BETA TESTİM 1.33 GEBELİK BELİRTİLERİM VAR

Yok kuzum ben daha once baktirmistim acilde. Sikayetin olmazsa belki bakmiyorlardir bilmiyorum ama ben daha once vermistim ilk evlendigim donemlerde. Olurda almazlarsa özelden veririm canım cok sagol hatirlatman icin.
Zaten bu gebelik testlerine de hic inancim kalmadi. 613 de nasil silik gosterir yaa. Hadi 5 i 10 u göremiyor deriz de 613 ü görmemesi icin kör olmasi lazim 😄
Daha once bende gebelik testinde pozitifi görüp kosa koosa kan vermeye gitmistim. Ama yalanci pozitifmis. Bende ne bileyim 2.bir testi yapmak aklima gelmedi o an sevincle. Bir gittik sonuc hüsran olmustu.
İdrar testlerine hiç güvenmiyorum o yüzden. Kandan sonra idrar testi yaptım onu da kocam kan testini anlamaz idrar da görür diye maksat sürpriz 😂 çok merak ediyorum hayırlı haberlerini bekliyorum seninde canım benim

İdrar testlerine hiç güvenmiyorum o yüzden. Kandan sonra idrar testi yaptım onu da kocam kan testini anlamaz idrar da görür diye maksat sürpriz 😂 çok merak ediyorum hayırlı haberlerini bekliyorum seninde canım benim
İnşallah canim ya insallah pozitif cikar da 🙏🙏🥲 haklisin valla gebelik testlerine benimde güvenim pek yok. Evde olmasina ragmen yapmak gelmiyor icimden oyle soyleyim

Tutunma aşamasında ve rahmin büyürken ağrıların çok normal inşallah hamilesindir kuzum ama devlet acilde hamilelik testi verilmiyor diye biliyorum haberin olsun ben özel acil de vermiştim, 2 günlük gecikme ile de idrar testinde çıkmamıştı benim, hatta beta hcg613 iken silik çizgi görmüştüm bilgin olsun, garanti olması için kan testi verebilirsin özel acilde
Kızlar benim kan sonucumuda yorumlayın 5.88 herkes hamilesin diyo ama ben ikna olamıyorum hastane referans aralığı 0-10 olarak değerlendirmiş benim gibi bu durumu yaşayan oldu mu acaba ? tecrübelerinizi benimle paylaşırmisiniz? Teşekkürler 🌺

Eklentiler

• 20240911_221535.jpg
    20240911_221535.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 14
Kızlar benim kan sonucumuda yorumlayın 5.88 herkes hamilesin diyo ama ben ikna olamıyorum hastane referans aralığı 0-10 olarak değerlendirmiş benim gibi bu durumu yaşayan oldu mu acaba ? tecrübelerinizi benimle paylaşırmisiniz? Teşekkürler 🌺
testi 11 eylülde vermişsiniz bugün 2 gün geçmiş tekrar verin
2 kat arttıysa hamilesiniz
artmadıysa değilsiniz
çözüm basit stres yapmayın

X