ilişkisinde benzer problemler yaşayanlar var mı? erkek arkadaşım siteminde haklı mı sizce?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sürekli evine gitmem için ısrar ederse haklı olarak güvenim kırılır bu çok doğal

seviyorum çünkü onu anlaşılmayacak birşey değil.. ha sevdiğim için herşeyi yapacak kadar da saf bir kız değilim o ayrı
Ayrıca sevişmek saflık değildir. Cinsellik tu kaka ayıp değildir. Mantıklı düşünmek ayrı sığ düşünmek ayrı sana konuyu yanlış öğretmişler bacım

Düşüncelerinizde haklısınız, sizi neyin mutlu neyin mutsuz edeceğini biliyorsunuz, yakınlaşıp sonradan ayrılırsanız bu sizi mutsuz edecek bunun farkındasınız. Sonuç olarak yakınlaşmışsınız ve doğal olarak o buna devam etmek istiyor, sizi ikna ederim diye düşünüyor, belki Naz yapıyor diyor, belki sizi ayrılıkla tehdit edecektir ilerde, tabi ki yaşadığı şehre gidin arkadaşınızda kalın hatta denemek için evine de gidin ama yakınlaşma istemediğinizi söyleyin, duruma bakın. Ama hazır olmadığınız ve istemediğiniz hiç bir şeyi yapmayın

sürekli evine gitmem için ısrar ederse haklı olarak güvenim kırılır bu çok doğal
Güven vermeyen ilişkiyi 3 yıl sürdürmekte ne bilim. Uzak ilişki yaşayınca napsın çocuk dışarıda cafede de buluşsan Avmde de o eve illa uyumaya gidilecek ondan dolayı bize gel diyordur. Gel sevgilim starback tamı dicek çocuk. Ev harici otel ve apartda da kalabilirsin de çocuk bu kez de ben sapıkmıyım diyip sizden ayrılmalı bence

Ayrıca sevişmek saflık değildir. Cinsellik tu kaka ayıp değildir. Mantıklı düşünmek ayrı sığ düşünmek ayrı sana konuyu yanlış öğretmişler bacım
okuduğunu anlamayark bu siteye üye olman üzücü. "sevişmek saflıktır" demedim. "sevdiğim için herşeyi yapacak kadar saf bir kız değilim" dedim... iyi oku

O zaman ayrıl. Beklentileriniz farklıysa kimseyi oyalama

bence hatanız başta belli şeyler yaşayıp sonra geri çekilmez. açıkçası bana böyle davranılsa altında başka birşey ararım.
cinsellik yaşamak istememek sizin tercihiniz fakat ilişkisinde cinsellik olsun istemek de sevgilinizin tercihi.
ki o yaşlarda bir erkek olarak hormonlarının etkisinde çok daha fazla kalması da bana göre normal.
öte yandan ben gelmem sen gel gibi tavırlar bence çooook eski yılların cici kız fenomeninde kaldı. seven insanlar birlikte ve yanyana olmak için çabalar.
illa ki yanyana geldiniz diye sevişmek zorunda değilsiniz ama uzaklık her ilişkiyi öldürür.
açıkçası alınmayın ama ben ilişkinizin sevgiliniz tarafından bitirileceğini düşünüyorum.

sonunda beni anlayan biri bende sabahtan beri bunu anlatmaya çalıştım aslında ama arkadaşlar bir türlü anlamadı.
ilişkide en çok önem verdiğim şeylerden biri saygı duymak ve ısrarla triple birşeyler yapma çirkinliğini göstermeyecek olması. bu yüzden tehdit ederse beni sevmediğini cinselliği sevdiğini düşünürüm ve önüme bakarım.
umarım sevgilim bir seçim yapar ve bende kendisini anlayabilirim... o trip attı veya kaybetmeyeyim diye cinsellik yaşamayı hakeret olan gören biriyim. kadınlar böyle basit canlılar değil bence... isteyerek olmalı

