Insanity Max30 günlüğüm

kızlar pıskolejım bozuldu yaa zayıflıcam dıye sabahtan aksama kadar ınternet basında arastırma yapıyorum . o dıyet yok bu spor butun gunumu spor yapcam dıye harcıyorum bı spor yapıyorum otryrm bılgıayar basına ondan snra az gldı dıyorum kalkıyormm hopp baska spor o bıtıyo otryrum 1 saat snra kalkıyrm baska spor bı bakmuısım aksam olmus ne yapcam ben yaa kılo vermek ıcın saglıklı beslenme olayınıda cozemedım bır turlu hazırana kadar fıt olmak ıstıyorum yaa :KK61:
aynı durumdayızzz

Kızlar simdi 2 ay mi yapilcak bide 1.ayla 2.ayin programo degisik bi videomu canlar videoalri nerden bulabilirim pazartesi basliyorum duzenlice yapicam 2 ay cok degisim olur dimi:KK66:

Kızlar ben Videoları nerden bulcam ne yazip cikicak bu programdaki videolar :KK43:
merhaba, videolarla ilgili açıklama ilk sayfada var ama şu linktende bakabilirsin

http://yandex.ru/video/pad/search?filmId=TNx0G_6c0Cw&text=insanity max 30 cardio challenge

ilk sayfada açıklamalar var,özetle
-2 aylık bir program
-1. ve 2.aylarda farklı videolar var
-yukardaki linke tıklayınca 1. ay için ınsanity max 30 tablosundaki video adını yazarak arama yapabilirsin
-hergün programdaki sıraya göre videoları takip edip yapacaksın
ilk sayfayıda incele yinede çözemediğin birşey olursa sor bildiğim kadarıyla yanıtlamaya çalışırım:KK39:

merhaba size birşey sormak istiyorum, shaun t spor programlarında alt bölgeyi daha ağırlıklı çalıştıran hangisi acaba, bildiğim programlar ınsanity, insanity max 30, hibriti de sizden duydum :)) başka neler var yani basen popo yaktıran eriten hangisidir???

shaun t nin programları kardiyo benim bildiğim videoları en azından kardiyoda da bölgesel incelme olmaz kişi genetiğine göre incelme olur mesela bende üst bölge daha cabuk sekillendi alt için hala kardiyo yapıyorum size de kardiyoya bölgesel tavsiye ederim:) ben insanity'ye ek olarak brazil butt lift, ballet beautiful, ebru sallı skinny jeans egzersizleri ekliyorum artık size ne eğlenceli geliyorsa hepsi de gercekten etkili özellikle ballet beautiful baya yakıyor yaparken:)
hibrit zaten p90x ve insanity'nin videolarından oluşuyor bir gün p90x bir gün insanity şeklinde:)

Epey özledim programlarımı Adrianacığım ya, biran önce dönsemde başlasam diyorum :) Sağlıklı beslenme detoks tarifini aklıma aldım, deneyebilirim canım. Detoksları 3 günden fazla uzatmak doğru değil haklısın canımcıım.
Döndüğümde iş anlamında da epey yoğun günler bekliyor beni ama olsun altından kalkarım ki ben :rolleyes:zayıflayabilirim ki, sporumu yaparım ki, hepiciine yetişirim kii :KK69:sizlerin motivasyonlarınıza ihtiyacım olacak bol bol be canısı ölee görünüyor :KK19:Hamur işlerini burda bolca tüketiyorum ya sorma, uzun süre almayı düşünmüyorum ama yerken söylemesi kolay, bakalım ne kadar başarılı olucam.. Sende kilo boy durumları nasıl Adrianacığım ?

