Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Kızlar günlük almanız gereken kaloriyı alın altına düşmeyin ben hergün 1500 kalori alıyorum yoksa bi süre sonra az yediğini için kilo vermeniz durur açlıktan gOu donmus gibi herseye saldirisiniz - 700 gr vermişim bn bugun

sabah tartıldım 68,4 çıktım. 400 gr gitmiş, ama akşam kaçamak yaptım :KK43: saat 19,5 civarı bir nogger yuvarladım :KK47:

ve sporda yapmadım :silah:

bugünde 11,20 de kahvaltı olarak 1 sade türk kahvesi, 1 adet gün kurusu 1 tanede büyük armut yedimm

Günlük mutlaka protein almalısınız ben öğlen kahvaltı akşam yemek yiyorum ve mutlaka iki yumurta var kahvaltıda aksama da sebze ve protein var bu bi diyet değil daha yeni keşfettim im bi diyetisyen var instagram da ve bu kişi if beslenmeyi savunuyo ona gelenleri genelde bu şekilde zayiflatmis bicok açıklaması fln var mesela burda arkadaşlar gün içinde dondurma cubuk ve ara öğünler yapmış bu if kapsamında değil o doktra göre çünkü yeme bu demek değildir ki yeme saatlerinde herseyden yiyin aama oruç saatinde hiçbişey yemeğin şeklinde bi sistem dgl

Günlük mutlaka protein almalısınız ben öğlen kahvaltı akşam yemek yiyorum ve mutlaka iki yumurta var kahvaltıda aksama da sebze ve protein var bu bi diyet değil daha yeni keşfettim im bi diyetisyen var instagram da ve bu kişi if beslenmeyi savunuyo ona gelenleri genelde bu şekilde zayiflatmis bicok açıklaması fln var mesela burda arkadaşlar gün içinde dondurma cubuk ve ara öğünler yapmış bu if kapsamında değil o doktra göre çünkü yeme bu demek değildir ki yeme saatlerinde herseyden yiyin aama oruç saatinde hiçbişey yemeğin şeklinde bi sistem dgl

elimizden geldiğinde yapmaya çalışıyoruz, zaten doğru olanı uygulayabilseydik kilolu olmazdık. Hiç çaba sarfetmemekten iyidir. Önce buna alışalım zamanla iyileştiririz herşey birden bire en mükemmel hali ile olmuyor malesef

yedim biraz patates.
sporu da entegre etmem lazım biliyorum ama çalışıp evde bekleyen 2,5 yaşında bir cadı olunca onla ilgilenmek gerekiyor.
sabah 6da kalkmalıyım :)

aslında her gittiğimde 15 adet yapıyorum :KK25:
o da spor sayılır dimi:olamaz:

tabiki,ismini hatırlamıyorum ama bir uzman demişti.sporu illa sabah ya da aksam biryere gidip bir saat boyunca çalışmak olarak görmeyin hayatınıza entegre edin. Hayatınıza hareket katın aktif olmaya çalışın vs demişti. Elimizden ne geliyosa onu yapalım bizde, zorlayıp pes etmekten iyidir.

tabiki,ismini hatırlamıyorum ama bir uzman demişti.sporu illa sabah ya da aksam biryere gidip bir saat boyunca çalışmak olarak görmeyin hayatınıza entegre edin. Hayatınıza hareket katın aktif olmaya çalışın vs demişti. Elimizden ne geliyosa onu yapalım bizde, zorlayıp pes etmekten iyidir.
o zaman bende bundan sonra 15-20 squat yapayım her gittiğimde bu çalıştığım şirkette wc 3 lü olduğundan ip atlamak ses yapıyor :KK70:

X