Insanity Max30 günlüğüm

sorma yaa :-) hastalaninca üstüne bide ufak bi sakatlik yapamadım sende mi bıraktın yoksa
Ayy yok anam yapamadım, ben kolay olan kısmı yapmak istemiyorum zor olanı yapmaya çalışıyorum. Patır kütür yapıyorum ama bu defa da ayaklarım geri gidiyordu. Sabah uyandığımda aklıma gelince içime Bi sıkını çöküyordu... :))

Ahanda Betülüm gelmiş, canım çok sevindim gelmene... Geçmiş olsun tatlım..

Ama hepinize sopa çekicem ben ya tembeller sizi hepiniz sermişsiniz cık cık cık yaa..
Anlaşılan beni bekliyorsunuz tatlılarım :)

Betülüm sormuşsun kvalidem bi iyi bi kötü.. Dönmedeik daha, cumaya dönmek istiyordum ben, Almanya' da cuma ve ptesi resmi tatil kızımda Türküye' ye gelme kararı aldı, yarın burada olacak inş. Mecburen dönüşümüz ptesi ya da salı olacak muhtemelen...ufff bu kez sıkıldım ya, kilo aldım , sporum kaldı, artık sinir basmaya başladı bana... Neyse hayırlısı bakalım canlarım..

Ben geliyimde hepiciinize göstercem spor nasıl yapılırmış heheheh :))

Öpüyorum hepinizide

Ahanda Betülüm gelmiş, canım çok sevindim gelmene... Geçmiş olsun tatlım..

Ama hepinize sopa çekicem ben ya tembeller sizi hepiniz sermişsiniz cık cık cık yaa..
Anlaşılan beni bekliyorsunuz tatlılarım :)

Betülüm sormuşsun kvalidem bi iyi bi kötü.. Dönmedeik daha, cumaya dönmek istiyordum ben, Almanya' da cuma ve ptesi resmi tatil kızımda Türküye' ye gelme kararı aldı, yarın burada olacak inş. Mecburen dönüşümüz ptesi ya da salı olacak muhtemelen...ufff bu kez sıkıldım ya, kilo aldım , sporum kaldı, artık sinir basmaya başladı bana... Neyse hayırlısı bakalım canlarım..

Ben geliyimde hepiciinize göstercem spor nasıl yapılırmış heheheh :))

Öpüyorum hepinizide
valla sen gittin ben biraktim kendimi nasılsa gormuyor dedim :p şaka bi tarafa apandist yerinde agri var demiştim ya o şekilde başlayan sıkıntılarla kendimi hastane de buldum. sağlık çok başka bişey hele de uzakta ise yakınlar daha da başka bu konuda çok hassasim annem böbrek kanseri olup ameliyat olduğunda okuyordum ve vize haftamdi bana soylemediler gidip göremedim ilk ameliyatında ikincisine gireceği zaman haber verdiler çok çok şükür atlattı o zaman uzaktaydim geçen yıl ramazan başında babam kalp krizi geçirdi ve ben yine uzaktaydim evlendiğim için onun yanına da çok geç gidebildim o yüzden çok dokunuyor bana zamanında yanında olamamak annemin babamin :KK43: o yüzden senin de gelip görmeni çok istemiştim ki geldin ablacim inşallah Rabbim şifasini da verir iyi olur. kilo konusuna çok takma gelince iki hafta sıkı tutar halledersin sen inanıyorum ben

Ayy yok anam yapamadım, ben kolay olan kısmı yapmak istemiyorum zor olanı yapmaya çalışıyorum. Patır kütür yapıyorum ama bu defa da ayaklarım geri gidiyordu. Sabah uyandığımda aklıma gelince içime Bi sıkını çöküyordu... :))
insan sevmediği sporu yapmayı istemiyor gerçekten sende haklısın bende koşu bandından iyice sıkılmistim şimdi elbise askısı görevi görüyor:-)

insan sevmediği sporu yapmayı istemiyor gerçekten sende haklısın bende koşu bandından iyice sıkılmistim şimdi elbise askısı görevi görüyor:-)
Benimde vardı Bi ara toplasan 10 kez çıkmamışımdır üstüne, Ayy duvara bakıp bakıp yürümek acayip bayıyordu beni. Tabi ben naptım hemen satıverdim, ondan sonra boşmu durdum hayır, envayi çeşit spor malzemesi aldım
-trambolin
-beto perezin DVD setleri, bir tanesi tr den 116 tl diğeri Amazon'dan aldım ABD dem geldi 100$
-a dan z ye pilates malzemeleri
-funnyjump zıplayan ayakkabı
-dambıl, bilek için ağırlıklar ohoooo daha bu kadarı geliyor aklıma ha birde
Kalori saati Polar ft4 sırf ona 240 tl vermiştim

