Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Herkese merhaba. Yaklasik 2 haftadir bu yontemi uyguluyorum. Yeme araligim 12.00-19.00. Saatlere oldukca dikkat ettim. Spor yapamiyorum. Tatli seven birisi olarak mumkun oldugunca kistim. Bunun disinda yediklerime dikkat ettigim soylenemez. Su tuketimim hic bir zaman cok olamadi maalesef. Su icmeyi unutanlardanim😕 bu surenin sonunda hic kilo veremedim. Basladigim yerdeyim. 1.50 boy 55.6 kg. Umidim kirilmak uzere ve sanirim yine pes edecegim. Nerde yanlis yapiyor olabilirim?
İnsulin direncin vardır belki test yaptır ve dahiliye uzmanına danış bence

Merhaba kızlar, if diyetinde bugun benim de ilk günüm.12-18:00 arası yeme sonrası açlık olarak kendimi yoğunlaştırdım.Yaklaşık 3 lt su tükettim bugun.12 : 00 de 3 adet akçaabat köfte yedim saat : 15:30 bir salatalık Saat :18 de de 3 adet köfte daha yiyeceğim.

Dipnot: Bundan yaklasık 8 ay öncesine kadar 89 kg idim.Ramazan ayıyla birlikte tartıda 66.4 ü gördümDiyetisyen desteğiyle sağlıklı kilo verdim fakat yaz döneminde 3 kg geri aldım.Hedefim 60 kg ye ulaşmak ..

Yasaklı saatlerde su dışındaki çay, şade kahve falan içilebilir mi? Bende denemek istiyorum .

merhaba kızlar yaklaşık 10 gündür yapmıyorum ama kilo almadım üstelik çok fazla dikkat etmemeye rağmen 70,3 üm yine tekrar başlamayı düşünüyorum hedef 58

merhaba kızlar yaklaşık 10 gündür yapmıyorum ama kilo almadım üstelik çok fazla dikkat etmemeye rağmen 70,3 üm yine tekrar başlamayı düşünüyorum hedef 58
Merhaca canım yapamadın mı? Yapmak mı istemedin? Çok hızlı kilo veriyordun muhtemelen bünyen çıldırdı:) o kadar yüklenme kendine bana göre bak ben 4 hafta da 4.7 verdim hemde hiç aşırı kasmadan yoksa devamlılık sağlanamıyor. Almaman çok iyi ama :)

Merhaca canım yapamadın mı? Yapmak mı istemedin? Çok hızlı kilo veriyordun muhtemelen bünyen çıldırdı:) o kadar yüklenme kendine bana göre bak ben 4 hafta da 4.7 verdim hemde hiç aşırı kasmadan yoksa devamlılık sağlanamıyor. Almaman çok iyi ama :)
kardeşimin düğünü olduğundan acele etmek istedim canım 10 gündür de gelen giden misafir derken yapmak istemedim :) aslında erken saatlerde yaptığım için çok kasmış gibi oldum ama tamda kasmadım yeri geldi börek de yedim makarnada sade çok dozumu kaçırmadım birde paketli gıda yemedim o kadar :)

Merhaba kızlar bugun aralıklı orucumu tam anlamıyla yaptığım 4.günün sabahından tam - 1.5 kg ile size sesleniyorum.. Başlangıc 69.6 güncel 68.1

X