ilk timestirde olanlar burada toplanalım mı

canım gördünüzmü bilmiyorum ama zaten aylara göre paylaşım topikleri var bizlerde 2010 ocak anneleri topigindeyiz buraya yazanların cocuga orda galiba sizde ocak anneleri olacaksınız ALLAHIN izniyle orda paylaşım kopmuyor bekleriz

canım gördünüzmü bilmiyorum ama zaten aylara göre paylaşım topikleri var bizlerde 2010 ocak anneleri topigindeyiz buraya yazanların cocuga orda galiba sizde ocak anneleri olacaksınız ALLAHIN izniyle orda paylaşım kopmuyor bekleriz
selinay dediğin topik hangi başlık altında.bulamadım ben

arkadaşlar kadınlar kulübüne girerken aylara göre genel paylaşım diye bi başlık var orada ocak anneleri yazan yeri tıklarsanız 2010 ocak anneleri diye bi topik var baya kalabalık oraya gelin

hepiniz bebişleri hayırlı olsun allah benim gibi isteyen herkese de nasip etsin inş bizde bu günleri görebilsek sağlıklı hayırlı doğumlar dileğiyle

ya arkadaşlar o dediğim topik çok kalabalık buradan yazışalım bence.orada yazılanları takip etmek çok zaman alıyo

aslında biraz da kilolu başladım ama bakalım,inşallah ilerde sıkıntı olmaz.iştahım da çok açık,herşeyi yiyorum

slm canım hoşgeldin topiğimize.ben de ayın 21 inde gittim dr a ve 5hafta 2 günlük hamile olduğumu öğrendim.kalp sesleri için 10 gün sonra gel dedi.benim de kasıklarımda ağrı oluyo .özellikle ani kalkışlarda veya geceleri bi taraftan diğer tarafa dönerken.senin son regl tarihin neydi?

cnm hayırlı olsun senin bebeğinde benim son adet tarihim 15 nisan bugün salı ve tam 5 hafta 3 günlük hamilesin dedi doktor benim ağrılarım gaz sancısı gibi aynı ama kasıklarıma vuruyor şiddetli bir şekilde günde en az 2 bardak süt içiyorum o da gaz sancısı yapıyor olabilir ani kalkışlarda da arada sancı oluyor sende mide bulantısı var mı?

günaydın kadus.nasıl gidiyor gebelik,ben perşembe doktora gidicem cumartesi kese gözükmüştü bebişi görebilir miyim acaba?karnım davul gibi şiş sizin de öyle mi,gören 5 hafta değil de 5 aylık hamile zanneder:))
aynen valla sanki beni anlattın. ben şimdiden hamilelik pantolonu giyiyorum.ben de haftaya pazartesi gidecegim bi dahakine.aşermelerin başladı mı?kusmaların filan?olası doğum tarihini söyledimi doktorun

cnm hayırlı olsun senin bebeğinde benim son adet tarihim 15 nisan bugün salı ve tam 5 hafta 3 günlük hamilesin dedi doktor benim ağrılarım gaz sancısı gibi aynı ama kasıklarıma vuruyor şiddetli bir şekilde günde en az 2 bardak süt içiyorum o da gaz sancısı yapıyor olabilir ani kalkışlarda da arada sancı oluyor sende mide bulantısı var mı?
aramıda 3 gün var.benim regl tarihim de 12 nisan.ben de mide bulantısı pek yok.arada oluyo.halbuki bundan önceki hamileliğimde bulantılarım çok şiddetliydi.ben de şaşırdım.ama belki anca başlar.senin kaçıncı bebegin?doktora bugün mü gittin?

aynen valla sanki beni anlattın. ben şimdiden hamilelik pantolonu giyiyorum.ben de haftaya pazartesi gidecegim bi dahakine.aşermelerin başladı mı?kusmaların filan?olası doğum tarihini söyledimi doktorun

ay evet ya,daha 5 haftalıkken hamile elbisesi giyersek yandık.ara ara canım bişeyler istiyo ama psikolojik olduğunu düşünüyorum,hiç kusmadım daha sadece ara ara midem bulanıyo .ben biraz stresli günler geçirdiğim için doktorla doğum tarihini falan konuşamadık.inşallah perşembe bir sıkıntı olmaz da konuşurum.

senin doğum tarihini söyledi mi?hemen hemen aynı olur diye düşünürum çünkü son reglim 11 nisandı

kızlar ya benim de iştahım çok açık ya.bi de sigarayı bıraktım.62kilo ile başladım hamileliğe.böyle yemeğe devam edersem vay halime.boyum 1.68.sizlerin boy ve kilolarınız kaç?

senin doğum tarihini söyledi mi?hemen hemen aynı olur diye düşünürum çünkü son reglim 11 nisandı
zeltürkçüğüm bana 19 ocak dedi.internete göre 17 ocak.ama tabiki drun söylediği geçerli.sana bi şey dedimi dr?aslında bana verdiği ultrason kağıdının altında yazıyo ben ordan gördüm

X