illa ikna etmek için sinir krizi mi gecirmem lazımdı

Soyledigin yalanin guven sarsacak bir sebebi yok..
Esin abartmis resmen..
Bende cok buyuk yalan sandim , ama alakasiz ..
Bazen ciddi sekilde patlamak gerekiyot Erkeklerin anlamasi icin..
Bundan sonra yine konuyu acarsa kolay kolay affetme bence burnu surtsun biraz..

esinin kendi icinde sorunlari olabilir mi? cok fazla abartmis cunku..
eski esim 'cok masumsun, hic mi aklina kotuluk gelmez senin' derken, bi baska gun 'sen cok fena bi kizsin, tehlikelisin' demisti de, ben = :KK57: olmustum.. tak edip ayrilma karari alinca da, yine masum kalpli, dunya iyisi oldugumu iddia etmisti..
aslinda biliyordum benim 'tehlikeli, fena' olmadigimi bildigini.. ama kendi icinde problemli oldugundan, annesi ablasi gibi kadinlar hep tehlikeli ve sinsi olup onun bilincaltini mahvettiklerinden, haince boyle ithamlarda bulunuyodu inanmaya inanmaya.. ben de tukenmistim artik kendimi anlatmaya, kanitlamaya calismaktan..
bunu tahlil et oncelikle.. psikolojik sorunlari mi var, yoksa baska biseyden mi boyle yapiyor..
Annesinden kaynaklı kadınlara güven sorunu var. Bir de ben çok açıklama yapmaya çalışıyorum annesi de hep bahane sunarak kendini haklı çıkarmaya çalışırmış onunla karıştırıyor. Sonradan pişman olup sen onun gibi değilsin masumca davranıyorsun biliyorum diyor.

Eee buraya boşuna yazılmıyor bir cinnet olayı çözer diye. Şnşallah bundan sonrası iyi olur...güvenmemesi için bir sebep yok, eşiniz sizi suçlayacak yer Arıyor bence.
Inşallah. Bir daha cinnet gecirirsem son olur giderim eşim bunun farkında inşallah artık farklı olur

Bu mu güven sarsan sebep.Sen kendini suçlu görür onun sana güvenmesi için uğraş sarfedersen daha çok suçlu muamelesi görürsün.Ben de birşey var sandım.Boşver ya.Namussuzluk yapmamışsın.Büyük bir yalan yok ortada.Her öğrencinin aile tepkisinden çekindiği için uyguladığı yöntem.Bu kabahat değil,güven sarsacak sebep değil.O hiç mi yalan konuşmamış.Kandırmasın kimseyi.
Hiç yalan söylemez tam aksine fazla durusttur. Aşırı derece de. Karşı taraf kırılır mı onu bile düşünmez doğruyu pat diye söyler.
O da biliyor ama niye unutmuyor bilmiyorum çok büyük bir sorun olmadığını adı gibi biliyor

Soyledigin yalanin guven sarsacak bir sebebi yok..
Esin abartmis resmen..
Bende cok buyuk yalan sandim , ama alakasiz ..
Bazen ciddi sekilde patlamak gerekiyot Erkeklerin anlamasi icin..
Bundan sonra yine konuyu acarsa kolay kolay affetme bence burnu surtsun biraz..
Bundan sonra olacaklardan ben de korkuyorum bir daha yaparsa Affetmek bir yana dursun giderim hayatından sanırım o anki sinir katsayima bağlı. Eşim de farkında korkuyorum senden diyor bu son olmuştur inşallah

Onunla alakası bile yoktu ailem 2 dersim kalmışken 1 diye anladılar karışık bir ortamdı duzeltemedim eşimde öyle duyduğu için ona da bişey diyemedim 2 dersi de geçtikten sonra öğrendi hani 1 di neden 2 oldu şeklinde saçma sapan bir sebep
bu yalan bile sayılmaz ya millet ne yalanlar söylüyo yani..

o tarz bir yalandan dolayı sana güvenini yitirmemiş bence sadece bu durumu kullanıyor. mesela gurur yapmıştır ama bunu söyleyemediği için o yalanı-güvensizliği kullanmıştır. eğer bunun üstesinden gelmezseniz ilerde yine bu yola başvuracaktır. o yalan için kendini mahçup hissedip buna ona gösterdin büyük ihtimalle. basit bir şey olduğunu ve bunun güven yitirmeye sebep olamayacağını önce kendin kabul et sonra ona kabullendir

Hiç yalan söylemez tam aksine fazla durusttur. Aşırı derece de. Karşı taraf kırılır mı onu bile düşünmez doğruyu pat diye söyler.
O da biliyor ama niye unutmuyor bilmiyorum çok büyük bir sorun olmadığını adı gibi biliyor
Ben hayatta kimsenin hiç yalan söylemediğine inanmıyorum (peygamberler hariç)
Yalanın derecesi şekli azı çoğu vardır ama bir insanın hayatında hiç yalansız bir ömrü yoktur.Hiç mi evliliğinizde,iş hayatında etrafa karşı birşeyleri gizlemek bahane söylemek zorunda kalmadınız.
Senin eşin biraz çocuksu.Okul zamanında derslerle ilgili şeyi abartmış abartmış abartmış bunu evlilikte güven meselesine kadar dayandırmış.Ciddi anlamda psikolojik destek alması gerekiyor.Böyle evlilik yürümez.Kendini muhteşem görmesin.Her doğru her yerde söylenmeyeceği gibi,karşındaki insanı kırarak herşeyi söylemek dürüstlük değildir.Hayatta ki en büyük erdem,hoşgörüdür

X