Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

:nazar::nazar::nazar:
Ben Mart’tan beri dikkat ediyorum 78 den geldim bu kiloya 🙈
Doğum sonrası göbeğim var hala 😅
Hedefim 60 olmak önce sonra devam edebilirsem ideal kilom 55 😄
Spor yapacağım ben de. Daha önce jillian 30 Shred yapıyordum on günde bile faydasını görmüştüm, çok güzel inceltiyor.
Bu ara internetten 30 günlük programlardan liste yaptım kendime onu yapıyorum buraya atayım yapmaya çalıştıklarımı.

Dizinden dolayı sıkıntı yaşayacaksan hafif yürüyüşler daha iyi olur belki de senin için canım.

Eki Görüntüle 2295682 Eki Görüntüle 2295683 Eki Görüntüle 2295684 Eki Görüntüle 2295685 Eki Görüntüle 2295686 Eki Görüntüle 2295687
maşallah sana çok güzel vermişsin canım darısı benim başıma vermek isteyen herkese
Proğramın çok güzel bende yapayım olmadı
bence de senin fazla kilon yokmuş istediğin sonuca en kısa zamanda ulaşırsın inşallah
sen kaç kilosun tatlım

:nazar::nazar::nazar: maşallah sana çok güzel vermişsin canım darısı benim başıma vermek isteyen herkese
Proğramın çok güzel bende yapayım olmadı

sen kaç kilosun tatlım
Teşekkür ederimm 🙏
Birlikte yaparız yapabildiğimiz kadar 😄
Mekik sayılarını tamamlayamıyorum ben dün squat da eksik kaldı. Az yapmak hiç yapmamaktan iyidir ama 😅

Günün ilk öğününde yulaf lapası hazırladım.
Günlük sporumu da nerdeyse bitirdim.

16 saat açlık oldu şu saate kadar. 👍

merhaba kızlar bende 7,30 12,30 olarak beslenmeyi planlıyorum
Sabah kahvaltı domates salatalık maydanoz biber peynir zeytin 1.5 dilim ekmek
öğlen tarhana çorbası yoğurt tavuk ve günü yemek olarak kapattım şimdiye kadar 1 yeşilçay içtim öğleden sonra 1 yeşilçay daha içerim su tahminen akşama kadar 3 3,5 litre olur spor olarak bende eliptik yapmayı düşünüyorum

Afiyet olsun
Tebrikler canım yemek yeme işini 14 de kapatıcam bende spor eliptik mi yapsam diyorum
Teşekkür ederimmm. Evde varsa eliptik müthiş bir şey 🤭 müziğini dinlerken bir yandan mis gibi spor da yapabiliyor insan 😄
merhaba kızlar bende 7,30 12,30 olarak beslenmeyi planlıyorum
Sabah kahvaltı domates salatalık maydanoz biber peynir zeytin 1.5 dilim ekmek
öğlen tarhana çorbası yoğurt tavuk ve günü yemek olarak kapattım şimdiye kadar 1 yeşilçay içtim öğleden sonra 1 yeşilçay daha içerim su tahminen akşama kadar 3 3,5 litre olur spor olarak bende eliptik yapmayı düşünüyorum
Afiyet olsun 😋

Ben sekizde kapatacağım yeme içmeyi. Eşimin işten gelme zamanına göre ayarladım saatleri. 2 kupa şade kahve ve Yeşilçay içtim 👍

Diyet yaparken en büyük problemi geceleri yaşıyorum. Minik uyuduktan sonra dizi film saati yapıyoruz ve yanımda biri sürekli bir şeyler yiyor 😬

20190805_182340.jpg

X