ilk timestirde olanlar burada toplanalım mı

son adet tarihim 11 nisan.normalde bugün tam 6 haftalık ama doktor 5 haftalık dedi.biraz geriden gidiyoruz,doktor perşembe çağırdı.niye bu kadar erken çağırdı anlamadım,bir aksilik olmaz inşallah.
benim de 12 nisan ve ayın 21 inde gittiğimde 5haftalık artı 2 günlük dedi doktorum.senin de öyledir.5 haftalık demiş sana doktorun ama bi de onun artı günü de vardır canım.

Yok güzelim yaa, bnce bzmki göbek bnde de çıkıntı oluştu çnk: P kilo çokmuş senin, umarım fazla almazsın, bn 57 ile hamile kaldım. kendıne dikkat et emi:)

Evet canım biraz kilo aldım. Ama benimki psikolojik mi desem depresyonmu desem bilmem. Benim geçen 28 kasımda 2 aylık bebeğimin kalp atışları durduğu için kürtajla aldılar. Ondan sonra çok moralim bozuldu. Vitamin ilaç falan derken aldım kilo. Çok uğraştım vermek için ama PKOS var bende veremedim bir türlü. Hayırlısı böyleymiş artık.

geçmiş olsun arkadaşım ben de 2 yıl önce 10 haftalık bebeğimi kaybettim .çok üzülmüştüm.ama şimdi Allahım tekrar nasip etti.inş.sen de en kısa zamanda hamile olursun.

a.s.Selam kızlar hepinizi tebrik ediyorum.Bende 18 mayıs ta öğrendim hamiş olduğumu. internet hesabına göre 5+2 . Çarşamba günü dr.gidicem keseyi göreceğiz inşallah:Saruboceq:ayyy cok heyacanlandım şimdiden:dance:

tebrikler canım Allah hayırlısıyla kucaklarımıza almamızı nasip eder inşallah.internet hesabındadan 2 gün eksik çıktı benim ultrasonda.o yüzden pek güvenme internete.doktoru söyleyeceği tarih doğru oluyo

geçmiş olsun arkadaşım ben de 2 yıl önce 10 haftalık bebeğimi kaybettim .çok üzülmüştüm.ama şimdi Allahım tekrar nasip etti.inş.sen de en kısa zamanda hamile olursun.

Canım hamileyim ben. Bugün 7+1 günlük. Tüm isteyenlere nasip etsin Yüce Allahım.

hayırlı bir hamilelik geçirmeyi nasip etsin allah.inşallah hep güzel haberle veririz birbirimize.

ay kızlar bi an kendimi hatırlayıverdim...hepinizi allah tamamına erdirsin...saglıkla kucagımıza alalım inşallah hep beraber....

arkadaşlar benim de 5+4 6+4 de dr gitceö inş duyarım kalp atşlarını ilk bebeğim

merhaba arkadaşlar bende sizler gibi yeni anne adayıyım...2 gün önce doktora gittik 5 hafta 6 günlük hamile olduğumu öğrendim:))daha kalp atışları duyulmuyor ama mercimek kadar bişi dedi doktor:))Allah tüm anne adaylarına sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah...daha şimdiden canı bişeyler çeken anne adayları varmı?cokacimcoookbirde bazen geceleri kasıklarımda ağrı oluyor doktor normal dedi ama sizlerde de aynı şikayetler varmı?

hayırlı olsun,allah sağlıkla hayırsısıyla kucağına almayı nasip etsin canım.ben de 5 haftalık gebeyim ve çoğu zaman ağrılarım oluyo,doktorum bana da normal dedi.sen hiçbişeyi kafana takma ki,mercimeğin huzurlu huzurlu büyüsün :)

slm canım hoşgeldin topiğimize.ben de ayın 21 inde gittim dr a ve 5hafta 2 günlük hamile olduğumu öğrendim.kalp sesleri için 10 gün sonra gel dedi.benim de kasıklarımda ağrı oluyo .özellikle ani kalkışlarda veya geceleri bi taraftan diğer tarafa dönerken.senin son regl tarihin neydi?

Kadusçuğum merhaba.topik niye sessiz bu kadar canlandırmak lazım.ben bu topiği sevmiştim ama fazla yazışılmıyo.ayyy yeni hamile kalanlar nerdesiniz.kaydirigubbakcemile Kadusçuğum istersen herkesin kaç haftalık hamiş olduğunun listesini yap,ne dersin :1hug:

valla ne bilim artık pek kimse girmiyor ben de anlamadım.halbuki şurda paylaşsak haberlerimizi 9 ay boyunca ne güzel olur.valla sevcancığım ben liste yapmasını pek beceremem canım.becerirsen sen yap canım.bu arada nasıl gidiyo hamileliğin.aşermeye başladın mı?benim pek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…