Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Herkese merhaba bu hafta 4 gun boyunca 17.00den sonra yemek yemedim. Sonuc 61.6dan 59.8'e dustum. Ve regliyim bugun. Ona ragmen. Aksam fasting daha hizli sonuc veriyor. Bi de bu kilomu gece az once olctum. Belki sabah daha dusuk cikabilir.

Herkese merhaba bu hafta 4 gun boyunca 17.00den sonra yemek yemedim. Sonuc 61.6dan 59.8'e dustum. Ve regliyim bugun. Ona ragmen. Aksam fasting daha hizli sonuc veriyor. Bi de bu kilomu gece az once olctum. Belki sabah daha dusuk cikabilir.

tebrik ederim çok güzel vermişsiniz tabiki sabah daha az çıkarsınız

akşam yememek daha hızlı verdiyor

bende dün akşam regli kilom sabit eksi görmedim. görmeyi de beklemiyordum. en azından + çıkmadım diye mutluyum. akşam yemeği için biraz daha bu düzen gitmeliyim. kızım hepimiz masaya oturup yiyelim istiyor. Şuan kritik yaşlarda ne görürse onu yapar... İlerde alıp tabağını odasında yemesin diye 12:30-19:30 düzeni devaaam :KK45:

Ben saatin pek de önemli olduğuna inanmıyorum sadece açlık süresinde yememek önemli yaptıgım bütün araştırmalar bu yönde bende 4 kilo verdim ve daha 1 ay olmadı önümüzde ki cuma tam 4. haftaya giriyorum. O yüzden kimse akşam 17 :00 sonrası diye kendini kasmasın bende 12:30-20:30 ( ki genelde 19:30 da) arasında yemek yiyorum önemli olan oruç saatinden şaşmamak.

Ben saatin pek de önemli olduğuna inanmıyorum sadece açlık süresinde yememek önemli yaptıgım bütün araştırmalar bu yönde bende 4 kilo verdim ve daha 1 ay olmadı önümüzde ki cuma tam 4. haftaya giriyorum. O yüzden kimse akşam 17 :00 sonrası diye kendini kasmasın bende 12:30-20:30 ( ki genelde 19:30 da) arasında yemek yiyorum önemli olan oruç saatinden şaşmamak.
Haklisin obur turlude veriyorsun. Ama bunla daha hizli. Gobegim eridi ya inanamadim. 2 gun daha yapip sonra aksam 7'e donucem. Buarada hic zor degil. Hic acikmadim. Cunku noodle bile yedim.

Haklisin obur turlude veriyorsun. Ama bunla daha hizli. Gobegim eridi ya inanamadim. 2 gun daha yapip sonra aksam 7'e donucem. Buarada hic zor degil. Hic acikmadim. Cunku noodle bile yedim.
Akşam yemegini iş yerinde araya sıkıştırmak işime gelmez yoksa zaten acıkmak için demedim canım. Ben sadece hani kimse kendisini kasmasın diye dedim saatle ilgili.

Akşam yemegini iş yerinde araya sıkıştırmak işime gelmez yoksa zaten acıkmak için demedim canım. Ben sadece hani kimse kendisini kasmasın diye dedim saatle ilgili.
Dogru orda bir kasilma oluyor. Ama garip bit sekilde kendimi daha iyi hissettim. Simdi sanki bizim vucudumuz icin aslinda dogal beslenme dengesi bu gibi geliyor bana.

bende yapmak istiyorum ama saatler uymuyor
16 saate uyduktan sonra her türlü gider evet benim en verim aldıgım akşamı kesince olmuştu
herkesin bünyesi farklı

Kızlarrr regl olmama 1 hafta var içimde sanki canavar gibi ya nasıl acıkıyorum :KK43::110: sanki günlerdir yemek yemedim birde donuyorum resmen :KK57::rolleyes:

regli dönemi en kritik dönem bu dönemde diyet bozulmazsa acaip getirisi oluyor:KK49:
ama bozulduğu zamanda toplaması zor oluyor maalesef.

o sebeple Elif_78 Elif_78 en iyisi mi sen yolundan şaşma:)
dayan lütfennn. kahve iç soda iç. hatta türk kahvesi ile sodayı birlikte iç beni acaip kesiyorr:)

regli dönemi en kritik dönem bu dönemde diyet bozulmazsa acaip getirisi oluyor:KK49:
ama bozulduğu zamanda toplaması zor oluyor maalesef.

o sebeple Elif_78 Elif_78 en iyisi mi sen yolundan şaşma:)
dayan lütfennn. kahve iç soda iç. hatta türk kahvesi ile sodayı birlikte iç beni acaip kesiyorr:)
Yok kuzum bozmam da aman allahım yani :) bu nasıl bir his :KK50:

Yok kuzum bozmam da aman allahım yani :) bu nasıl bir his :KK50:

bu aralar asosyallik yapıyoruz benim yüzümden :) çünkü cidden kaçınca toplayamıyorum ben.
"BAştan başlamaktan sıkıldıysan, Yarım Bırakma" diye bir söz okudum onu uyguluyorum :)

her gün tartılıyordum şimdi onu da 3-4 hatta 7 güne çıkarcam.

Çünkü tartıdaki rakamlar en büyük diyet düşmanı :KK45:

merabalar bende gelebilirmiyim yaklasik 20 gündür yapiyorum if 4 kilo verdim bu hafta regl deyim diye tartilmiyorum çünkü hiç eksi cikmiyor ben sabahlari ilac içiyorum ondan yoğurt leblebi yeşil elma türünden bir kahvalti yapsam olurmu zaten aksama kadr soda şu kahve kurukayisi çay eşliğinde aksam sırf yine ilaç için az yemek saat 7 de kapanis oluyor bende sizce dogrumu

X