Cilt Bakımı Ürünleri İmex sivilcelere kullanmıştım hem de kapatıcı gibi kapatıyor

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
  • Konu Sahibi selmaizmirli
bende imex kullanıyorum.birkaç ay oldu çok memnunum.etrafımdakiler değişikliği farkettiler.buğday yağınıda lekelerim içn kullandım.akşam yüzümü yıkadıktan sonra gülsuyuyla siliyorum sonra nemli bir pamuğa buğday yağını çok az döküyorum.(bir kaç damla)yüzümü iyice siliyorum.hem nemlendiriyor hemde yüzümde kir falan bırakmıyor.yüzüm yağı iyice emdikten sonra imex i sürüp yatıyorum.alışkanlık oldu bunları yapmadanda yatmıyorum.bence deneyin arkadaşlar.buğday yağının faydalarınıda bu forumdan okumuştum.tavsiye ederim.MUTLU KALIN:1hug:

Ben de imex i sivilcem çıktığı zaman kullanıyorum, içindeki irin i hemen kurutup dışarı atıyor, fakat orası delik kalıyor sanırım.. Leke olarak kalıyor bence ek olarak bir ilaç daha kullanılmalı, gözeneklerim geniş olduğu için tüm yüzüme sürdğümde çok güzel fondotön gibi duruyor, ama zararlı olacağını düşündüğüm için sık sık değil sadece sivilce üzerlerine sürüyorum..

evet canım.buğday yağının yıpranmış cildi onarma ve leke giderici özlelliği var.ben faydasını gördüm.sanada öneririm

Nasi Yaniiiii Geçöirdinmi Lekeleri??nasil Nolur Anlattt Ben çok Kötüyüm Ya Lekeler Yüzünden Yardimci Ol Bana Nolurr

imexi sağlık ocağında yazdırabiliyormuyuz fiyatı pahalı çünkü biraz

arkadaşlar evet imex sivilceler iyi geliyor, kapatıcı özelliği de var ama ben bir üsre kullandım çenemde minik çukurlara sebebiyet verdi senağlama.maalesef sivilce kremlerinin böyle bir özelliği var dedi dr.
bilginize...

dün banada verdi doktor bu kremi.roccutane nın yanında kullan diye.doktor yazıyor canım.ben öyle aldım

arkadaşlar bende gecen sene arkadasımın tavsiyesiyle almıştım imexi ... yüzümde çok sivilce yok .. hatta hiç yok .. ama ara sıra cok yaglı yedigimde fln çıkabiliyo 1-2 tane.. tecrübelerime dayanarak söylüyorum ; ucu acık olan sivilcelerde daha cok işe yarıyor..yani ben ucu beyazlasan sivilcenin içindeki ihtilabı sıktıktan sonra üstüne sürüyorum; yani sıktıgınız yer açık yara gibi oluyor ya ; orası kurumadan sürüyorum . imex orayı kurutuyo ve en fazla 1 günde geçiyor.şişlik gibi olan yani ucu beyazlasmamş sivilceye sürerseniz sadece üstündeki deriyi kurutuyo;yani iyileşme süreci uzuyor.. tabi doktorlar daha iyi bilir ; ben sadece tecrübemi paylaştım :)

ya bende öyle büyük sivilceler yok ufak pütürlükler var işe yararmı imex kullansam acaba

Ben imex kremin hiç bi yararını görmedim.belki cildimden kaynaklanan bir şeydir.yüzüme sürdüğümde de kapamaktan çok ruh gibi görünüyordu yüzüm.ama yüzümü soyduğunu söyleyebilirim.ama ben dayanamadım bıraktım.Kolsuz Agop bilirsiniz cildiyeci ona gittim.antibiyotik ve yapma ilaç verdi 2 şişe.şimdi onları kullanıyorum 20 günde yüzüm düzelmeye başladı.ama izlerle başım dertte ilaçlar bitince tekrar gitcem bakalım inş düzelirim bıktım artık şunlardan yaaa..

ben imeksi burnumdaki sıyah noktalar için kullandım ve halada kullanıyorum yaklasık 1 aydır ama hıc bır faydasını görmedımmm

siyah noktalara degıl sıvılcelere ıyı gelıyor banada dr yazdı sıvılce ıcın cok faydasını gormedım

Merhabalar,
Ben de Imex'i ve Isotrexin'i kullanmaya yeni başladım. Ancak Imex'i gündüz, Isotrexin'i gece kullanmamı söyledi doktor. Çok fazla sivilcem olmamasına rağmen yıllardır geçmemesi takıntı haline getirmeme neden oluyor. Hangi ilaç olursa olsun uzun süreli kullanımı cildi tahrip ediyor. Bunun için bitakım ek önlemler almak lazım. Ben evde maske yaparak telafi ediyorum. Yoksa sivilcenin yanında bir de kızarıklıklar oluşuyor, daha sonra pul pul dökülüyor ve neredeyse yaraya kadar gidiyor deri fazlasıyla soyulduğu için. Siz de mutlaka maskenizi eksik etmeyin.

selam kızlar bende 2 gün oldu başlayalı dr. başka bir krem vermedi ne yapmam gerek,normol nemlendirici kullansam olurmu..

Merhaba kızlar.. Ben doktora gitmiştim sivilce için. Bana sivex diye bi losyon ve azro diye bi antibiyotik birde eryacne yazmıştı. 6 ay kullanmamı söylemişti. Kullandım ama beklediğim sonucu alamamıştım. Azalma vardı ama eksilme yoktu sürekli çıkıyordu. İlacı kestiğim zaman. İmexi daha önceden kullanmıştım. Biliyorum kulaktan duyma bilgileri uygulamak doğru değil. Ama şu an imexi kullanıyorum ve bir tane bile sivilcem yok. Hala kullanıyorum. Geceleri sabah makyajın altına. Bağımlı oldum onsuz olamıyorum. Yanımda bi tane, evde bi tane heryerde imexim vardır. Yüzümü dove ile yıkadıktan sonra harika oluyo.
Tüm bunlar bi yana, yüzümüze o kadar şey uyguluyoruz oysaki önemli olan içten de tadevi etmek ki kökünden kurutsun sivilceyi. Bence bunlar daha çok yüzeysel tedavi. Mutlaka bi doktora gidin. Ağızdan alınan antibiyotiklerden versin kullanın. Kesin çözüm doktorda...

kızlar yüzümün sol tarafı ve alnım aknelerle dolu =( ço fena ya =( 1 haftaya da okullar açılıyor 10 günde falan bu sivilceleri az da olsa geçirir mi imex? özellikle sol tarafdakileri geçirse süper olur hele 1 sivilce var 4 tane büyüklüğünde aynaya bakmak istemiyorum remsen =( bi yardım eder misiniz?

edit: dün aldım imexi harika ya =) krem mi kapatıcı mı bellli değil =) o kadar kapatıyo yani ve geçmeey de başladı sivilcelerim 2 günde =) kesinlikle tavsiyemdir...

Son düzenleme:
arkadaşlar imex kremi gözaltınızada sürüyormusunuz

bende kulland8ım ancak hiçte kapatıcı gibi değil aksine kimse görmesin diye geceleri kullandım

kızlar çok memnumun ben bu imexten...kalmadı diyebilirim sivilcem..

merhaba kızlar banada dr imex i önerdi ama eczanedeki bayan bana bu sivilceleri çoğaltır sonra geçirir dedi ve bende arada kaldım gerçekten kullanıp ii bir şekilde sonuç alınıyor mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…