Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

merabalar bende gelebilirmiyim yaklasik 20 gündür yapiyorum if 4 kilo verdim bu hafta regl deyim diye tartilmiyorum çünkü hiç eksi cikmiyor ben sabahlari ilac içiyorum ondan yoğurt leblebi yeşil elma türünden bir kahvalti yapsam olurmu zaten aksama kadr soda şu kahve kurukayisi çay eşliğinde aksam sırf yine ilaç için az yemek saat 7 de kapanis oluyor bende sizce dogrumu

bence bunu doktora danışmalısın. ne ilacı kullanıyorsun canım. çünkü ifte önemli olan saat. mesela sabahları içmek zorundaysan atıyorum 9 da ozaman 17:00 da yeme işini kapatman lazım bizlerin uyguladığında.

Ama bence saat yeme süresini uzatıp aç kalma süresini kısaltabilirsin 12 saat yapanlarda var. önemli olan hep aynı şeyi yapmak.

bence bunu doktora danışmalısın. ne ilacı kullanıyorsun canım. çünkü ifte önemli olan saat. mesela sabahları içmek zorundaysan atıyorum 9 da ozaman 17:00 da yeme işini kapatman lazım bizlerin uyguladığında.

Ama bence saat yeme süresini uzatıp aç kalma süresini kısaltabilirsin 12 saat yapanlarda var. önemli olan hep aynı 7şeyi yapmak.
canm klomen kullanıyorum ondan benim içinde bir ogün yemek diğer saatlerde elma kahve vsvs uygun degilmidir ilaç sabah akşam ssaati yok cnm

İyi bir öğlen yemegi yedim ama oruç saatlerinde yemiyorum şükür. Midem bulandı yerken bu regl semptomları benim gibi 10 gün 1 hafta öncesinden yaşayan var mı?

ben varım kiii :KK70: bende öplen çok kalorili yedim akşama kalori kalmadı valla :KK43: çok fenaydı menü:KK43:
o sebeple akşam kefirle kapatcm yoksa kendimi affetmicem :KK70:

ben varım kiii :KK70: bende öplen çok kalorili yedim akşama kalori kalmadı valla :KK43: çok fenaydı menü:KK43:
o sebeple akşam kefirle kapatcm yoksa kendimi affetmicem :KK70:
sorma nefes alamıyorum üstüne yeşil çay içmiş olsamda banamısın demedi :anneadayı: şişimmmm o degil akşamda yemege gidecegiz :bicak:

bu aralar asosyallik yapıyoruz benim yüzümden :) çünkü cidden kaçınca toplayamıyorum ben.
"BAştan başlamaktan sıkıldıysan, Yarım Bırakma" diye bir söz okudum onu uyguluyorum :)

her gün tartılıyordum şimdi onu da 3-4 hatta 7 güne çıkarcam.

Çünkü tartıdaki rakamlar en büyük diyet düşmanı :KK45:

ya ne güzel bir sözmüş bu valla bende
diyete başlamaktan sıkıldım :KK43:

buda aklımda olsun

sayfa biraz hareketlenmiş ben 2 sene önce yalnız yaptım ifi
buralarda şimdi yapmak istiyorum ama kahvaltı çoks evdigim için yapamıyorum

sayfa biraz hareketlenmiş ben 2 sene önce yalnız yaptım ifi
buralarda şimdi yapmak istiyorum ama kahvaltı çoks evdigim için yapamıyorum
kaç vermiştin? neden geri aldın? ne kadar süre yaptın vs vs bir sürü sorum var . Regl öncesinde sende çok yedin mi bir kaç gün ? Yediysen yine verdin mi? :)

Slm herkese bende bu aralar if ı araştırıyorum birkaç gün denedim. İse yarıyor bende. Aylardır diyete başlamak istiyorum ama aksine kilo alıyorum :)

eveeet yeni başlangıçlar günü PAzartesi :KK68:

hafta sonları ciddi zorlanıyorum. Cumartesi günü baş ağrısından bozma durumunda kaldım. Diyete bağlı değil regliye bağlı baş ağrım tuttu. saat 10 civarı bir şeyler atıştırıp ilaç içtim. ogün son yemeği 18de yaptım:)

Pazar 11 de kahvaltı edip yine 18:00 civarı son yemeği yedim ve bugün 12:30da yedim.

