Ilk deneme olan arkadaşlar haydi buraya

çok sağol canım ama umutlarım başka aylara kaldı
kimyasal gebelik yaşamışım
olsun hayırlısı olsun
inşallah allah en kısa zamanda nasip edecek

haylısı canımmm belki çok stres yapma diye bi işaret bu sana akışına bırak bebişi
n zamanını bekliyo annesi sabret anne olmak kolay değil demi?

sevincimi paylaşan jaleli, soulfly_eu, oglak75, melike_ecesuu arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. izmit_1982 arkadaşım üzme herşeyin hayırlı olsun, ama en yakın zamanda olsun inşallah

melike_ecesuu beliti var mıydı diye sormuşsun evet vardı: belim çok ağrıyordu ama ben geçen ay bel fıtığı olduğumu öğrenmiştim hep ondan sandım, bugunlerde hafifledi ağrım çok şükür, bide göğüslerim çok ağrıyordu azcık büyüdü gibi yakıştıda sizlerde ne var ne yok arkadaşlar?

Bizler (en azından benim bildiklerim ) aynıyız
ben aralığı bekliyorum ama bir ayda yoruldum yahu
hiç tarih marih bakmıcam test mestte yapmıcam gelirse hoş gelir gelmezse de en azıbndan bu kadar üzülmem
geçen ay kimyasal yaşadım
hamileyim değilim derken adet oldum kötü oluyo

tekrar hayırlı olsun canım

Hayırlı olsun canım, sık takip edemiyorum ben de arada bir okuyorum sanırım hamilesin Hayırlısı ile kucağına alırsın inşallah canım.
Şimdi göğüs ağrısı belirtisini söyledin ya kesin yakında ben de başlar göğüs acıması psikolojik olarak :86:Ne okursam onu yaşıyorum çok mu etkileniyorum nedir..
Ben de normalde 5-10 arasında regl oluyorum diye biliyorum ama şüpheye düştüm, regl tarihimi hatırlamıyorum, 15ine kadar beklicem ben de, ümitlenmek de istemiyorum ama içten içe ümitleniyorum :78:

selamm kuşlarr bugun gıttım doktora yat dınlen ilişkiye gırme kesen bıraz agıda dedı kotu bıseymı 6 haftalık hamıleyım daha once basına gelenler varmıı lutfen bılgılendırınn korkuyorum yaaa bısey olmaz dımıı neden oyle acaba

canım iş yapma sakın ağır kaldırma uzanma bişey almak için düşük tehlikesi ilk 3ayda herkesde vardır bu 3ayı atlatırsan rahatlarsın önlem için demiş doktor

Son düzenleme:

yaa hepiniz çok şekersiniz :92: 30 eylül son regl tarihimdi, burada göğüs ağrısı, bel ağrısı filan okuduktan sonra kendi ağrılarıma psikolojik galiba okuduklarımdan etkileniyorum demiştim ama oldu, bebeşim maya tutmuş
darısı hepinizin başına inşallah, önümüzdeki günlerde hepinizden güzel haberler alalım

ekim ayı iilk denemmeizdi sürekli gebelik forumlarında herkezi okuyordum sürekli kendime yorumluyordum oda beni strese sokmaya başladı
bu ay çok takip etmemeye başladım ama yinede dayanamayıp giriyorum ve okuyorum sizleri
bu ikinci ayımız bebişte 15 kasım beklenen adet tarihi arada bir hafif ağrı gibi bişler oluyor
bakalım ne olacak birde ara ara midem bulanıyo sonra geciyo halsizlik var ama hava değişimden vs olabilir diye düşünüyorum
yarında doğum günüm inş. bi süpriz olurda en güzel hediyem gelmiş olur

Aynı belirtiler bende vardı benimki kimyasal oldu inşallah senin normal hamileliğin olur canım
hadi şimdiden doğum günün kutlu olsun

hiç takmayın gününü filan arkadaşlar, benim son iki reglim 25'er gün arayla olmuştu, ondan öncedeki ikisinde de 30 'ar gün arayla. aslında genelde 28 günde olurdu. Gün takibi filan yapamadım.hangi regl döngüsünü baz alacağımı bilemedim, üstelik geçen ay eşim iki hafta boyunca şehir dışındaydı, bebek yapmak için değil birbirimizi özlediğimiz için birlikte olmuştuk. Kısmette bu tarih varmış demekki, kızlar takmayın kafanıza Allah'ım hepimize bebek vermek için en hayırlı zamanı bekliyordur.

kesinlikle katılıyorum ama eldede değil insan takıyor ama ben bu ay çok rahatım nedense

jaleli doğum günün kutlu olsun arkidişim, en güzel hediyeni alırsın bu doğum gününde inşallah duaların kabul olur

teşekkür ederim canım doğum günümü kutladığın için a.s.
bebek olayı kadaer kısmet inş. bakalım umarım hepimize minicik mis kokulu bebekler nasip eder allahım

benim ilk deneme sayılır, 16 aylık evliyim, ben korunmak için hap filan kullanmadım,geri çekilme yöntemini uyguluyorduk, daha önceleri bikaç kez içeri gelme olmuştu ama özellikle olmayacak tarihlerdeydi. Gerçi olcaak olsa bebiş çoktan tutardı, kısmet şimdiyeymiş, geçen ay ilk defa adam akıllı deneyelim dedik ve oldu çok şükür

Bugün ümidi kesmiştim, sancım vardı hastalanıcam sandım, ama sabahtan beri hala hastalanmadım.Normalde bacaklarım ağrır 5 dk. içinde de regl olurum.2 saat sancı çektim şimdi geçti hala olmadım..Geçen ay ne zaman olduğumu bilsem daha sakin olucam ama unuttum :78:

maşallah 1de 1 desene
bu aralar hamilleik deneyimi yaşayan herkese bunu soruyorum nedense
kaç ay üzerine hamile kaldın diye
sanki onlar 1. veya 5. ayda hamiş oldular diye bende olacağım
bende ilaç kullanmadım hiç gecen ayki adetim çok tuhaf oldu normalde sancı mide bulantısı olurdu onlar yaşanmadı ilk gün çok az kan geldi sonra damla damla 2.3.4. gün hiç yoktu
bu kez ne olacak hiç bilmiyorum kasıklarda arada bir sızı gibi bişiler oluyo ama
midemde bulanıyo arada bakalım bekleyip göreceğizzz :)

bende samsunluyum azeya55 düğün fotolarını görmüştüm senin
test yaptınmı belki hamilesindir belkide stresten veya adet olmayı istememekten dolayı gecikme vardır en iyisi test yapıp öğrenmek a.s.

bende samsunluyum azeya55 düğün fotolarını görmüştüm senin
test yaptınmı belki hamilesindir belkide stresten veya adet olmayı istememekten dolayı gecikme vardır en iyisi test yapıp öğrenmek a.s.

Merhaba canım
Dün akşam test yaptım bir çizgi net, diğeri silikti.Ama prospektüsü en son okumanın cezasını çekicem sanırım.Çünkü aç karnına yapınız yazıyormuş, ben yemekten kalktıktan sonra yaptım ve "ilk 5dk. içerisinde gözüken sonuç doğrudur" diyordu, 20 dk. sonra baktım..Yani test heba oldu :26:Cumaya kadar hastalanmazsam yeniden alıcam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…