Kardeşim "abla sen bu kadar malzeme alana kadar direk yağlarını aldırdaydın daha hesaplı olur" diyor:KK70:
Aamaa ben spor çok seviyorum, bağımlısı oldum artıkkk:KK71:

Benimde vardı Bi ara toplasan 10 kez çıkmamışımdır üstüne, Ayy duvara bakıp bakıp yürümek acayip bayıyordu beni. Tabi ben naptım hemen satıverdim, ondan sonra boşmu durdum hayır, envayi çeşit spor malzemesi aldım
-trambolin
-beto perezin DVD setleri, bir tanesi tr den 116 tl diğeri Amazon'dan aldım ABD dem geldi 100$

Kardeşim "abla sen bu kadar malzeme alana kadar direk yağlarını aldırdaydın daha hesaplı olur" diyor:KK70:
sen saydikça kendim geldim aklıma :KK70: spor aletleri zayıflama hapları çaylari :KK70: nedir bu cektiklerimiz yaa ben çocukluğumdan beri kiloluyum üstelik yani belki aman ne var kilonda diyebilir başkası ama işte insan mutlu olmayinca

valla sen gittin ben biraktim kendimi nasılsa gormuyor dedim :p şaka bi tarafa apandist yerinde agri var demiştim ya o şekilde başlayan sıkıntılarla kendimi hastane de buldum. sağlık çok başka bişey hele de uzakta ise yakınlar daha da başka bu konuda çok hassasim annem böbrek kanseri olup ameliyat olduğunda okuyordum ve vize haftamdi bana soylemediler gidip göremedim ilk ameliyatında ikincisine gireceği zaman haber verdiler çok çok şükür atlattı o zaman uzaktaydim geçen yıl ramazan başında babam kalp krizi geçirdi ve ben yine uzaktaydim evlendiğim için onun yanına da çok geç gidebildim o yüzden çok dokunuyor bana zamanında yanında olamamak annemin babamin :KK43: o yüzden senin de gelip görmeni çok istemiştim ki geldin ablacim inşallah Rabbim şifasini da verir iyi olur. kilo konusuna çok takma gelince iki hafta sıkı tutar halledersin sen inanıyorum ben
Geçmiş olsun tatlım sanada anne ve babana da. Evet tatlım senin sayende TR' ye gelme kararımda netleşmişdim. İyi oldu gelmemiz. Çok da dua aldık. Kvalideme özellikle moral buldu, geldiğimizdeki haliyle şimdiki hali bambaşka. Eşiminde içi biraz daha rahat şimdi. Ama dönünce gene aklı burda olacak... Ama çok koşuşturmalı geçiyor günlerimiz anlatamam... Ne zaman gelsek aynı oluyor gerçi ama bu sefer doktor hastane derken epey bi yorucu oldu. Kvalidemin yaşı epey olduğundan tam tedavide sınırlı oluyor işde..Allahtan yatalak falan değil çok şükür.. Beterin beteri var, her halimize şükretmek lazım..
Hepimizde hemen hemen aksama oldu spor konusunda, telafi ederiz canısı, sağlık sıhhat olsun yeter ki...

-trambolin

Kız kardeşin doğru demiş ayol :)

Efsacığım, arada olur isteksizlik , ama vazgeçme, istemediğin zamanlarda videoyu başlat, gerisi geliyor, başlayana kadar insan zorlanıp gözünde büyütüyor. Emzirdiğin için çok sıkı diyet yapamasanda, hamurişlerine ve akşam erken yemek yersen + sporla verirsin inşallah.. İncecik bir elti olursun inşallah düğünde canımcıım :)

Begüm bebeğim ikinci haftaya geçtin demek yanlış anlamadıysam, çok iyi tatlım ya.. Motivasyonumuz grupca yapınca daha iyi olacakdır inşallah. Bi döneyim inşallah hep birlikde daha motive oluruz inşallah şekerim ...

X