hayırlısı olsun. bu yüzden biterse üzülmem

hayırlısı olsun. bu yüzden biterse üzülmem

bazı yazılarınızı okudum, beni değil cinselliği sevdiğini anlarım gibi yorumlarınız var.
aslında o konu sandığınız gibi değil. hele ki o çağlarda sizin beklentinizin aksine cinsellik dürtüsü çok daha yoğun oluyor erkeklerde.
bazı erkeklerde ömür boyu cinsellik bir sürü şeyden daha önemli de olabiliyor.
bu cinselliği sizden fazla sevdiği anlamına gelmez. ama seks ilişkiler için önemli bir parçadır hele ki çok uzun süreli ilişkilerde.
bunu kabul etmek yada etmemek herkesin tercihi. siz yaşamayı uygun görmüyorsanız buna kimse zorlayamaz. ama siz de bunu isteyen bir erkeğe sizi önemsemiyor muamelesi yapıp, ben gelmem sen gel gibi zorlayıcı tavırlarda bulunamazsınız.

benim eleştirdiğim bir insanın cinsellik istemesine bu kadar katı tavır alıp size olan sevgisiyle kıyaslamanız.

zorundasınız diyen mi oldu?
sizin istemediğiniz kadar çocuğun yakınlaşmak istemesi normal diyoruz.
sapık yaftası yapıştıracak bir durum yok yani.
ama madem sapık ayrılın. sapık biriyle iki sene daha ilişki sürdürmenin manası yok.
son olarak bağırmadan lütfen.

Anlamak istediğiniz gibi anlamışsınız. Zorunluluk olduğunu nerde yazmışım? Hep bir tarafın gelmesinin istenmesi yanlış. İki farklı şehir var sonuçta hep sen gel ben gelmeyeyim yanlış. Bu zamana kadar böyle yapmışsınız. Ailenizden bunu şimdi mi öğrendiniz? Bu zamana kadar bilmiyordunuz galiba. Gayet ön sevişme yaşadığınızı kabul etmişsiniz mesele sadece bekaretin bozulmaması mı? Siz resmen erkek arkadaşınıza diyorsunuz ki ben sana ve kendime o kadar güvenmiyorum ki bana her an bir şey yapabilirsin diye geldiğimde arkadaşımın evinde kalacağım. Ben sevgilinizin yerinde olsam sizden ayrılırım. Madem sevgilinizin sapık durumunda olduğunu düşünüyorsunuz böyle bir insanla neden devam ediyorsunuz? Şahsen ben sapık olduğunu düşündüğüm insanla bir dakika sevgili kalmam.

sapık demedim kendisini sapık durumuna düşürüyor dedim. çarpıtmayın

benim sevişmeyeceğim belli... bu olmadan yapamayacak iradesizlikte biriyse kendisi ayrılsın zaten

anatomi ile ilgili yazılar okumanızı öneririm. her sağlıklı birey bunu yaşamayı talep eder. bu iradesizlik değil yaratılıştır.
sizin inancınıza, beklentinize ters olması kimse için böyle konuşma hakkını size vermez.
kendinize beklediğiniz saygıyı karşınızdakine duymuyorsunuz. ben bunu istemiyorum ve ayrılıcam diyerek kendiniz sonlandırabilirsiniz. neden karşıdan bekliyorsunuz ?

Sevişen kadın basit bir canlı mı oluyor?
Sizin acilen dünya görüşünüzü değiştirmeniz gerekiyor

Suçlamak kolay olsun diye sanırım. Niye kendisinin ayrılmadığına başka açıklama bulamadım ben çünkü.

karşı taraf sırf cinsellik istiyor diye asla cinsellik yaşamam bu konuda çok netim. sadece bir taraf istedi diye cinsellik yaşanıyorsa bu sevişmek deil tecavüz olur. cinsellik olmadan yapabilecek mi diye deniyorumdur belki de kim bilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…