İnsanlardan git gide uzaklaşıyorum, kendimi tanıyamıyorum, insanlar içinde yalnizim

turpost: 47386403 .!.:
Sorun zaten benim görüşmek istemem ama karşı tarafın beni önemsememesi.
İste sizde gorusmek istemeyin, onlar yokmus gibi davranin. Siz uzuldukce onlar mutlu oluyor. Takmayin bu kadar, inan degmiyorlar bu kadar uzulmeye.

Bende yalnizlik hissindeyim senin gibi kimseden ses seda yok davet etsem kosarak gelirler ama sonrada gozumde buyuyor anliyorum seni cok iyi...
Ama senin esinle baska sikintilarin var
Sanirim esin sana pek deger vermiyor
Ben biraz boyle hissettim.ne yazikki

Öncelikle çok geçmiş olsun.lütfen lugatinizdan yapamiyorum edemiyorum kelimelerini çıkarın.kotu şeyler düsünmeyin aklınıza geldiğinde başka şeylerle meşgul olun.kişisel ve ev temizliğine dikkat edin dağınık evde yasamak dahada kötü etkiler psikolojinizi.esiniz için mümkünse hiçbirşey yapmayın yemek vs.siz degerlisiniz bunu kendinize söyleyin ve inanın buna.burada birsuru arkadaş ne yapman gerktiğini söylemiş ama sende tik yok hala bana boyle yaptı bana şöyle dedi.bırak arkadaşım ne yaparlarsa yapsınlar kendine odaklan.bekleme balkonda kocanı arama ne zaman geliyorsun diye o sana nasıl davranıyorsa sende ona öyle davran değişecektir eminim.dua et tabi mutlaka

Söylediklerini dikkate almaya caliscam. İlaç kullandığım halde iyilesemiyorum. Sanırım yine hastanede tedavi göreceğim.

İnsanlarla yakın olmak isterken tamamen uzaklasmak çok kötü koyuyor insana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…