İnsanlardan git gide uzaklaşıyorum, kendimi tanıyamıyorum, insanlar içinde yalnizim

Yaşadığınız şey evlilik değil
Ben sadece 3 gün, sizin şu yaşadıklarınızı yaşasam bırakır giderdim. Asla tahammül edemem bu konumda olmayı.
Size saygısı ve ilgisi hiç yok ki bu adamın??
Ev arkadaşları bile daha çok paylaşımda bulunur..

Üzüldüm sizin için, ablası belli ki sizi sevmiyor ve sorunlu bir tip. Kendi iyiliğiniz için mesafeli olmanız daha faydalı gibi görünüyor. Ama eşinizin görüşmesine karışmayın, sonuçta onlar kardeş. Görüşmelerini engellemeye çalıştıkça huzurunuz iyice kaçar, sonuçta ablasıyla aranızda ne kadar sorun olursa olsun o da onun ablası, görüşmelerini engelleyemezsiniz.

Aslında amacım görüşmelerini engellemek değil. Sonuçta et tirnaktan ayrilmaz. Ancak beni hiç birsekilde düşünmeyip onları düşünüyorsa orda kırılıp sinirleniyorum.ablasına yardım için iki hafta onlarda kaldık. Neymiş kocası tatildeyken bacısı iki çocukla zorluk çekermiş. Gitmesin tatile mecburmuyuz. Biz tasinma hazirliklarindayken esimi tiyatroya davet ediyor ama düşünmeden. Esimde hemen gidiyor. Evde tüm Kartonladim ben. Yeni evi boyayan ben neymiş yeterince zamanım varmış evdemisim ben. Keyfimden evde değilim ki. Ev taşınırken sadece kendi eşyalarını toplayıp bavula koydu. Bu mu şimdi yardım.

Bu adam ve ablasi sizi hasta eden
resmen Hayatınızı bitiriyorlar
tedavinin dört elle sarilin
bunlardan size Hayır yok
bırakın ne halleri varsa görsünler
siz kendinizi iyileştirmeye bakın
yarın size bir şey olsa umurlarında bile olmaz
lütfen artık bu es ve gorumceyle hayatınızı harcamayın bir kere geliyorsunuz dünyaya yazık değil mi size

Gerçekten ne zaman "aaaa bu adam beni sevmiyor,ben de öğretmenim,işim gücüm,param var,çekmiyeyim bu adamı bari,boşanayım" diyip boşanma davası açacaksın çok merak ediyorum...

belki depresyondasındır bi doktora git derim
ve sosyal olmadıkçada enerjini atamıyorsun bu sen de öfkeye neden oluyor sanırım,
bi yerde okumuş ya da izlemiştim, insanın günde bilmem kaç cümle kurması konuşması gerekiyormuş, yoksa bu depresyon öfke olarak geri dönüyormuş, sanırım sen sayıyı tamamlamıyorsun
bence ablasına kafayı çok takmışsın ama eşinde de hata çok, senin ailende oturmak istememesi, sen akrabalarına gidince problem çıkarması, sen ablasına zıt gittikçe adam inadına daha çok düşmüş yani şu laf çok düşündürücü " sen yengene gidersen ben de ablama giderim". Bence sen eşinin bişeylerden rahatsız olmasındna çok rahatsız olup fedarkarlık yapıyorsun onun için ama işte o fedakarlıklar sen de öfke yapıyor, yapma bence, mesela neden annenlerde 45 dk oturunca o sıkıldı diye kalkıyorsun, bence oturmaya devam et, o sıkılcak diye tedirgin tedirgin oturma
mesela ablasından nefret etmek yerine onları evine davet et, böyle eşine karşıda bi adım atmış olursun
bunun karısı yok mu evde demiyorlarmı demişsinde belki de diyorlardır eşin gitmiyordur, kovamazlar ya sonuçta
bence spora başla bir de, içinde yoğun bi enerji var atmak zorundasın sonuçta

Ya bu adam ablama gidiyorum ayağına başka yere gidiyor olmasın? Ya da enişteyle bi katakullileri olmasın? Bu ne yahu abla abla? Saçma geldi.

Ya bu adam ablama gidiyorum ayağına başka yere gidiyor olmasın? Ya da enişteyle bi katakullileri olmasın? Bu ne yahu abla abla? Saçma geldi.

Gerçekten de ablasında. Ya resim ekleider yada Eniste onu eve kadar bırakır. İşte eskiden senede bir kere görürdü şimdide kıymete bindi anlamadim gitti.

Siz eşinize sormayın; Nereye gıdıyosun nerdesın dıye.. kendınıze yognlasın.. kendı gelır..

