İnsanlardan git gide uzaklaşıyorum, kendimi tanıyamıyorum, insanlar içinde yalnizim

Haklisiniz yapmayida cok istiyorum yapamiyorum.basiretim baglanmis gibiyim.

Birkac saat önce yemek yaptim sulu yemek seviyor diye. Adam gitti ekmek arasi peynir yiyor.

Cildircam resmen. Yapmasamda yapmadin oluyor.
Kitap okumakla resim yapmakla mesgul etmeye calisiyorum kendimi zaten.ama esim eve geldiginde birkac sohbet yada kagit tavla falan oynayalim diyorum yok yorgunum söyle böyle. Haftasonu calismadigindada ya küs oluyoruz yada ablasina gidiyor. Yigenleri geldi neler yapalim onlarla diye bana soruyo. Birkere karicim seninle ne yapalim demiyor. Iki yildir. Kizdigim durum bu!. Gecen isten geldi yorgunum diyip sigarasina zaman ayirabiliyor, ablasina abisine annesine telefonlasarak zaman ayirabiliyor sonrada ben yatiyorum diyor.bes dakikada karina zaman ayirsan? Bende gicikligina senin ailene gitmiyorum diyince bende seninkilere gitmem diyor.

Iki yildir face profilindeki resmi degistirmiyor ayni zamanda ikimizden resim eklemiyor. Ama gecenlerde förümcemlerle geceye gittiler orda sen sakrak resimleri görümcem hemen ekledi bide etiketledi ben yokum ya resimlerde!

O kadar beraber resim cekindik ama onlarin bir tanesi dahi eklenmedi. Ama kendi akrabalarinin resimleri begenmeler yorumlar vs vs. Baskalarinin resimlerini eklemer eltimin resimlerini eklemeler.ben yokum.ama. gecen slayt yapmis esimin abisi. Inanirmisiniz herkes var ama herkess kendi esi vs vs ben yokum... agrima gidiyor. Ne yaptim kazik mi attim diye düsünüyorum. Benimsenmemisim istenmiyorum.sanki. böylr oluncada kendimde süphe duyuyorum güvenim iyicene yerlerde sörünüyor. Esim benimle evlendikten sonrs kendine geldin öncesinde silik bir kisiliktin diyor.

Tamam işte onun sevdiği yemeği değil kendi sevdiğini yap. Yemezse de yemesin. Fazla üstüne düşme bir süre.

Çok odunca davranışları var ama seni seviyorum diyormuş. Bu durumda kendini geri çek, ondan sevgi dilenme, bir süre beklentin olmasın adamdan bana ilgi göstersin vakit ayırsın diye (zaten yapmıyor) ve önceki yorumlarda söylediklerimizi yap. Bakalım o sevgisini gösterip üstüne düşecek mi.

Her kadın güzel bir hayatı ve sevilmeyi hak eder. Öncr kendini sevmen lazım ama, buradan başlaman lazım.

bence ablasi ile konusun. benim de kardesim var esi benle konussa anlayisli davranirim.

Canım bak yemek yapma. Bırak söylensin duyma o nasıl duymuyor sende duyma! Face ini dondur gitsin. Onun yerine başka daha marjinal bir sosyal ağ hesabı al mesela.Bazı internet siteleri var çok hoş şeyler yayınlıyorlar dekorasyonla ilgili yada farklı ülkelerle ilgili onları takip et hesabında onları paylaş. Ailene gelmiyor mu bırak gelmesin şart mı? Ailen seni düşünür onu değil işi var gelemedi de olsun bitsin. Birde AİLESİ HAKKINDA HİÇBİR ŞEYİ DİNLEME. BAHANE UYDUR AİLESİNDEN BAHSETTİĞİ ANDA O BAHANEYİ KULLAN VE O ORTAMDAN U ZAK LAŞ AMA İKİNİZ HAKKINDA KONUŞUNCA ONU DİNLE VE MUHABBET ET. Sen eğitim bilimlerinde Pavlov'u görmedin mi? Aynı mantık. Uygula gitsin. Kısaca HOŞLANMADIĞIN DAVRANIŞI GÖRMEZDEN GEL HOŞUNA GİDENİ PEKİŞTİR.

