Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

ay bayağıdır girip yazamadım.

çok ama çok acıkıyorum. Reglim de gecikti. sanırım ondan ama pes etmicem.
O ipin ucu kaçtı mı bir daha zor :)

ben tartılmadım ama aşırı şişlik ve kabızlık sorunum var. Yarına çay kaynatıp içicem. düzene girerim diye düşünüyorum :)
hamiş olmayasın? Degilsende hormon seviyen degişmiştir eğer hızlı verdiysen ben öyle 2 ay regl olamamıştım az yemeyin şu sistemde sadece karbonhidratı kısın

İyi akşamlar. Bugün 9.30 gibi az sütlü kahve içtiğim için 17.30 da sonlandırdım yeme işini.
Bol mantarlı omlet, peynir, zeytin, domates salatalık, çok az yufka ekmek
2 mandalina, 2ceviz,1 avuç üzüm
Kıymalı pırasa, yoğurt, turp, çok az yufka ekmek yedim
45 dk koşu bandında tempolu yürüyüş, 15 dk eliptik yaptım

Dişimi fırçaladım. Klasik akşam tv karşısında atıştırma isteği var. Açlık yok. Ben sırf bu yüzden kilo almışım

Selam hanımlar Bir suredir yoktum
Simdiki kilom 68.700
2 hafta once spor salonuna yazildim
2hafta once 70 kg spor ise yaradi baya Yemek saatlerinide duzenledim mi gitsin kilolar :halay:

Günaydın hanımlar. Dayanamayıp bugün de tartıldım. 64.4 1.1kg gitmiş 2. Günde. Biliyorum ilk günler gşden ödemdir ama gerçekten hafiflemiş hissediyorum kendimi. Eskiden 3 ana 3 ara öğün yapardım. Psikolojim sürekli yemek yeme modundaydı. Özellikle akşam yediklerim bana kilo aldırıyormuş anladım.

Hanımlar günaydın, Çok şaşkın ve mutluyum.:KK45: sabah 65.5 geldim:)))). toplam da 2 haftada 2.8 kg vermiş oldum. Tabii arada regl ödeminin inmiş olması ihtimali de var. IF i çok sevdim ben yaa. Sizler de var mı değişiklik?

Selam hanımlar Bir suredir yoktum
Simdiki kilom 68.700
2 hafta once spor salonuna yazildim
2hafta once 70 kg spor ise yaradi baya Yemek saatlerinide duzenledim mi gitsin kilolar :halay:
Tebrikler canım bende artık 7 ' lerdeyim :) spor yok bende istiyorum aslında ama zaten işten sonra ev temizliği var hiç oturmuyorum bilmiyorum nasıl olcek bu işler :)

Şimdi yürüyüşten geldim. Taktım kulaklığımı parkta 1 saat yürüdüm. Hava mis. Sütlü kahvemi yaptım 10-18aralığı yapacağım

Haftasonu nasıl olacak çok zor. Bizde haftasonu demek yemek demek. Yine 10_18yaparım eşim anlayışlı bu konuda

Gün içinde bol bol şekersiz, katkısız sıvı alın tarçınlı kahve, limonlu sıvı zaten en geç 2. günden itibaren vücudunuz alışıyor artık isteseniz de yiyemiyorsunuz tarçın mucizevi bir besin vücudunuzun tüm şeker ihtiyacını karşılıyor

Konuyu açmışsın gitmişsin :) biz bayragı aldık senden hiç verdin mi kilo başka sistemle canım?

kız valla benim 2015 ten sonra hayatımın şirazesi kaydı :KK48: 2016 da yeme düzensizliği düzensiz çalışma saatleri sebebi ile müthiş kilo aldım aldığım kilo ile de ikizlere hamile kaldım.. 2017 sonunda ikizlerimi 142 kilo ile doğurdum :KK57: 121 kilo civarındayım 130 ile yaz başında diyetisyen kontrolünde verdim diyetisyene devam etmekteyim şu an

siz iyi almışsınız bayrağı 90 sayfayı görünce şok oldum:KK9: iyi olmuş en azından aynı yöntem uğruna uğraşanlar bir çatıda toplanmış :KK19:bu aralarda IF bi moda bi moda keto ile beraber. biz 4 sene önce bi yapmaya çalışmışız zaten bunları:sampiyon: ama ben beceremedim devam edemedim :KK43:ben böyleyim yaa hayatımda bişeyler ters gidince önce diyeti bırakıyorum :cry:

şimdi diyetisyenim sayesinde bırakacağımı pek sanmıyorum :cool:

bu arada IF diyeti yapanlara karbonhidrat saymayı öneririm naçizane hızlı yağ yakımı için :kahve:

Ketonun yandan yemişi :KK70:ama uygulaması daha kolay bence :KK51:

kb1.png
kb2.png
kb3.png
kb4.png
kb5.png
kb6.png
kb7.png
kb8.png

X