ilk timestirde olanlar burada toplanalım mı

Merhaba arkadaşlar, bende 6 hafta 4 günlükken kalp atışlarını duydum, hatta dr. CD ye bile kaydetti, müthiş bir duygu!!!

evet kızlar ben de karından baktırmak istiyorum ozyüzden perşembe gidicem.inşalalh görürüm. ayın 20sinde 1018di değerim çoktan görmrm lazım umarım problem olmaz çünkü ilk bebişimd ekese görünmemiş ve düşük yapmıştım çok korkuyorum.

Merhaba arkadaşlar. Ben de 11 haftalık hamılelerdenım. Allah herkesin gonlune gore en hayırlısını versin inş. Muhasebe22 bnm de senınkı gıbı çok fena kaşıntılarım var. Nedir ki.. Erken değil mi çatlama belirtisi kaşıntılar için..??? Olur olmaz yerde elimi atıp karnımı göğsümü kaşıyasım geliyor:S

Merhaba arkadaşlar. Ben de 11 haftalık hamılelerdenım. Allah herkesin gonlune gore en hayırlısını versin inş. Muhasebe22 bnm de senınkı gıbı çok fena kaşıntılarım var. Nedir ki.. Erken değil mi çatlama belirtisi kaşıntılar için..??? Olur olmaz yerde elimi atıp karnımı göğsümü kaşıyasım geliyor:S

Canım bilmiyorum nedenini.Ben 73 kilo ile hamile kaldım. 7 hafta bitiyor bugün ama sanki karnın hafif belli oluyor. Senin nasıl?

arkadaşlar bu sabah keseyi gördük nihayet,perşembe tekrar kontrole gidicem inşallah bu sefer de bebeğimi grürüm.

sakın sıkma canını 3binlerden sonra görünmeyince sorun olur
arkadaşım 2600 falandı görememişti 2 gün sonra gitti kese kocaman
bide bazen oluyo istersen bi doktora daha görün benim 7 mm kesemi göremeyen bi doktr çıkmıştı sen düşük yaptın demişti
çok uğraştmı görmek için, ultrason nasıldı yeni mi

valla hastaneyi doktoru çok iyi seçmek lazım,benim doktor vajinal ultrasonla baktı,sonra aynı gün radyoloji uzmanına gönderdi bir de o baktı.epey sıkıntılıydı.bugün yine kendi bakmadı ona gönerdi,sonuçta keseyi gördük allaha şükür ama hoş değil.sanırım aletleri eski,bir tane yeni var sıkıntılı durumlarda oraya yolluyolar.

arkadaşlar bu sabah keseyi gördük nihayet,perşembe tekrar kontrole gidicem inşallah bu sefer de bebeğimi grürüm.
canım çok sevindim ya gözün aydın olsun .kaç haftalıkmış bebeğin?son adet tarihin neydi?ben de 2 gün önce gittiğimde 5 haftalıktı bebek.10 gün sonra tekrar gideceğim kalp atışlarını duymak için.

merhaba arkadaşlar ben de internet hesabına göre 6 hafta 5 günlük hamileyim..ayın 13 ünde keseyi görmüştük.28 de gelin kalp atışlarını dinleyelim dedi dr.inşallah hayırlısıyla hepimizin sağlıklı bebekleri olur...bana da karından bakmıştı 5 haftalıktı göründü kese nokta kadar..

merhaba arkadaşlar ben de internet hesabına göre 6 hafta 5 günlük hamileyim..ayın 13 ünde keseyi görmüştük.28 de gelin kalp atışlarını dinleyelim dedi dr.inşallah hayırlısıyla hepimizin sağlıklı bebekleri olur...bana da karından bakmıştı 5 haftalıktı göründü kese nokta kadar..
canım tebrik ederim ilk bebeğin mi?yalnız internet hesabına pek güvenme.zaten +-3 günlük hata payı verebiliyo.bana 5+4 günlük hamilesiniz yazıyodu.doktorda 5+2 günlük çıktı.senin dr unun verdiği ultrason kağıdında yazması lazım ne kadarlık olduğu.hafta w harfi ile gün d harfi ile gösteriliyo.benimkinde 5w2d yazıyodu.dr da öyle söyledi.

Canım bilmiyorum nedenini.Ben 73 kilo ile hamile kaldım. 7 hafta bitiyor bugün ama sanki karnın hafif belli oluyor. Senin nasıl?

Yok güzelim yaa, bnce bzmki göbek:eek: bnde de çıkıntı oluştu çnk: P kilo çokmuş senin, umarım fazla almazsın, bn 57 ile hamile kaldım. kendıne dikkat et emi:)

Merhaba hayirlisi olsun seninde.Bende bugun ogrendim hamile oldugumu kan testinde henuz 5-6 haftalık.Doktordan randevu aldım ultrosanda gosterecegini soledi.

canım çok sevindim ya gözün aydın olsun .kaç haftalıkmış bebeğin?son adet tarihin neydi?ben de 2 gün önce gittiğimde 5 haftalıktı bebek.10 gün sonra tekrar gideceğim kalp atışlarını duymak için.

son adet tarihim 11 nisan.normalde bugün tam 6 haftalık ama doktor 5 haftalık dedi.biraz geriden gidiyoruz,doktor perşembe çağırdı.niye bu kadar erken çağırdı anlamadım,bir aksilik olmaz inşallah.

kızlar tebrıklerrr.
saglıkla kucagımıza alırız ıns.
ben kalp atıslarını dun duydum.
cok guzel bir duygu...
darısı sızlere

X