Aile olduğunun farkına varamamış bir erkek daha. Siz de kafanıza göre takılın o zaman. Yemek yapmayın gitsin ablasında yesin. Siz de saatlerce telefonda konuşun. Ama bu yaptıklarının karşılığında sizden birşey istemeye asla hakkı olmadığını da belli edin ona. Çocuk yok daha sanırım, çocuk istediği zaman, önce sil baştan bütün davranışlarını değiştirmesi gerektiğini, yoksa asla doğurmayacağınızı kesin bir dille söyleyin. Siz de gardınızı alın. Kendinizi niye ezdiriyorsunuz?

Belkide bana saygisi kalmadi. Diyet yapicam diyorum spora basladim diyorum bir kac gün devam ettiriyorum ve sonrasinda ayni eski düzenime düsüyorum.sonra sen spor diyet yapmiyormuydun diyor.kendine bsk diyor. Göbegime falan bakiyor. Bu yedi ay icerisinde üc kere cicek aldi. Kadinlar gününde ablasinada almisti. Ben hastanedeyken.birde gecenlerde.

Alisverise hep ben gidiyorum. Dün sende gel dedim geldi. Yolda pars cekicem dedim. Bende var 40 lira defdi.neye yetecek dedim.sirf icecek alcaksin zaten dedi. Neyse ben konusmaya devam ettim yolda herkesin icinde birden sus kapa ceneni diye bagirdi.her böyle yspziginda kslbimden bir parca eksiliyor sanki. Gecen ay maa aldi yüzünü dahi görmedim paranin.onun parasi hep onda.evin giderleri hep benim paramla.

Dün 40 lira alisveristuttu. 20 liralik sigara aldi kendine param kalmadi bunuda sen öde dedi. Yegenlerim bizde kalsin gezdirelim diyor. Hangi parayla dedim.srve seve sgirlarim ams sen sabahtan aksama kadar yoksun. Brnim doktor randevularim var. Nasil olcak dedim.sen ailemi istemixorsun diyor.halbuki sürekli hsl hatir sormsk icin yazan benim.neymis niye yaziyomudumda aramixormusum.dedim onlar gibi hic aramamaktan iyidir. Birkerede onlar arasin gelmrk istiyoruz diye.

Belkide bana saygisi kalmadi. Diyet yapicam diyorum spora basladim diyorum bir kac gün devam ettiriyorum ve sonrasinda ayni eski düzenime düsüyorum.sonra sen spor diyet yapmiyormuydun diyor.kendine bsk diyor. Göbegime falan bakiyor. Bu yedi ay icerisinde üc kere cicek aldi. Kadinlar gününde ablasinada almisti. Ben hastanedeyken.birde gecenlerde.

Alisverise hep ben gidiyorum. Dün sende gel dedim geldi. Yolda pars cekicem dedim. Bende var 40 lira defdi.neye yetecek dedim.sirf icecek alcaksin zaten dedi. Neyse ben konusmaya devam ettim yolda herkesin icinde birden sus kapa ceneni diye bagirdi.her böyle yspziginda kslbimden bir parca eksiliyor sanki. Gecen ay maa aldi yüzünü dahi görmedim paranin.onun parasi hep onda.evin giderleri hep benim paramla.

Dün 40 lira alisveristuttu. 20 liralik sigara aldi kendine param kalmadi bunuda sen öde dedi. Yegenlerim bizde kalsin gezdirelim diyor. Hangi parayla dedim.srve seve sgirlarim ams sen sabahtan aksama kadar yoksun. Brnim doktor randevularim var. Nasil olcak dedim.sen ailemi istemixorsun diyor.halbuki sürekli hsl hatir sormsk icin yazan benim.neymis niye yaziyomudumda aramixormusum.dedim onlar gibi hic aramamaktan iyidir. Birkerede onlar arasin gelmrk istiyoruz diye.

bence ablasi ile konusun. benim de kardesim var esi benle konussa anlayisli davranirim.

Ne konusayim?