Tedavinize devam ediyorsunuz değil mi? Çünkü durumunuz ağır, tek başına altından kalkamazsınız.

Geçecek hepsi, siz yeter ki iyi olmayı ve kendinize değer vermeyi isteyin.

Gerçekten de ablasında. Ya resim ekleider yada Eniste onu eve kadar bırakır. İşte eskiden senede bir kere görürdü şimdide kıymete bindi anlamadim gitti.

O zaman eşin evde durmak istemiyor. Bunu düzeltmenin tek bir yolu var, kendini değiştirmelisin. Mis gibi mesleğin var ne demek ben bu mesleğe layık değilim? En kısa sürede işine geri dön, senin iyileşme sürecinde büyük faydası olacaktır. Böyle evde oturarak iyiye değil kötüye gidersin.

Ve mutlaka bir hobi edin. Mesela spor salonuna gidebilirsin, bu sana hem fiziken hem ruhen çok iyi gelir.

Ve en önemlisi eşinin ne yaptığıyla ilgilenme, tamamen kendi hayatına bak. O seni merak etsin. Şuraya gitme şunu yapma derse de dikkate alma. Ben insanım robot değilim. Sürekli evde oturamam dersin. Allah yardımcın olsun.

Siz eşinize sormayın; Nereye gıdıyosun nerdesın dıye.. kendınıze yognlasın.. kendı gelır..

Sanirim başından beri olan hatam buydu. Ailesi ben varken bile birşey olduğunda beni kenara itip o kadar yogunlasiyorlardi ki ona. Düşünün yeni evliyiz. Bundan dolayı bir yakınlaşma mekanizması oluştu bende galiba.

Tsk ederim
Tedavinize devam ediyorsunuz değil mi? Çünkü durumunuz ağır, tek başına altından kalkamazsınız.

Geçecek hepsi, siz yeter ki iyi olmayı ve kendinize değer vermeyi isteyin.
Bende herşey düzelsin mutlu olayım istiyorum. Tedavi görüyorum. Haplar içiyorum. Bazen çıldıracak gibi oluyorum. Sabır denen şeyin s si kalmadı.

Meslegimdede mutlu değilim. Kaldıramıyorum. Şöyle keşke kaybolsam.diyorum. herşey çok zor geliyor artık bana. Dışardan üni okuyayım diyorum belki mesafede olurum.ve istediğim. Birşey yapabilirim belki ama oda paraya zamana bakıyor. Kendime güvenemiyorum.eskiden o kadar istekli hırslı bir insandım. Ki.şimdi eser yok.bosvermis biri oldum.sönük.

ben bekarım,size ve burdaki hanımlara sormak istiyorum,hayat sadece koca ve çocukmu,neden kocayla kafa bozuyorusnuz,yahu gelin 40 yaşına ne pişma olcaksınız,DEĞMEZZZZZZ,

ben bekarım,size ve burdaki hanımlara sormak istiyorum,hayat sadece koca ve çocukmu,neden kocayla kafa bozuyorusnuz,yahu gelin 40 yaşına ne pişma olcaksınız,DEĞMEZZZZZZ,
Hayat sadece koca ve çocuk değil. Bende geç evlenenlerdenim hatta. Ama insan evlenince herseyin güzel olmasını ister. Olmayınca derdini burda paylaşıyor haliyle. Ben sadece evliligimiz erken bitmesini çok üzüleceğim bundan eminim.bu yüzden biryerde birşeyler değiştirme yada düzeltme çabasında yim. Battı balık yan gider misali. İllaki olmazsa zorlamanın alemi yok ama ben her yönü demedikçe sonra düzelmiyor ise evlilikten vazgeçme taraftarıyım. Bilmiyorum belkide yanlış düşünüyorum.

güzel kadın sakın unutma,bazen vazgeçmektir zafer,bazen pes etmektir zafer,vazgeçmeyi bilmek lazım,pes etmeyi,inan ben hep öle yapmadığım zaman benden gitti,ama vazgeç,hayat kısa cidden,değmez,saçının bir teline dunyayı değişme,elbet dert anlatcan,paylaşcan,ama çok fazla uzulmuşsun,ondan öle yazdım ben,dunyanın sonu değil,masmavi gökyüzünü görmeni kımse elınden almasına ızın verme,ınan değiştiremezsın

Hayir canim, tabiki iyilik degil. Bende iyilik yapmis demedim sana. Bunlari konunda anlatmadigin icin yasadiklarini bilemememiz normal.
En guzeli onlarla hic gorusmemek. Kafan rahat olur en azindan. Esin kendisi gorussun daha iyi senin icin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…