Bu kez gebe miyim değil miyim kafam bulandı

Benim daha çok yeni 5 haftalık hamileyim şuan ama ağrım yok açıkçası
Gecikmenin 2. 3. günleri vardı ağrılarım regl olacakmış gibi
Ondan sonra azalarak bitti yok yani bu aralar
Belirtiler oldu mu ? Olduysa ne gibi belirtiler olduğunu yazabilir misin mesela göğüs batma veya herhangi bişey. Hayırlı olsun bu arada 🌸🤍

Burcuuuu aynı durumda benim. O yüzden böyle dedim :) bak benim 1 hafta geçti. Hâla bekliyorum biliyor musun. Test yapmadım. Senin gibi de düşünüyorum. Ama bir rahatsızlığın yoksa 15 gün sonra olsa da o gelir. Ki senin söylemene göre lekelenme olmuş bekle. Benim de adetten bir hafta önce dediğin gibi lekelenmem oldu. 4 gün sürdü. Durdu. Düşün acaba adet mi oldum neydi falan diyorum ki adet değil ped e bile leke gelmedi. Ona rağmen sabırla bekliyorum. Hedef koyuyorum. İkindi vaktini geçtim mi tamam bugün de bekledin diyorum. Sen bekle bence.😊😊
Sizin 1 hafta gemiş test için neyi bekliyorsunu dahaaaa :))) benim öyle bi lekelenme olmadı da sadece 1 kez bir damla o da çok açık kahve

Peki o adet sandım hissi ne zaman geçti ? Benim bugün regl gecikmenin 1. Günü ver regl ağrılrım tamamen bitti . Çok çok hafif arada sızlatıyor sadece ama neredeyse regl belietisi hiç kalmadı gibi bi şey . Sizde nasıl oldu?
şuan 8. haftadayım olacakmış gibi kasık ağrısı var ya ara ara gelen hala geliyor o his ara ara birde gögüsler hemen fark ediyor uçlar koyulaşıyor sanki uçlara doğru çoğalan bir ağrı oluyor bel ağrıyor bu da adet belirtisi aslında ama en farklı göğüsler diyebilirm

şuan 8. haftadayım olacakmış gibi kasık ağrısı var ya ara ara gelen hala geliyor o his ara ara birde gögüsler hemen fark ediyor uçlar koyulaşıyor sanki uçlara doğru çoğalan bir ağrı oluyor bel ağrıyor bu da adet belirtisi aslında ama en farklı göğüsler diyebilirm
Göğüs ağrım her ay çok fazla olur maalesef o yüzden o ayırt edici diil benim için

X