Kac kere denedim tavana bakarak bir problem yok diyor. Eskiden erkanim derdi esime simdi ne olduda caniminiciiiiiii kalbili falan yazmalar neyin nesi?

Görümcem resim ekler.esim afet gibi bir resim diye yorum yapar. Görümcemde altina senin yakisikliligin da olsaydi nasil bir resim olurdu diye. Garip geliyo bana bunlar.

O kadar kendimi taniyamiyorum ki. Ögretmenlik meslegine dahi yakismadigimi düsünüyorum artik. Yapamiyorum güvenim sifir. Isime geri dönmeyi bile düsünmüyorum artik o raddeye geldim.

AİLESİ HAKKINDA NE SÖYLERSE DUYMAAA. İSTEMİYORSUN DEYİNCE YİNE DEĞİŞTİR KONUYU. Farzet ki getirdi yeğenlerini sen ilgilenme dayısı değl mi bırak ilgilensin. Sen seni iyi hissettiren kim varsa onun yanına git.

Ohoooo evi siz geçindiriyormuşsunuz! Maaşı görmüyorum dediğinize göre maaş da ablaya, anneye gidiyor. Tek savunması da sen benim ailemi istemiyorsun! Böyle aile mi olur, böyle vıcık vıcık iş mi olur? Böyle yaşamayı aile sanıyor. Rest çekeceksiniz. Eve de hiçbir şey almayın, ne münasebet kendi paranızla market alışverişi yapmak?????

Facebook hesabi kullanmiyordum bir yildir. Inadina gittim tekrar yeni bir hesap actim.kendime.

+1 hatta ben senin yerinde olsam gayette dışarı da yer içir gezer tozar eve zırnık harcamazdım elektrik su kesilirse de gider otelde yada ailemin yanında kalırdım. Banane ya!

Facebook hesabi kullanmiyordum bir yildir. Inadina gittim tekrar yeni bir hesap actim.kendime.
Face açma işte onlarda olmayan bir sosyal hesap aç mesela pinterest gibi yada ne bileyim twitter gibi. Gerçi twitter herkeste var. Ya onları sallamadığını böyle göster işte.

Face açma işte onlarda olmayan bir sosyal hesap aç mesela pinterest gibi yada ne bileyim twitter gibi. Gerçi twitter herkeste var. Ya onları sallamadığını böyle göster işte.

Ama face acarak ailemle paylasip yapip onlarinkini begenmesem.onlarin yaptiginin aynisini ise yaramaz mi?
Baska hesaplarda kullaniyorum.ordada görümcem vardi tesadüfen görmüstüm. Arkadaslik istegi yolladim.inanirmisiniz bir yildir kabul etmedi. Bende bloke ettim.

Onları görüp sinir olmayacaksan olur. Ben sen sinir olduğun için kapat dedim. Aslında en güzel ceza onlara mutlu olup onları takmaman. Yani eşin evdeyken mutlu gibi davransan ama ona bulaşmasan birde üstüne faceten ve diğer adersinden mutlu eğlenceli şeyler paylaşsan süper olur bence. Bir de sen depresyon tedavisi gördüğünü söylediğin için yazıyorum spor depresyona çok iyi geliyor. Hiç yapamazsan hergün en az 20 dk yürü.

Birde her gün sabah akşam 10 kere aynanın karşısına geçip ben en değerliyim desene. Mümkünse eşin görmesin kendi kendine konuştuğunu sanmasın 1 ay denesene bunu. Çok değil sadece 1 ay. Ama sesli ve gözlerinin içine bakarak söyle.

Emek verip zamaninizi ayirdiginiz icin tsk etmek istiyorum.

Esim simdi sürekli tek basina gidiyor onlara. Tinlamayip ben gitmeyim mi yoksa inadina gideyim mi?

Facede bende inadina resimler eklerim artik mutlu mutlu. Aslinda böyle seyler cocukca geliyor bana. Ne hallere düstüm ben. Agirdan satabilsem keske kendimi eskisi gibi.

Denemeye calisacagim.degismeye mecburum eriyip gidiyorum sanki. Ölüm düsünceleri bile cogaldi bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…