ilişkisinde benzer problemler yaşayanlar var mı? erkek arkadaşım siteminde haklı mı sizce?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
arkadaşlar yorulmayın. konu
Anlamak istediğiniz gibi anlamışsınız. Zorunluluk olduğunu nerde yazmışım? Hep bir tarafın gelmesinin istenmesi yanlış. İki farklı şehir var sonuçta hep sen gel ben gelmeyeyim yanlış. Bu zamana kadar böyle yapmışsınız. Ailenizden bunu şimdi mi öğrendiniz? Bu zamana kadar bilmiyordunuz galiba. Gayet ön sevişme yaşadığınızı kabul etmişsiniz mesele sadece bekaretin bozulmaması mı? Siz resmen erkek arkadaşınıza diyorsunuz ki ben sana ve kendime o kadar güvenmiyorum ki bana her an bir şey yapabilirsin diye geldiğimde arkadaşımın evinde kalacağım. Ben sevgilinizin yerinde olsam sizden ayrılırım. Madem sevgilinizin sapık durumunda olduğunu düşünüyorsunuz böyle bir insanla neden devam ediyorsunuz? Şahsen ben sapık olduğunu düşündüğüm insanla bir dakika sevgili kalmam.

arkadaşım boşuna yorma kendini. konu sahibi anatomi ve biyolojiden habersiz. dürtülerin gayet normal olduğunu, adamın hormonlarının çalıştığını bile düşünüp, evet bunu istemesi normal diyemiyor.

burada bariz, bu adam benim peşimden koşacak, ben ne istersem o olacak, istemezse ayrılsın havası var.
ama bu kadar rahatsız olup adama sapık muamelesi yaptığı halde kendisi ayrılma yürekliliğinde değil, o da enteresan.

Gitmemek te en iyisini yapıyorsun. Tedbirli olmak iyidir ,sonradan çok üzülürsun . Belliki aile yapın yetişme tarzın bunu kaldırmaz ki bana kalırsa da normali bu. Seven insan bekler ,şimdi yaşarsan evlilikte ilk heyecanı bile olmaz . Herseyin zamanı vakti vardır. Sen doğru olanı yapıyorsun.

karşı taraf sırf cinsellik istiyor diye asla cinsellik yaşamam bu konuda çok netim. sadece bir taraf istedi diye cinsellik yaşanıyorsa bu sevişmek deil tecavüz olur. cinsellik olmadan yapabilecek mi diye deniyorumdur belki de kim bilir?

size karşı taraf istiyor diye gidip illa beraber olun diyen mi oldu ? o kadar çarpıtıyorsunuz ki insanların yazdıklarını, gerçekten algınızdan şüphe duyuyorum.
istemiyorsanız ve rahatsızsanız, ben böyle bir ilişki istemiyorum der ayrılırsınız. ama siz kendi şartlarınıza uydurmak için kastıkça kasıyorsunuz.
neyse siz bunu da yanlış anlarsınız ama yapacak birşey yok.

sapık demedim kendisini sapık durumuna düşürüyor dedim. çarpıtmayın

kendini sapık durumuna düşürünce sapık değil farklı birşey mi oluyor?
çok sabit fikirli ve anlamaya değişik fikirlere kapalısınız.
sizin gibi düşünmeyen herkese ters cevaplar veriyorsunuz. konuyu farklı bakış açılarını görmek için açtığınızı sanıp yazdık fikrimizi. gidin sevişin diyen de olmadı.

Suçlamak kolay olsun diye sanırım. Niye kendisinin ayrılmadığına başka açıklama bulamadım ben çünkü.

çünkü buraya "bunun için ayrılırsa ayrılsın" diye yazdığı halde kendisinin yüzleşip ayrılacak cesareti yok.
zaten her yoruma alakasız cevaplar veriyor.
adam istiyor sen istemiyosan ayrıl dedim, istemeyen bir kadınlar sevişmek tecavüzdür dedi.
algı büyük sıkıntılı.

Önceden yaptığınız herşeyi yapmayı bırakmışsınız ve buna benim değerlerim var, ailem bana öyle öğretti diyerek kılıf bulmuşsunuz. Açıkça yazayım madem öpüşüp koklaşmak, sevgilinin evine gitmek değerlerinize aykırı niye yaptınız? Ön sevişmeyi de yapmasaydınız?
Siz bunları yaparken iyiydi, şimdi sevgiliniz devam etmesini isteyince sapık mı oldu?
Soğumuşsunuz işte, araya mesafe koymuşsunuz. Okulun bitmesine 2 sene varsa evlenmenize 4 sene var. Bu şekilde gitmeyeceği zaten belli. Sadece ayrılmayı gözünüz kesmiyor, o ayrılırsa da zaten beni sevmiyodu, sevişmedim diye ayrıldı deyip vicdanınızı rahatlatmaya çalışıyosunuz. Ama atladığınız kısım siz zaten sevişmemişsiniz. Sevişmek için sizi kullansa bunca sene uzak mesafe ilişkisi için çaba harcamazdı. Kadın cinsiyeti yok olmuş da tek siz kalmışsınız sanki. Yani benim açımdan çekilecek dert değilsiniz, yine de ilişkisini bitirmeyip sizi yumuşatmaya aranızı eskisi gibi yapmaya çalışan bir adam var. Bu bile adamın sizi sevdiğinin kanıtıdır.

sırf karşı taraf istiyo diye istemeden kaybetmemek için sevişen bir kadın basit olur.

abla ne duymak istiyorsun ?

lütfen bir liste yap yaz yolla tek tek herkese o yorumu yaptıracağım.

yani istediğiniz cevabı alamayınca, bu atar bu kabadayılık neden ?

dersin ki beni yanlış anlamışsınız ! bu kadar basit

arkadaşlar yorulmayın. konu

arkadaşım boşuna yorma kendini. konu sahibi anatomi ve biyolojiden habersiz. dürtülerin gayet normal olduğunu, adamın hormonlarının çalıştığını bile düşünüp, evet bunu istemesi normal diyemiyor.

burada bariz, bu adam benim peşimden koşacak, ben ne istersem o olacak, istemezse ayrılsın havası var.
ama bu kadar rahatsız olup adama sapık muamelesi yaptığı halde kendisi ayrılma yürekliliğinde değil, o da enteresan.