Ahh aaah aynen soylemesi acayip kolay bende yarın recovery weekle birlikte son ay tamamen sekeri kesmeyi düsünüyorum ya da en azından 21 gün boyunca seker almamayı bakalım nasıl olacak :KK73:
Canım uzuuuuun zamandır tartılmadım gercekten bunu da yeni fark ediyorum en son 53 kiloydum bende tartı olmadıgından en kısa zamanda tartılıp yazarım boyumda 1.64 ölçülerimi de yarın spordan sonra alıp yazıcam su an rest day diye yedim de yedim :KK43:((

Ben de p90x öncesi beslenmemi arttırdım ama dediğin gibi, yetişmiyor. Bir de bu aralar protein alamıyorum ve kas yıkımına uğradım sanırım, kilo vermişim ve 49'a düşmüşüm. Yağdan kaybetsem neyse de, kas kaybı canımı sıktı. Proteini arttırmam lazım ama o kadar ağır protein hesabı yapmak da biraz masraflı. Protein tozu kullanmayı ciddi ciddi düşünmeye başladım. Hybrit'e girmek isterim ama onda rahat 2500 kalorinin üzerine çıkmak gerekir galiba. Neyse, hybrit beklesin, önce p90x.

canım gün içinde ton balığı ya da tavuk güğsü yumurta tüketirsen alırsın yeterli proteini.
Ben 1900 kalori alıyorum aldığımın çoğu protein sağlıklı sekilde verip sekilleniyorsun.
sporu bırakınca kas kaybı olur yani yapacak bir sey yok tekrar yolumuza devam edicez 2 ileri 1 geri de olsa durmamak önemli

:KK43:dün sporumu yapmadım bugünde hiç motivasyonum yokk ne yapcammm bennn yaaa:KK43:

al benden de o kadar ya hic enerjim yok vitamin ya da balık yagı alıcam bu böyle olmaz
yarın bahar ekinoksuymuş artık resmen bahar geldiğine göre sporu ve beslenmeyi aksatmamak lazım yarından itibaren 21 gün seker tüketmemeyi ve kacamak yapmamayı düsünüyorum bana katılabilirsin istersen:KK49:

shaun t nin programları kardiyo benim bildiğim videoları en azından kardiyoda da bölgesel incelme olmaz kişi genetiğine göre incelme olur mesela bende üst bölge daha cabuk sekillendi alt için hala kardiyo yapıyorum size de kardiyoya bölgesel tavsiye ederim:) ben insanity'ye ek olarak brazil butt lift, ballet beautiful, ebru sallı skinny jeans egzersizleri ekliyorum artık size ne eğlenceli geliyorsa hepsi de gercekten etkili özellikle ballet beautiful baya yakıyor yaparken:)
hibrit zaten p90x ve insanity'nin videolarından oluşuyor bir gün p90x bir gün insanity şeklinde:)
anladım teşekkür ederim, peki brazil but ve ballet beautiful un tam olarak yaptığınız egzersizlerin linkini verebilirmisinz you tube dan baktım baya bir video var.

canım gün içinde ton balığı ya da tavuk güğsü yumurta tüketirsen alırsın yeterli proteini.
Ben 1900 kalori alıyorum aldığımın çoğu protein sağlıklı sekilde verip sekilleniyorsun.
sporu bırakınca kas kaybı olur yani yapacak bir sey yok tekrar yolumuza devam edicez 2 ileri 1 geri de olsa durmamak önemli
Yoo sporu bırakmadım, ama yeme düzenimi sağlayamadığım bir dönemdeyim, iş dolayısı ile seyahatteyiz, dolayısıyla sürekli açım. :) İyi beslenemeyip spora ağırlık verince vücut dayanamadı, katabolizma gerçekleşti. Neyse toparlarım ben, ete tavuğa devam.

anladım teşekkür ederim, peki brazil but ve ballet beautiful un tam olarak yaptığınız egzersizlerin linkini verebilirmisinz you tube dan baktım baya bir video var.

ben onları torrenttan indirmiştim ballet beautifulun benim indirdiğim videoları youtube da mevcut yazınca cıkanlar dediklerim sadece parcaya bölmüşler
brazil butt lift'i torrentta aratabilirsiniz

X