Ilk deneme olan arkadaşlar haydi buraya

Az önce "Yakı ile hamile kalmak" diye bir başlık okudum kızlar..Bilmiyorum birkaç kişi hamile kalmış topicten.Şu eczanelerde satılan yakıdan alıp, ilişkiden önce belinize yapıştırıyormuşsunuz :26:O orda 2 gün kalıyormuş.

O nasıl oluyor ki
ilk defa duydum

Son düzenleme:

Biz doktora gitmeyi bekleyemedik ve ilk denememiz gerçekleşti.Çok heycanlıyım.Hayırlısı olsun inş.Nehir bakalım güzel haberler ilk kimden gelecek:)bu arada bende izmirdeyim ve senin gibi yeniyim burada henüz:)Senin içinde hayırlı güzel haberler diliyorum....

merhaba

bayanlar umarım ilk denemenizde gerçeklesir..bızım 6 denememiz hala sonuc alamadık..bu işler nasip kısmet unutmayın ...olmazsada stres yapmayın olurmu allah hepınızın gonlune gore nasıp etsın..

teşekkürler canım ,benim döngün 26 gün,13. gün ozaman ,saol cnm

canım yumurtlama günü tam olarak şöyle hesaplanıyor: eğer 26 günde bir adet görüyorsan, o zaman 26-14=12, yani siklusunun 12. gününde yumurtluyorsun. Burda yumurtlamadan sonraki 14 gün herkeste sabit olduğundan hesap bu şekilde yapılıyor.Süklusun süresini değiştiren yumurtlamaya kadar gecen gün sayısıdır. 30 günlük siklusu olanlar mesela 30-14=16. günde yumurtlar vs vs. bunun gibi yani:) inşallah en kısa zamanda hamile kalırsınız :) kolay gelsinpp

hmmm
ya benim doktor da bana 30 günde bir oluyosan ortalama 15. günde yumurtlarsın
ben mi yanlış anladım acaba:26:

teşekkür ederim,,anladımm canımm,,,inşlhh canım Rabbim isteyen herkese versin inşlhhh,,,

merhaba kızlar umarım güzzel bir bayram geçirmişşinizdir
ben samsundaydım ailemin yanında
bu arada 2. denemede kırmızıları gördüm
arefe günü olmam gerekiyodu üç gün geçikti bende umutlandım ama olmadııııııı
hayırlısı bakalım çalışmaya devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…