Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Sen ne yiyor ne içiyorsun söyle bakalım :) bende biraz hızlı gideyim bu aralar canım :kk77:
Abur cubur tüketmiyorum hamur işine düşmüyorum çok canım istediyse tadımlık veya 1 dilim kadar yiyorum
Çay kahve şekersiz günde 1 yada 2 bardak yeşilçay veya kirazsapı kayısı çaylarından içiyorum :kk77:
Bugünden itibaren sporada başlıyorum :KK49:

Abur cubur tüketmiyorum hamur işine düşmüyorum çok canım istediyse tadımlık veya 1 dilim kadar yiyorum
Çay kahve şekersiz günde 1 yada 2 bardak yeşilçay veya kirazsapı kayısı çaylarından içiyorum :kk77:
Bugünden itibaren sporada başlıyorum :KK49:
Bende başlıyorum o halde hepsine hurraa :) hahha hadi bakalım kolay gelsin canım sen yine verirsin bir 10 kğ :KK45:

Günlerdir bakıyorum bildirim yok gruptan çok ilginç ya :KK57:

29 ağustostan bu yana 4 kg oldu benimde tam :)
saat kaçamağım olmadı ama yemeklerde pek kısıtlama yapmadım ne yalan sölim:emir_bebek:

bu hafta açlık saatini arttırdım.. 12:30-17:00 arası yiyip bırakıyorum 2 gündür. 2 öğün yiyorum bazen araya ara öğün yapıyorum. meyve ile.

10-12 gün böyle devam edeceğim inşallah...

9 ekime sürpriz düğün çıktı ne versem kar :KK45:

saat kaçamağım olmadı ama yemeklerde pek kısıtlama yapmadım ne yalan sölim:emir_bebek:

bu hafta açlık saatini arttırdım.. 12:30-17:00 arası yiyip bırakıyorum 2 gündür. 2 öğün yiyorum bazen araya ara öğün yapıyorum. meyve ile.

Günlerce tek başıma yazdım baktım kimse yazmıyor bende bıraktım açıkcası :) insan deli gibi hissediyor yazıyor yazıyor sonra bakıyor kimse yok :KK49::KK49::KK49: Bende 4.7 verdim reglyim şu anda bakalım ne olacak merak içindeyim 5. haftamın içindeyim

16.09.2019 71,1
17.09.2019 70,1 :KK66:
18.09.2019 70,2 :KK43: (25 dk eliptik, 50 squat ,20 jack hareketi)
Canım bende yürüyüş falan yapsam diyorum şu bir kadın varya lessli ile 3 miles falan ne zaman 69 görürüm o zaman da pilatesle sıkılaşma istiyorum benimde Ekimin 2. haftasına kadar hızlı vermem lazım ya :işsiz::işsiz::işsiz::işsiz:

Günlerce tek başıma yazdım baktım kimse yazmıyor bende bıraktım açıkcası :) insan deli gibi hissediyor yazıyor yazıyor sonra bakıyor kimse yok :KK49::KK49::KK49: Bende 4.7 verdim reglyim şu anda bakalım ne olacak merak içindeyim 5. haftamın içindeyim
Canım bende yürüyüş falan yapsam diyorum şu bir kadın varya lessli ile 3 miles falan ne zaman 69 görürüm o zaman da pilatesle sıkılaşma istiyorum benimde Ekimin 2. haftasına kadar hızlı vermem lazım ya :işsiz::işsiz::işsiz::işsiz:

hooop bende bu akşam başlıyorum lesliyeeeee :KK49: 4 mil iiyidir başlangıç için düşüyorum. birde reformer araştırıyorum bakalım :)

Kızlar herkese merhaba.Bende bu bu diyeti uygulamaya çalışıyorum.Su anda 65 .4 lerdeyim.Artik 60 olmak istiyorum.Ben sabah eşime göre ayarladım.6.30 çok az bir şeyler yiyorum .Diğer öğünü de akşam 6.30 gibi yiyorum.Acikinca kahve falan içiyorum.Acaba doğru oluyor mu .Günde tek öğün gibi besleniyorum.

