Cilt Bakımı Ürünleri İmex sivilcelere kullanmıştım hem de kapatıcı gibi kapatıyor

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
  • Konu Sahibi selmaizmirli
merhaba kızlar banada dr imex i önerdi ama eczanedeki bayan bana bu sivilceleri çoğaltır sonra geçirir dedi ve bende arada kaldım gerçekten kullanıp ii bir şekilde sonuç alınıyor mu ?

Ben çok önceden kullandım...
Ama hiç çoğalma yaptığını düşünmüyorum a.s

Fazla msj..... silinebilir.

Son düzenleme:
Önceki sayfalarda da yazmıştım
imex bende kullandım Ama net bi sonuçta almamıştım
Şİmdide yine doktor reçetesiyle Diffeirn ve Azalderm kullanıyorum
Şuan gayet memnunum
İlk günler fısırtılar çoğalttı ve iice kızarık oldular
Sonra kaybolmaya başladılar
Sanki yüzümün rengi açılıyor gibi bi görüntüm var Sevindirik oluyorum :teytey:

evet aynı fondöten gibi kapatıyo ben bu kremi sürüp dışarı çıktığımda kursda ki kızlar fondöten mi sürüyon derlerdi hemde işe yarıyor

benimde sivilce sorunum var. dün gittim doktora. antibiyotik, geceleri sürülecek jel ve gündüzleri sivilce etrafına sürmek için imex verdi. gerçekten fondoten gibi. gündüzleri güneşe çıkmadığım için güneş koruyucuya gerek görmedi. zaten büroya girdikten sonra sürüyorum imexi. o da sadece sivilce üstüne ve kenarlarına. şimdilik sadece biraz kaşındırıyor. geceleri sürdüğüm jel ise cildimde kuruyor ve geriyor. sabahalrı ise pul pul dökülüyor. sadece su ile yıkamamı söyledi. öyle yapım bakalım. 20 günden önce sonuç beklememem gerekiyormuş. eh bende biliyorum ki hemen sonuç beklemek hata. bakalım bekleyip göreceğiz.

kızlar bende imex kullanıyorum arkadaşımda gördüm ve kendim gidip aldım yanlız ilk sayfalara baktımda fiyatı ile ilgili 24ytl vs gibi fiyatlar yazıyo ben 8 ya da 6ytl ye almıştım tek tüp kremi ayrıca ben sadece fondoten işlevi için kullanıyorum sivilceleri geçirdiğini söyleyemem belkide doktorun dediği gibi önce çoğaltıp sonra geçirekcekse bilmiyorum ama benim sol yanağımdaki sivilcelerde bi artış oldu

ben demiştim bekle bakalım doktorun dediği gibidir belkide önce çoğaltıp sonra kesin çözüm

ama doktor cogaltcak falan dememıstı yaaaaaa:çok üzgünüm: bayramda gelıo napcam ben bu bu sıvılcelerle:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

önceki sayfalarda arkadaşlardan bi tanesi öyle yazmış ona doktor verirken önce çoğaltır sonra geçer demiş birde şey var ya terramycin gerçekten 4gündür felan yatmadan sürüyorum sivilcelerimi kuruttu kızlar zaten bu deri kremi yaralar için felan kullnılıyor ama dediğim gibi faydasını görüyorum

walla ımx hıcde kapatıc ı gıbı kapatmıo .ruh gıbı yapıo suratımı bembeyaz oluo yatarken suruorum o yuzdenkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
canım demekki sen çok beyaz tenlisin imexin sivilceleri geçirip geçirmediğine bişey diyemem ama gerçekten güzel kapatıyo tam bir fondoten gibi
canım ben de dışarı çıkarken sürüryorum sadece normal nemlendirici gibi her tarafıma ama benim cvilceler kurudu ben diğer kreme bağladım ama o kuruttu benceCADIARZU

kızlar peki bu imex kreminin rengi her cilt için uygun mu yani koyu mu yoksa açık mı oluyor sürünce bu konuda bir fikir verirmisiniz bende bu hafta alıcamda en azından rengi hakkında bi fikrim olsun istiyorum :) bari en azından fondoten yerine faydalı bişey sürmüş olurum sivilcelere :)

tahlil falan yapıyo mu doktor bu ilacı yazmadan önce benim de sağ yanağımdaki sivilceler coşmuş durumda bide minik minik fısırtılar var büyümüyo da kaldılar öyle bi tavsiyeniz var mı?

bu buğday yağı yüzde tüylenme yapıyo mu?

sakın ha sakın derim kızlarr !!! bırakın bende işe yaramasını ustune daha kotu yaptı böyle alnımda mınık mınık pütürler olustu hemen bıraktım...dogrusunu söylemek gerekırse ben artık hıc bır kreme ınanmıyorum hıcbırı tamamen gecırmıyorr..ya benım cıldımde bı sorun var ya da bu krem ve jellerde :)

imex i bende kullandım.sivilcelerime, siyah noktalarıma ve eski sivilce izlerime ii geldi.tedavim tamamlandığında cildim çok güzel oldu.ancak ben doktorun söylediği süreyi biraz geçirdiğim için bu sefer cildim kuruyup pul pul dökülmeye başladı.ondan sonrada başka merhem kullandım.doktorun tavsiye ettiği süreden fazla kullanmazsanız çok faydasını görürüsünüz, zararını görmeden.....

ya ben 1.5 aydır kullanıorum ımexle sıvexı ama hala gecmedı yanagımdakı sıvılceler:çok üzgünüm: dıger sıvılceler gectı buyuk olan lar gecmedı hala daha ne kadar beklıcem ya

ya kızlar ben ımexı bugun kullanmaya basladım oyle cok bı sıvılcem yok ama burun çevremde var ama ben bu kremı yuzumun heryerıne surdum bı zararı olmaz demıkafamçokkarıştı bembeyaz oldu yuzum gercekten fondoten gıbı ruh gıbı oldumkafamçokkarıştı cokmu surdum acaba bısey olmaz ınsallah bıde sımdı yuzum bunu emecekmı acaba??? yoksa boylemı kalcam???

valla ben oyle cok esmer degılım beyaz tenlıyım ama benı ruh gıbı yaptı kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar pekii bende kullanıyorum 1 ay oldu kullanalı ve gerçekten etkili ...fakatt önceden kalan lekelerim var bunu nasıl yok edebilirim lütfen yardımcı olursanız sevinirim...:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…