Akşam yemeklerim hep mangal ve patlıcan salata idi. Çok bozmuş sayılmam değil mi:)

Tartıda + yım reglim sebebim. Bu hafta artık sporu dahil edeceğim diyetime.

Yeni yıla ne kaldı değil miiii :KK76:

eveeet yeni başlangıçlar günü PAzartesi :KK68:

hafta sonları ciddi zorlanıyorum. Cumartesi günü baş ağrısından bozma durumunda kaldım. Diyete bağlı değil regliye bağlı baş ağrım tuttu. saat 10 civarı bir şeyler atıştırıp ilaç içtim. ogün son yemeği 18de yaptım:)

Pazar 11 de kahvaltı edip yine 18:00 civarı son yemeği yedim ve bugün 12:30da yedim.

Akşam yemeklerim hep mangal ve patlıcan salata idi. Çok bozmuş sayılmam değil mi:)

Tartıda + yım reglim sebebim. Bu hafta artık sporu dahil edeceğim diyetime.

Yeni yıla ne kaldı değil miiii :KK76:
Ya bişey sorucam o kadar baş ağrısı yapmıyor bu yeme sistemi bence reglde çok kanaman varsa ondan olmuştur ilaç alsaydın sadece keşke. Ben ilk hafta regl olmuştum ve sadece acıktım ağrım olmadı şükür şimdi 1 hafta var reglye ki vucudum daha da erken diyor kilom sabit duruyor bakalım bozmak yok yarın tam 4. hafta

Selam :KK15:
Henüz okumadım forumu, ancak ben de yarından itibaren gözüm kapalı dalmak istiyorum aranıza, yer var mı, aktif kaç kişiyiz, kilo takibi var mı, posta özel kurallar var mı ...

Yarın sabah tartılıp nickimin altındaki bildirimi güncelleyeceğim, ama önce nereden bunu yaptığımızı hatırlamam gerek :kızgın:

Yapabileceğim hatalar için önden bildireyim, siteyi kullanma konusunda çok iyi değilim arkadaşlar

ve biraz kendimi tanıtayım
43 yaşında iki kız çocuğu annesiyim, çalışıyorum, tartıda 95 görmek ve bazı sağlık sorunlarımın olması sağlıklı beslenmem ve hafiflemem gerektiği gerçeğini yüzüme vurdu, uzun süren maratondan sonra şu aralar 80 küsürlü rakamlardayım

Merhabalar 4. hafta sonunda toplam 4,7 kilo kaybı ile devam ediyorum ve bu hafta regl haftam. Muhtemelen regl sonrası ki haftam daha da iyi bir sonuç alacagım yeme aralıklarım 12:30-19:30 :KK200:

hoşgeldinizz :) herhangi bir kural yok açıkçası.

aslında ben gönüllüyüm salı günleri tartı günü yapabiliriz. ben takip edebilirim.

En azından yüzdelik olarak kimin ne yaptığını görür onu bol bol alkışlarız :)
Eğer kabul ederseniz kiloları bildirebilirsiniz. Hemen bir excel oluştururum :KK68:

Herkese merhaba. Yaklasik 2 haftadir bu yontemi uyguluyorum. Yeme araligim 12.00-19.00. Saatlere oldukca dikkat ettim. Spor yapamiyorum. Tatli seven birisi olarak mumkun oldugunca kistim. Bunun disinda yediklerime dikkat ettigim soylenemez. Su tuketimim hic bir zaman cok olamadi maalesef. Su icmeyi unutanlardanim😕 bu surenin sonunda hic kilo veremedim. Basladigim yerdeyim. 1.50 boy 55.6 kg. Umidim kirilmak uzere ve sanirim yine pes edecegim. Nerde yanlis yapiyor olabilirim?

X