Aa lütfen çarpıtmayalım. Adam kendisini sapık durumuna düşürüyormuş bana öyle yazmış. Sorun kesinlikle adamda yani 😂

Önceden yaptığınız herşeyi yapmayı bırakmışsınız ve buna benim değerlerim var, ailem bana öyle öğretti diyerek kılıf bulmuşsunuz. Açıkça yazayım madem öpüşüp koklaşmak, sevgilinin evine gitmek değerlerinize aykırı niye yaptınız? Ön sevişmeyi de yapmasaydınız?
Siz bunları yaparken iyiydi, şimdi sevgiliniz devam etmesini isteyince sapık mı oldu?
Soğumuşsunuz işte, araya mesafe koymuşsunuz. Okulun bitmesine 2 sene varsa evlenmenize 4 sene var. Bu şekilde gitmeyeceği zaten belli. Sadece ayrılmayı gözünüz kesmiyor, o ayrılırsa da zaten beni sevmiyodu, sevişmedim diye ayrıldı deyip vicdanınızı rahatlatmaya çalışıyosunuz. Ama atladığınız kısım siz zaten sevişmemişsiniz. Sevişmek için sizi kullansa bunca sene uzak mesafe ilişkisi için çaba harcamazdı. Kadın cinsiyeti yok olmuş da tek siz kalmışsınız sanki. Yani benim açımdan çekilecek dert değilsiniz, yine de ilişkisini bitirmeyip sizi yumuşatmaya aranızı eskisi gibi yapmaya çalışan bir adam var. Bu bile adamın sizi sevdiğinin kanıtıdır.

az sonra ben çok güzelim, benden iyisini bulamaz yazısı gelecek. hazır olalım :)

sırf karşı taraf istiyo diye istemeden kaybetmemek için sevişen bir kadın basit olur.
Bak kuzum. Sen istemiyorsun kendi tercihin tamam kimse seni zorlayamaz. Bu senin iraden.
Çocuk istiyordur kendi tercihi çok normal.
Sevişmeyi istemek ya da istememek normal şeyler. Ama çatışan bir durum var ilişkinin sürdürülmesi gereksizdir.
Seni sevişmeye zorlayamaz sen de onu ben senin sevgilinim ama seninle sevişmeyeceğim diyerek çocuğu istediği cinsellikten mahrum bir ilişkiye maruz bırakamazsın. Sonuç olarak ayrılırsan sorunun kalmaz. Sen ona saygı duy ki o da sana duysun.
Ayrıca sevişmek namına her şeyi yapıp sadece içine girmiyormuş. Çok farklı bir şey değil. Ruh bir zardan ibaret değil.

Sizin konunuzda iki seçenek var. 1. Ayrılmak 2. Rızanızla cinsellik yaşamak. Kaybetmemek içindi bilmem neydisi filan yok yani istiyorsanız yaşayın istemiyorsanız ayrılın. Başka kadınlar basit mi karmaşık mı kimseyi ilgilendirmez.

abla ne duymak istiyorsun ?

lütfen bir liste yap yaz yolla tek tek herkese o yorumu yaptıracağım.

yani istediğiniz cevabı alamayınca, bu atar bu kabadayılık neden ?

dersin ki beni yanlış anlamışsınız ! bu kadar basit

istemiyorsan ayrıl adamdan yazınca, sevişmek istemeyen kadınla beraber olmak tecavüzdür dedi.
bence o da ne dediğini bilmiyor şu an :KK43:

Aa lütfen çarpıtmayalım. Adam kendisini sapık durumuna düşürüyormuş bana öyle yazmış. Sorun kesinlikle adamda yani 😂

tabi canım, mükemmel örf adetlerle büyüdüğünü ön sevişmelerden sonra hatırlayıp kendini geri çekmek çok normal zaten.
kızda hiç sıkıntı yok hahaha

Konu sahibinin kafası pırıl pırıl güle güle kullansın 🤣 İnançlı biriysen evlenmeden evvel bir erkekle flört etmen de inancına ters olmalı mantıken neden seçmece inanç sergiliyorsunuz? Sinemaya giderim öpüşürüm ama evine gidip öpüşmem çünkü evine gidince farklı anlamlar olabiliyor çünkü ben inançlıyım bla bla... Çocuğun daha önce evine gidip gayette öpüşüp, koklaşmışsınız ki daha ilerisine gitmemiş demek ki çocuk seni zorlamıyor herhangi bi konuda ama sen bi anda kalkıp şöyle diyorsun "bak Aşkım ben başka şehirden seni görmeye gelicem ama evinde kalmam arkadaşımda kalıcam" ...Eee daha evvel gelip kalıyordun hayırdır bişey mi yaptım acaba bu kıza.. Yoksa tek taraflı mı öpüştüm 🤣🤣 sapık muamelesi yapıp insanlara sonradan seçmece inançlarınzın arkasına sığınıyorsunuz çok komik yav..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X