İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

sağlıkla hayırlısıyla olma inşşşşAllah :)
Aminn aminn. Çok sevdim bu duayı. :))
Kızlar 2 tane yaptm 2 side aynı demekki gerçekten var . Ama ben hala inanamıyorm :) sanırım kan verip pozitif oldugunu öğrenmeden de inanamıycam ❤
Nasıl bir his bilmiyorum ama tahmin ediyorum. Sanırım bi kaç gün hayal gibi gelir, inanamayoz başka testlerle yineleriz falan. Ayy hayali bile gzüel

progesterona göre mi sağlıksız gebelik dedi anlamadım,artış düne göre normal sanki,progesteron iğneyle fitille yükseltiliyor diye biliyorum eğer tek sorun o ise
Artış gayet iyi 1 güne göre dün 57 bugun 100 ama düşük dedi progesteronun en az 15 olmalıydı dedi

Nasipse değerin döner inşallah canım. Stres yapma ve dua et. Hayırlısı ne ise o olsun. Allah sevincini kursağında bırakmaz inşallah

Ya çok düşük o. Kimyasal mı dış gebelik mi anlaşılmaz şimdi. 2 gün sonra yeniden kan vermen gerekiyor

Yok canm . 1 kere düğük yasadım.
Onun için iyice yukselsin deger .
Sonra daha zor oluyor
Ama gitmelisin Allah korusun dış gebelik olur başka bişey olur, vallahi yakınlarında otursam tutar kolundan gotururdum kız seni doktora. benimde ilki kayıp ama bekleyince daha iyi olmuyo tatlım bişey varsa , iyiliğin için bi git En azından. ben 11.haftada kalp atışını duycam diye heycanlanirken kalbi durmuş ve tesadüfen kontrolde çıkmıştı nekadar yıkıldı o gün eşimle anlatamam , anlıyorum seni çok zor tabi ama ben Dr a gitmemiş olsaydım zehirleme basliycakmis düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…