Googleden nasl yapildigna bir bakin istersenz ama çok basit zaten tek bir kural var 8saat yiyceksiniz 16saat aç durcaksın bukadar
arastırdım tabiki be kahvaltıdan sonradan 8sat bir sey yemiyorum bide aksam yemeği sonrasında yine 16saat a teskur ler cevabınız için

Ben haftaiçi 3 haftasonu 2 öğün yiyorum ama haftaiçini de 2 öğün düşürmek istiyorum resmen vücudum rahatladı
Bende 2öğün daha rahat ediyorum 3ana öğün bana fazla geliyor artk öğlen yiyemiyor kahvaltı ve Akşam yetiyor ama ikisinin arasına ara öğün koyuyorum spor öncesinfe 1bardak liht süt ile hazırladğm kahve yanında 5fındık olark bir ara öğün yapmak bana yetiyor

X