Ilk deneme olan arkadaşlar haydi buraya

Ben de tok karnına hem de akşam yaptım çıkmıştı benm
gerçi benim kimyasalmış ama çıkmıştı sonuçta
ama en iyisi sabah idrarı
inşallah hamilesindir canım
mutlaka haberdar et bizi

mutlaka haberdar et bizi

Tamam canım, bu akşamda alayım birtane yine yarına yazarım..Ben de çok istiyorum ama ilk ay olduğu için pek de ümidim yok

mutlaka haberdar et bizi

canım kimyasal gebelik hakkında yaşamış biri olarak bilgi verebilir misin?kanda da pozitif cıktı mı?nasıl anladın?teşekkürler şimdiden

Yanlış alarmmış kızlar, bu ay olmadı benim..Az önce regl oldum
Önümüzdeki aylara bakıcaz Adetten sonraki 10 gün mü verimliydi çalışmak için :26:

canım kimyasal gebelik hakkında yaşamış biri olarak bilgi verebilir misin?kanda da pozitif cıktı mı?nasıl anladın?teşekkürler şimdiden

evet canım kanda da idrarda da pozitif çıktı
doktor değer çok çok düşük bakalım belki geç döllenmedir 2 gün sonra tekrar tahlil istedi
2 güne kalmadan kanamam oldu
normal adetten daha fazla oldu biraz da ağrılıydı
doktor kimyasal yaşadın dedi
öyle anladım

Yanlış alarmmış kızlar, bu ay olmadı benim..Az önce regl oldum
Önümüzdeki aylara bakıcaz Adetten sonraki 10 gün mü verimliydi çalışmak için :26:

hayırlısı olsun canım
mesela 28 günde bir oluyorsan en verimli günler 12 14 16. günlermiş
30 gün ise 13 15 17 gibi işte

Kızlar yeni katıldım aranıza ve nerdeyse 1 buçuk yıllık evliyim.Bizde artık çocuk meselesini konuşur olduk ve çok istediğimizi anladık.İlk denememizi bayram sonrasına bıraktık malesefçünkü eşim önce bir doktora gitmemizin iyi olacağını söyledi.işte bende bunu sormak istiyorum.hamile kalmayı isteyipte önce doktora görüneniniz varmı acaba aranızda?Varsa ne gibi bir muayne yapılıyor?yada yapılıyormu.çok gereklimi mesela?
Lütfen beni aydınlatın çokk heycanlıyımmmm:92:

biz gittik canım eşimle. 2 ay önce gittik bebek istiyoruz bir problem falan var mı diye kontrol amaçlı.önce bir kan testi yapılıyor hormonlarına falan bakılıyor.sonrada alttan ultrasonla bakılıyor rahime bir sorun falan var mı diye.bence gitmekte yarar var acaba bişey mi var diye düşünmekten kurtuluyosun.

Aslında doğru canım çok haklısın.İnsanın içi rahat eder ama bak kaorktuğum şey başıma geldi işteben sadece tahlil yaparlar diye ümid ediyordum.öyle rahim muaynesi falan çok kafamı kurcalıyor.daha önce hiç böyle muayne edilmedim ve açıkcası biraz utanıyorum
ama artık bebeğide çok istiyorum.bunu göze alıp doktora gitmek en iyisi:)
Çok teşekkürler tavsiyen için:)

Bende çok utanıyodum mecbur kalınca gittim mantar vardı bende o yüzdeen ilk kez alttan baktı doktor hanım biraz canım yandı biraz utandım ama sonunda içim rahatladı tedavimi oldum sağlıklı bir şekilde gebe kalabilirsin dedi doktor
keşke çalışmalara başlamadan önce gitseydim diyorum belki kimyasal yaşamazdım belki mantar enfeksiyonum neden oldu diye düşünüyorum şimdi
bence gitmenizde yarar var canım

canım ben ne olacagını bilmeden gittim.ultrason dedi doktor ben karından bakacak zannediyodum son dakikaya kadar ama alttan bakacam dedi.bir şey de diyemedim mecbur baktı.ama utanılacak veya korkacak hiçbir durum yok.bir örtü oluyor zaten örtünün altından muayene yapıyor.kimsenin bir şey gördüğü yok:)))

Merhaba kızlar. Yeni katıldım aranıza. 1 yıllık evliyim. Bizde ilk denememizi bu ay yaptık.Ama dün regli oldum. sizlere birşey sorucam. yaklaşık 5-6 ay önce doktora gitmiştim. rahmimde yara olduğunu , dondurtmam gerektiğini söylemişti. Ama bir doktorla daha görüştüm. dondurtmana gerek yok dedi. öyle kaldı. şimdi hamileliğe veya doğuma bir zararı olur mu acaba? bilginiz veya böyle bir sorun yaşayanınız var mı?

kızlar bizde yeni başladık denemeye yalnız bişey sormak istiyorum ilişkiden hemen sonra
eşimin spermleri dışarı çıkıyo vajinadan bu normal midir?yada var mıdır bi nedeni bilen var mı? :asigim:

cnm slm
bizde yeni denemeye basladık bu ay yumurtlama zamanım 15 kasım/21 kasım ama ne olur ne olmz biz başlıyalım dedim eşime
benimde dikkatimi cekti bıraz yatıyorum hemen kalkmama ragmen kalkar kalkmaz akıyor bende merak ediyorum bu durumu????

kalkmadan ayaklarınızı yukarı kaldırıp yarım saat beklerseniz spermlerin daha hızlı hareket etmesini sağlarsınız,hepimizde aynı,bi kısmı dışarı çıkacak tabii

kalkmadan ayaklarınızı yukarı kaldırıp yarım saat beklerseniz spermlerin daha hızlı hareket etmesini sağlarsınız,hepimizde aynı,bi kısmı dışarı çıkacak tabii

tskler kad_er ....
yumurtlama günlerimde tam dıkecem ayakları ..kısmet artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…