9 ekim çarşamba kız haftasonu yapsınlar 3 gün daha eklensin :KK70:

Kızlar herkese merhaba.Bende bu bu diyeti uygulamaya çalışıyorum.Su anda 65 .4 lerdeyim.Artik 60 olmak istiyorum.Ben sabah eşime göre ayarladım.6.30 çok az bir şeyler yiyorum .Diğer öğünü de akşam 6.30 gibi yiyorum.Acikinca kahve falan içiyorum.Acaba doğru oluyor mu .Günde tek öğün gibi besleniyorum.
merhaba canım bizim uyguladığımız 8 saat yiyoruz 16 saat yemiyoruz sabah 06.30 başlayınca diğer öğünü 14.30 da kesmen lazım :KK66:

nedir bu ekim ayı hepimizin bi telaşı var :KK70:benimde hem doğum günüm hem evlilik yıl dönümüm hemde eşimle iddiaya girdik kazanmalıyım bu ekim çok güzel olacak inşallah :KK9:

girdim girdim gizlice okudum çıktım kim ne alemde diye ama kendim yapmayınca gelip te burda yazamadım :KK70:

9 ekim çarşamba kız haftasonu yapsınlar 3 gün daha eklensin :KK70:
nedir bu ekim ayı hepimizin bi telaşı var :KK70:benimde hem doğum günüm hem evlilik yıl dönümüm hemde eşimle iddiaya girdik kazanmalıyım bu ekim çok güzel olacak inşallah :KK9:
5 ekimmiş :KK57:
ahahah ekim benim içinde hareketli 18 ekim benim de evlenme yıldönümüm :KK36: 21inde kocam askere gidiyor:cry:

bu arada kızlar ciddi 20 saate çıkardım artık zayıflamazsam yuh diyorummm :KK45:

birde tartı günü işi için ne düşünüyorsunuz :) yapalım mı salıları :)

5 ekimmiş :KK57:
ahahah ekim benim içinde hareketli 18 ekim benim de evlenme yıldönümüm :KK36: 21inde kocam askere gidiyor:cry:

bu arada kızlar ciddi 20 saate çıkardım artık zayıflamazsam yuh diyorummm :KK45:

birde tartı günü işi için ne düşünüyorsunuz :) yapalım mı salıları :)
5 ekim daha tutuşdun :KK70:
bende 19 saat yapıyorum 07.30-12.30 arası sporda yapıyorum dün başladım sıkılaşma iyi
salı günü tartı bana uyar
benimde 11 ekim evlilik yıl dönümüm:KK36: ve iddiamın son günü :confused:21 ekim doğum günüm :KK31:

Çok anlayamadım kusura bakma.Zaten ben 14.30 da hiç yemiyorum.Sabah 6.30 Akşam 6 da yiyorum.
şimdi sen ilk öğünü 6.30 da kahvaltıyla başlıyosun ya 6.30dan 14.30 a kadar yani 8 saat içinde yeme hakkın var istediğini yiyosun sonra oruç gibi 14.30dan sonra artık ertesi sabah 6.30 a kadar yemiyosun sade su şekersiz kahve şekersiz çay maden suyu gibi kalorisiz şeyler içebiliyosun

şimdi sen ilk öğünü 6.30 da kahvaltıyla başlıyosun ya 6.30dan 14.30 a kadar yani 8 saat içinde yeme hakkın var istediğini yiyosun sonra oruç gibi 14.30dan sonra artık ertesi sabah 6.30 a kadar yemiyosun sade su şekersiz kahve şekersiz çay maden suyu gibi kalorisiz şeyler içebiliyosun
Anladım ama işte ben onu yapamıyorum.Cunku akşam 6 da eşim geliyor mecbur yemek yiyoruz.Bende işte sabah onunla çok az kahvaltı yapıyorum.Aksam da yine beraber yemek yiyoruz.Boyle işe yara mi acaba .Akşam biraz fazla kaçıyor.Birde aşure ayı durmadan aşure getiriyorlar sağolsun komşular.😁Aslında günlük yediğim 1300 kalori civarı oluyor.Offf ya su 6 kilo bir gitseydi artık .En azından 60 olsaydım.Sabah tartildim 65.3 geldim.

X