Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Günaydın. Ben pazartesi tartılmıştım 63.6. Gribim çok spor yapamıyorum. Bir iki gündür bölgesel hareketler yapıyorum 20dk.

günaydınnnn eksi -2 oldu ve reglinin 3. günü yani önceki kiloma geri döndüm oleyy :KK49: Regl bitimi dilerim -2 daha olur ve çok çok mutlu olarak size yazarım :)) :halay:

Günaydın hanımlar merhaba bende bi kaç gündür if yapmaya çalışıyorum.buraya yazarsam dahada motive olacagımı düşündüm.Aslında benim en rahat zayıfladıgım yöntem bu. Daha önce de akşam 17 den sonra hiç bişey yemeyerek cok güzel kilo vermiştim. Üst üste yaşadığım hamilelikler sonucu kilolar üstüme yapıştı kaldı. Bu sabah 88.9 ile başlıyorum. Hepinize hayırlı günler diliyorum.

İyi akşamlar hanımlar bugün ilk öğünümü saat 10 da yaptım ikinci öğünümü4 te yaptım.
İlk öğün
Yumurta domates zeytin peynir 1 tatlı kasıgı acuka
İkinci öğün
1 porsiyon etli nohut 1 kase yoğurt 1 dilim cavdar ekmeği yedim

Şuan aclıgımın zirvesindeyim yeşilçay içip yatacağım. Yarına eksi görürsem cok mutlu ve cok fazla motive olacagım. Bu arada regli günümde 14 gün geçti onunda şişliği var bende doğum sonrası düzene giremedim hala böyle gecikmeler yaşıyorum.
Bu arada kızlar ben haftanım 3 günü spor salonuna gidiyorum orada cardiyo + cross fit yapıyorum

Günaydın hanımlar merhaba bende bi kaç gündür if yapmaya çalışıyorum.buraya yazarsam dahada motive olacagımı düşündüm.Aslında benim en rahat zayıfladıgım yöntem bu. Daha önce de akşam 17 den sonra hiç bişey yemeyerek cok güzel kilo vermiştim. Üst üste yaşadığım hamilelikler sonucu kilolar üstüme yapıştı kaldı. Bu sabah 88.9 ile başlıyorum. Hepinize hayırlı günler diliyorum.

selammmm zeyas hatırladın mı beni

arkadaşlar bu if diyetinde 10. haftama girdim bugun verdiğim kilo aynı ama vücudum da yemeklerden sonra bir gariplik hissetmeye başladım; şekerim yemek sonrası çok çıkıyor galiba aşırı ağırlık çöküyor, gözlerim kapanıyor, bacaklarımda titreme başladı. Son 2 haftadır tuhaflık var bu kadar süre yapan oldu mu aranızda hiç ve bu tarz sorunlar yaşayan oldu mu? Açlık süresinde hiç bir şeyim yok iyiyim ama yemek yemeğe korkar oldum

arkadaşlar bu if diyetinde 10. haftama girdim bugun verdiğim kilo aynı ama vücudum da yemeklerden sonra bir gariplik hissetmeye başladım; şekerim yemek sonrası çok çıkıyor galiba aşırı ağırlık çöküyor, gözlerim kapanıyor, bacaklarımda titreme başladı. Son 2 haftadır tuhaflık var bu kadar süre yapan oldu mu aranızda hiç ve bu tarz sorunlar yaşayan oldu mu? Açlık süresinde hiç bir şeyim yok iyiyim ama yemek yemeğe korkar oldum

insülin de bir sorun olabilir bir kaç gün ara verin

Bir tahlil yaptırmalısın. İnsülin dengende sıkıntı olabilir. Diğer kan tahlillerine de baktır canım. Eğer bir sorun varsa sadexe akşam 18den sonra yemeği kesebilirsin diğer öğünlerine dikkat ederek. Ben de aynı sıkıntıyı yaşarsam öyle yaomayı düşünüyorum. 3 hafta anca olmuştur ben başlayalı. Geöenhaftasonu il dışı gezmeye gitmiştik 3 gün serbest bıraktım kendimi. Pazartesi kaldığım yerden devam ettim. Belki ara vermelisin bşraz

Merhaba ben 6. haftamdayım. Şükür bir problem yok şu na.

Bu arada Hanımlar, Dün itibariyle biten reglimle birlikte 63.7 kg olarak yoluma devam ediyorum. Regl dönemini çok zor atlattım ne yalan söyleyeyim. Ama bitti şükür. inşallah vücudumda ödem vardır da o da gider:))) tartı biraz daha az gösteriri. Bugüne kadar 6 haftada 5 kg vermiş oldum. Ancak ben yeme saatlerinde çok dikkatli davranmıyorum. çok da abartmıyorum ama tatlı yediğimde oldu. Bakalım bu şekilde devam edecek gibiyim.

Evet hanımlar 12. haftadayım ve toplam 5.5 kilo verebildim ama görüntüm 7.5 hatta 9.5 gibi. Yavaş ilerledi ama bayagı fark var görüntüde yani tartıya takılmamak gerekli bu sistemde çünkü yağdan kilo kaybediyorsun belki de kas oranında artış oluyor o yüzden yüzeysel bir tartı yanlış bilgi veriyor gibi. Bedenin küçülmesi tartıda gözükenden çok daha önemli ve gerçekçi. Tartıda kilo kaybedip görüntüde kayıp yaşamamak kas oranından kilo verdiginizi gösterir ki bu çok tehlikeldir. Sevgiler : ) 16 . hafta da tekrar yazacagım

Merhaba hanımlar, daha önce buraya yazmıştım, hala emzırıyorum ve kendi diyetisyenime if den bahsettim ve ona göre bir diyet listesi uyguladı,başlangıç kilom 68.Kontrol günüm bu cum. Bugün dayanamayıp tartıldım 66.9um şu an. Hedefim 58 :)

X