İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Eveeett Şimdi Sizlere Belirtilerimi Yazayım :)

1. Aşırı gaz
  2. Miğde yanması tarzında göğüsün biraz üzerinde ve boğazda yanma
  3. İdrar renginde koku ve koyuluk
  4. Yanlarımda agrı (hatta enfeksiyondan şüphelendim.)
  5. Kasık agrısı.(özellikle dün ve bugun. Makata vuran bir agrı,rahim de agrı)
  6. Çok çok hafif bir baş dönmesi
  7. Göğüslerde hassasiyet uclarında acıma. Ama şuan geçti :)
  8. Pek belirti olarak saymadım ama belirtiymiş demekki :)

progesterona göre mi sağlıksız gebelik dedi anlamadım,artış düne göre normal sanki,progesteron iğneyle fitille yükseltiliyor diye biliyorum eğer tek sorun o ise
Malesef eğer ki yüksek değilse yükselmiyor bumu üzülün diye söylemiyorum. Yanlış anlaşılmasın. Dış gebelik geçirdiğimde 5 ti progesteron. İğne vuruldum hemen. Ertesi gün 4 e düştü.
Bu sefer >40 yazıyordu yinede iğne hap kullandım ve hapları hala kullanıyorum.

Ama gitmelisin Allah korusun dış gebelik olur başka bişey olur, vallahi yakınlarında otursam tutar kolundan gotururdum kız seni doktora. :KK19: benimde ilki kayıp ama bekleyince daha iyi olmuyo tatlım bişey varsa , iyiliğin için bi git En azından. ben 11.haftada kalp atışını duycam diye heycanlanirken kalbi durmuş ve tesadüfen kontrolde çıkmıştı nekadar yıkıldı o gün eşimle anlatamam , anlıyorum seni çok zor tabi ama ben Dr a gitmemiş olsaydım zehirleme basliycakmis düşün :cry:
Haklısın canm ama suan dış gebelik vs olsa bile deger çok çok düşük oldugu için belli olmaz ki bişy

Yok zaten 3. Yaptırışı artıyo ama adet gördüm sandı kanaması varmış meğer geçmiş
Hım o kadarını bilmiyorum eğer yükseliyorsa iyi. Ben progesteronada tekrar baktır anlamında desim. İnşaallah sağlıklı olur. Bende 3 adet dönemimde lekelenme yaşadım. 4 5 gün sürdü. Her seferinde düşük yapıyorum sandım korktum

Malesef eğer ki yüksek değilse yükselmiyor bumu üzülün diye söylemiyorum. Yanlış anlaşılmasın. Dış gebelik geçirdiğimde 5 ti progesteron. İğne vuruldum hemen. Ertesi gün 4 e düştü.
Bu sefer >40 yazıyordu yinede iğne hap kullandım ve hapları hala kullanıyorum.
Anladım canım,o kadar detaylı bilmiyorum,yani iğnenin falan fayda etmesi için zaten progesteronun birazda olsa normal seviyede olması gerekiyor anladığım kadarıyla,peki normalde kaç olması gerekiyor

1. Aşırı gaz
O zaman göğsümde hiç ağrı yok diye üZülmeyeyim. :KK43:

Anladım canım,o kadar detaylı bilmiyorum,yani iğnenin falan fayda etmesi için zaten progesteronun birazda olsa normal seviyede olması gerekiyor anladığım kadarıyla,peki normalde kaç olması gerekiyor
Ben yaşadığım için araştırdık. Hatta adet günü sadece bhcgye bakıkdı. 34 tü. Ertesi gün akşam bhcgye ve progesteron a bakıldı. Bhcg 96 olmuştu ama sevinemedim bile progesteron u bekledik. Hatta doktor görsün mü progesteron ne kadar güzel çıkmış. 4 haftalıkken 10 ve üzeri olması gerekiyor. Ve plasenta oluşuncaya kadarda takviye gerekiyor bazılarında.

Hım o kadarını bilmiyorum eğer yükseliyorsa iyi. Ben progesteronada tekrar baktır anlamında desim. İnşaallah sağlıklı olur. Bende 3 adet dönemimde lekelenme yaşadım. 4 5 gün sürdü. Her seferinde düşük yapıyorum sandım korktum
İşte onun baya baya kanaması vardı adet gibi söyledim ama herkes mümkün olabilceğini söyledi hamileyken adet görülmez kanama varsa bi problem vardır diye

İşte onun baya baya kanaması vardı adet gibi söyledim ama herkes mümkün olabilceğini söyledi hamileyken adet görülmez kanama varsa bi problem vardır diye
Benim dış gebelikte 8 gün sürdü ve anprmal bir şekildeydi. Bu seferde 7. Haftaydı galiba bir gece kesik varmış gibi kan aktı. Sabahı sabah ettim. Elime birde koca bir parça pıhtı düştü. :KK43: 9 ay boyunca adet olanlar var olabiliyorda işte progesteron da önemli

1. Aşırı gaz
ayni benm belirtlerim:)

Benim dış gebelikte 8 gün sürdü ve anprmal bir şekildeydi. Bu seferde 7. Haftaydı galiba bir gece kesik varmış gibi kan aktı. Sabahı sabah ettim. Elime birde koca bir parça pıhtı düştü. :KK43: 9 ay boyunca adet olanlar var olabiliyorda işte progesteron da önemli
İnşallah sağlıkla alırsın bebişini kucağına Rabbim bi daha göstermesin

Oy oy gördükçe hepinize imreniyorum inanınki rabbim sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin inşallah :KK200:sıra bizede gelir inşallah ELBET BİR GÜN ...
Yeter ki inanın birgün sizde tadacaksınız. Ben umutsuz vakaydım gittiğim kaç doktor bana tüp bebekle bile hamile kalamazsın dedi. Ama çok şükür 3.5 yıl sonra Rabbim nasip etti :)
Sabır dua şükür herkese tavsiyem. Ve iyi bir doktor

X